Naujienos

 

Gimnazijos bibliotekos renginių savaitė

Ar laisvalaikį su knyga renkasi vis daugiau jaunų žmonių, galėjo įsitikinti skaitymo skatinimo programos dalyviai – gimnazijos mokiniai ir mokytojai. Balandžio pabaigoje vyko keletas įdomių renginių apie populiariąją jaunimo literatūrą.

3a klasės gimnazistės Živilė Belejevaitė, Greta Nekrošiūtė, Rima Verikaitė ir Jolita Vorošilaitė pristatė meninį – kūrybinį projektą pagal Eric – Emmanuel Schmitt knygą ,,Oskaras ir ponia Rožė“. Tai istorija apie vaiką, išgyvenusį akistatą su mirtimi. Moraliniai egzistenciniai klausimai, gyvenimo prasmės suvokimas, gyvenimo geismo stiprybė skatino susimąstyti. Gal dėl to ši kukli knygelė tapo viena skaitomiausių.

Gendručio Morkūno knygą ,,Grįžimo istorija“ Lietuvos paaugliai išrinko populiariausia. Tad Teatro studijos ,, Erdvė“ grupė parengė improvizaciją. Žiūrovai žavėjosi ir spektakliu, parodytu net du kartus, jos tema. Šią knygą ypač mėgsta jaunesnių klasių gimnazistai.

Skaitomiausių 2008 m. knygų penketuke – Editos Milaševičiūtės ,,Įsimylėjėlių stovykla“. 2a ir 1c klasės mokiniai pakvietė bendraamžius į jos pristatymą. Mokiniai vaidino knygos ištraukas, analizavo veikėjus, aptarė situacijas, diskutavo.

„Knyga – geriausias draugas. Smagu, kad gimnazistai ne tik skaito, bet ir aktyviai diskutuoja apie knygas, įtraukdami į skaitymo skatinimo programą ir savo draugus. Džiaukimės turėdami skaitymo dovaną“, - apibendrino renginius pavaduotoja ugdymui Svetlana Glušniova. Ji dėkojo ne tik mokiniams, bet ir mokytojams, padėjusiems rengti pristatymus: Jolantai Bieliauskienei, Simonai Kačinskaitei, Jolantai Sedleckienei, Linai Vaškevičienei, Ritai Čiužienei.

Bibliotekos vedėja Vida Šereikienė

Nuotraukos

 

 

Atgal