Sveikinimai (2009-2010 m. m.)

 

XI respublikiniame moksleivių Česlovo Kudabos geografijos konkurse sėkmingai dalyvavusias:

11-12 kl. grupėje

           Ugnę Andriulaitytę, V vietos laimėtoją(tarp 163 dalyvių);

 

9 kl. grupėje

            Liudmilą Timofejevą, IX vietos laimėtoją (tarp 174 dalyvių).

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio atskirų rungčių varžybų II vietos laimėtojus:

Merginos

      Sigitą Darvidaitę, 1b

      Viktoriją Jurčicaitę, 1b 

      Vestiną Ekšą, 3b

      Eglę Komičiūtę, 3d

      Simoną Janavičiūtę, 4b

      Simoną Ciegytę, 4e

 

Vaikinai 

      Haroldą Liaudanskį, 1a

      Povilą Kuliešių, 1c

      Luką Greičių, 3g

      Andrių Skorupską, 4e

      Lauryną Stonkų, 4f

      Eitvidą Jakučiūną, 4g

 


 

Gimnazijos ESF komandos narius, sėkmingai baigusius I kursą ir apdovanotus diplomu:

 

Agnę Krašauskaitę, 3a

Rūtą Krenciūtę, 3a

Eveliną Kilimaitę, 3c

Dovydą Gečį, 3c

Šarūną Šereiką, 3c

Moniką Kaklauskaitę, 3c

Donatą Mariją Milimavičiūtę, 3c

Rytę Montvilaitę, 3c

Ramintą Šinkūnaitę, 3c

Justiną Želvytę, 3c

Ievą Jonaitytę, 4a

Vidmantę Lygmalytę, 4d

 


 

Europos egzamino laimėtojus:

 

I vieta Ugnę Andriulaitytę, 4c

II vieta Simoną Ščerbinskaitę, 4a

III vieta Antaną Gasį, 2a

 

Europos viktorinos laimėtojus:

 

I vieta Liudmilą Timofejevą, 1a

II vieta Dainorą Aleksaitę, 1a

III vieta Mantą Bureiką, 1a

 


 

Šalies mokinių turizmo technikos varžybose „Bražuolė 2011“ laimėjusius III vietą:

Benitą Šapauskaitę, 1f

Emiliją Armonaitę, 1f

 Aurimą Mačiulį, 1f

 Igną Statkevičių, 1c

 Vaidą Medvedevą, 3f

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių stalo teniso varžybų I vietos laimėtojus:

Mantą Bureiką,1a

Edviną Kulakauską, 1e

Dominyką Bartusevičių, 2e

 


 

Ugnę Andriulaitytę,

 

4c klasės mokinę, Lietuvos mokinių respublikinėje geografijos olimpiadoje, laimėjusią sidabro medalį.

           


Liudmilą Timofejevą,

               

1a klasės mokinę, sėkmingai įveikusią jaunųjų lyderių atranką ir patekusią į specialios „Jaunųjų lyderių“ ir „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ laidos filmavimą!

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio kroso estafetės varžybų I vietos laimėtojus:

 

Haroldą Liaudanskį, 1a

Sigitą Darvidaitę, 1b

Viktoriją Jurčicaitę, 1b

Povilą Kuliešių, 1c

Luką Greičių, 3g

Eglę Komičiūtę, 3g

Simoną Janavičiūtę, 4b

Eitvidą Jakučiūną, 4g

 


 

Jonavos rajono mokinių vokiškos dainos konkurso, I vietos laimėtojus:

 

Moniką Autukaitę, 3c

Agnę Gudonavočiūtę, 3c

Ievą Gudonavičiūtę, 3c

Moniką Kaklauskaitę, 3c

Ramintą Karalevičiūtę, 3a

Donatą Mariją Milimavičiūtę, 3c

Šarūnę Mulevičiūtę, 3c

Viktoriją Ulickaitę, 3c

Austėją Valatkaitę, 3c

Rytę Montvilaitę, 3c

Gretą Gaučaitę, 3c

Dovilę Ivanovaitę, 1b

Gabiją Lakomkinaitę, 1g

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių svarsčio kilnojimo varžybų I vietos laimėtojus:

 

Gedą Dauskurdą, 1f

Beną Kazakevičių, 3d

Deividą Jarašūną, 3d

Kirilą Galijevskį, 3g

Eitvidą Jakučiūną, 4g

Algirdą Čižiūną, 3h

Tomą Dauskurdą, 4a

Modestą Talačką, 4a

 


 

SGKL 2010-2011 m. m. turnyro laimėtojus – komandos ,,Fanai“ žaidėjus

 

Luką Nekrošių, 3a

Luką Parėdnį, 3c

Titą Vaicekauską, 3b

Gytį Vasiliauską, 3e

Antaną Gasį, 2a

Justą Jansevičių, 3a

Edviną Zaleckį, 3h

Arną Irvinskį, 3h

 


 

Rusų (užsienio) kalbos A. Barto kūrybos meninio skaitymo konkurse, III vietą laimėjusią:

 

Poliną Glušniovą, 1c klasės mokinę.

 


 

Aerobikos šventės „Judėjimas grožiui ir sveikatai“, varžybų I vietos laimėtojas:

 

Guodą Mikučionytę, 2a

Agnę Sapitavičiūtę, 2a

Ievą Gabševičiūtę, 2a

Sabiną Dabužinskaitę, 2a

Simoną Rimkutę, 2a

Joaną Abramavičiūtę, 2a

 


 

 

44 – tojoje Lietuvos mokinių biologijos olimpiadoje sėkmingai dalyvavusią (V vieta, 11-tas rezultatas):

 

Indrę Usonytę, 1a klasės mokinę.

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio krepšinio varžybų I vietos laimėtojus:

 

Povilą Kuliešių, 1c

Joną Lukoševičių, 1f

Raimundą Macą, 1f

Karolį Raubūną, 1f

Gytį Vitkauską, 2d

Benediktą Ališauską, 1d

Augustiną Rozenbergą, 1b

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninių svarsčio kilnojimo varžybų II vietos laimėtojus:

 

Gedą Dauskurdą, 1f

Beną Kazakevičių, 3d

Deividą Jarašūną, 3d

Kirilą Galijevskį, 3g

Eitvidą Jakučiūną, 4g

Algirdą Čižūną, 3h

Tomą Dauskurdą, 4a

Modestą Talačką, 4a

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninių tinklinio varžybų III vietos laimėtojas:

 

Laurą Gaudutytę, 1b

Viktoriją Šapokaitę, 1b

Irmą Maslenikovaitę, 1c

Sandrą Romanovą, 1c

Ievą Nekrošiūtę, 1d

Gabrielę Sakalauskaitę, 1d

Karoliną Grincevičiūtę, 1f

Viltę Jazdauskaitę, 2a

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio smiginio varžybų laimėtojus:

 

I vieta Viktoriją Jasiūnaitę, 3g

I vieta Gabiją Gudliauskaitę, 3f

II vieta Tadą Kersnauską, 4a

II vieta Eitvilą Jakučiūną, 4g

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo varžybų I vietos laimėtojus:

 

Eitvidą Jakučiūną, 4g

Raimondą Margį, 4h

Karolį Saudargą, 4g

Tomą Dauskurdą, 4a

Deividą Jarašiūną, 3d

Nikitą Vasiljevą, 3f

Algirdą Čižiūną, 3h

Valdą Plikšnevičių, 4d

 


 

Jonavos rajono mokinių vokiečių kalbos olimpiadoje III vietą laimėjusią

 

Karoliną Jankauskaitę, 3b klasės mokinę

 


 

 

Jonavos rajono mokinių geografijos olimpiados prizininkus:

 

1 vieta Ugnę Andriulaitytę, 4c

3 vieta Šarūną Šereiką, 3c

  

Ugnei linkime sėkmės Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje

 


 

Jonavos rajono mokinių istorijos olimpiados prizininkus:

 

9-10 klasių

I vieta Mantą Bureiką, 1a

I vieta Donatą Gustą, 1a

II vieta Joną Kasperavičių, 1e

 

11-12 klasių

II vieta Karolį Abramavičių, 4c

III vieta Šarūną Šereiką, 3c

 

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybų I vietos laimėtojas:

 

Laurą Gaudutytę, 1b

Viktoriją Šapokaitę, 1b

Irmą Maslenikovaitę, 1c

Sandrą Romanovą, 1c

Ievą Nekrošiūtę, 1d

Gabrielę Sakalauskaitę, 1d

Karoliną Grincevičiūtę, 1f

Viltę Jazdauskaitę, 2a

 


 

Senamiesčio gimnazijos Česlovo  Kudabos geografijos konkurso laimėtojus:

 

I vieta Liudmilą Timofejevą, 1a
II vieta Poliną Glušniovą, 1c
III vieta Luką Andriulaitį, 1c
IV vieta Donatą Gustą, 1a
V vieta Indrę Usonytę, 1a

 


 

 

Gimnazijos klasikinio smiginio varžybų laimėtojus:

 

I vieta Eitvidą Jakučiūną 4g

II vieta Tadą Kersnauską 4a

III vieta Joną Montvilą 4c

IV vieta Nikitą Vasiljevą 3f

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybų I vietos laimėtojas:

 

Viktoriją Šapokaitę, 1b

Kamilę Balabonaitę, 1b

Irmą Maslenikovaitę, 1c

Sandrą Romanovą, 1c

Ievą Nekrošiūtę, 1d

Gabrielę Sakalauskaitę, 1d

Viltę Jazdauskitę, 2a

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio šachmatų varžybų III vietos laimėtojus:

 

Joną Kasperavičių, 1e

Edviną Kulakauską, 1e

Arną Bilotą, 1e

Izabelę Činčytę, 2b

 

 

Labai sėkmingai Jonavos rajono mokinių meninio skaitymo konkurse pasirodžiusius gimnazistus:

 

I vieta Karolis Šalčiūnas, 4g

II vieta Ugnė Kazlauskaitė, 4a

III vieta Raimondas Klezys, 3f

 

Nominacijų laimėtojai

Mantas Kalinauskas, 4f

Aušra Pacevičiūtė, 3b

 

Karoliui linkime sėkmės regioniniame konkurse!

 

 


 

Jonavos rajono mokinių fizikos olimpiados II etapo prizininkus:

 

II-III vieta Liudmilą Timofejevą 1a

II-III vieta Luką Andriulaitį 1c

II vieta Dovydą Laurinavičių 3c

II vieta Liną Krašauską 2a

III vieta Izabelę Činčytę 2b

III vieta Agnę Krašauskaitę 3a

I vieta Andrių Dapševičių 4b

II-III vieta Aušrinę Skarupskaitę 4c

II-III vieta Gintarę Voitovaitę 4c

 


 

 

Baltijos šalių turizmo technikos varžybų uždarose patalpose ,,Akademija 2011“ prizininkus:

 

II vieta – jaunių komanda

 

Vestina Ekša, 3b

Nikita Vasiljevas, 3f

Eitvidas Jakučiūnas, 4g

 

 

III vieta – jaunučių komanda

 

Benita Šapauskaitė, 1e

Emilija Armonaitė, 1e

Aurimas Mačiulis, 1e

Vaidas Medvedevas, 3f

 


 

Respublikiniame „Žynio“ konkurse IV vietą laimėjusią

 

Ugnę Andriulaitytę, 4c klasės mokinę.

 


 

Gimnazistų atrankos į respublikinį „Žynio“ konkursą I-X vietų laimėtojus:

 

1. Ugnę Andriulaitytę, 4c

2. Augustą Andriūnaitę, 4c

3. Eveliną Kilimaitę, 3c

4. Šarūną Šereiką, 3c

5. Liudmilą Timofejevą, 1a

6. Solveigą Bukauskaitę, 3a

7. Aistę Kragnytę, 3a

8. Rūtą Kumpikaitę, 2a

9. Juliją Činčytę, 3c

10. Luką Andriulaitį, 1c

 


 

Jonavos rajono mokinių chemijos olimpiados prizininkus:

 

 9 klasių

II vieta Eveliną Želvytę 1c

III vieta Luką Andriulaitį 1c

 

10 klasių

III vieta Liną Krašauską 2a

 

11 klasių

I vieta Aistę Kragnytę 3a

II vieta Agnę Krašauskaitę 3a

III vieta Karolį Jotautą 3a

 

12 klasių

I vieta Giedrių Rapsikevičių 4a

II vieta Augustą Andriunaitę 4c

III vieta Joną Montvilą 4c

 


 

Gimnazijos mokinių raiškaus žodžio šventės laimėtojus:

 

Donatą Telišauskaitę, 1a

Aušrą Pacevičiūtę, 3b

Raimondą Klezį, 3h

Ugnę Kazlauskaitę, 4a

Mantą Kalinauską, 4f

Karolį Šalčiūną, 4d

 

Linkime sėkmės Jonavos rajono mokinių raiškaus žodžio šventėje – konkurse.

 

 


 

V respublikinio jaunųjų atlikėjų harmonizuotų lietuvių liaudies dainų a'capella festivalio konkurso „Oi žiba žiburėlis“ III vietos laimėtojus:

 

Gretę Ambrazevičiūtę, 3a

Ievą Pakštytę, 4b

Nerijų Lisauską, 4b       

Igną Gudonavičių, 4b

 


 

BLM olimpinio festivalio stalo teniso tarpzoninių varžybų I vietos laimėtojus:

 

Mantą Bureiką, 1a 

Edviną Kulakauską, 1e

Dominyką Bartusevičių, 2e

 

 

Mažojo krepšinio turnyro „3x3“ laimėtojus:

 

3 – 4 klasių turnyras

 

1 vieta – 4g

Vestiną Ekšą

Eitvidą Jakučiūną

Aivarą Čekanavičių

 

2 vieta – 4c

Ievą Pakštytę

Karolį Vaškevičių

Joną Montvilą

 

3 vieta – 3c

Moniką Autukaitę

Luką Parėdnį

Dovydą Laurinavičių

 


 

Mažojo krepšinio turnyro „3x3“ laimėtojus:

 

 1 – 2 klasių turnyras

 

1 vieta – 2a

Viltę Jazdauskaitę

Antaną Gasį

Vaidotą Jogminą

 

2 vieta – 1g

Ievą Kuzminą

Žilviną Pocių

Airidą Vaičiūną

 

3 vieta – 1e

Benitą Šapauskaitę

Šarūną Auglį

Edviną Kulakauską

 


 

Gimnazijos 2-3 klasių mokinių rusų kalbos olimpiados laimėtojus:

 

I vieta Renatą Amirovą 3b

II vieta  Dianą Pupkevič 3b

III vieta  Gretą Gabrilaitytę  3c

IV vieta Dovilę Poškutę 2a

 


 

Jonavos rajono mokinių matematikos olimpiados prizininkus:

 

9 klasių

I vieta Luką Andriulaitį 1c

II vieta Mantą Dranseiką 1c

 

10 klasių

I vieta Liną Krašauską  2a

III vieta Jolitą Kušeliauskytę 2a

 

11 klasių

I vieta Lauryną Čekanavičių 3a

II vieta Agnę Krašauskaitę 3a

III vieta Patriciją Kavaliauskaitę 3c

 

12 klasių

II vieta Joną Montvilą 4c

II vieta Moniką Stančiukaitę 4c

III vieta Ievą Suslavičiūtę 4c

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio stalo teniso varžybų

 

I vietos laimėtojus:

Mantą Bureiką,     1a

Edviną Kulakauską, 1e

Dominyką Bartusevičių,  2e

 


 

Jonavos rajono mokinių biologijos olimpiados prizininkus:

 

9 klasių

I vieta Indrę Usonytę 1a

II vieta Liudmilą Timofejevą 1a

 

10 klasių

I vieta  Liną Krašauską 2a

II vieta  Matą Grabauską 2b

III vieta Rūtą Kumpikaitę 2a

 

11 klasių

I vieta Aistę Kragnytę 3a

II vieta Marių Voložaniną 3a

III vieta Agnę Krašauskaitę 3a

 

12 klasių

II vieta Marių Kaminską 4c

III vieta Augustą Andriūnaitę 4c

 


 

Jonavos rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados prizininkes:

 

9-10 kl. Grupėje

I vieta Eveliną Želvytę 1c

 

11-12 kl. Grupėje

III vieta Juliją Činčytę 3c

 


 

Jonavos rajono mokinių informacinių technologijų olimpiados prizininkus:

 

I vieta Giedrių Rapsikevičių 4a

II vieta Justę Noreikaitę 4b

II vieta  Andrių Dapševičių  4b

III vieta  Paulių Tatarūną  4d 

 


 

Raseinių krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje profesoriaus Jono Kubiliaus taurei laimėti dalyvavusią gimnazijos komandą, laimėjusią

 

II vietą:

Liną Krašauską, 2a klasės mokinę

Evaldą Pancerą, 2a klasės mokinį

Luką Andriulaitį, 1c klasės mokinį

Mantą Bureiką, 1a klasės mokinį

Liudmilą Timofejevą, 1a klasės mokinę

 


 

Gimnazijos mokinių matematikos olimpiados laimėtojus

 

I klasių I vieta   Kristiną Kirnaitę   1c

II vieta  Mantą Dranseiką   1c

III vieta  Martą Cirulytę   1c

III vieta  Luką Andriulaitį   1c

 

II klasių I vieta    Jolitą Kušeliauskytę  2a

II vieta  Liną Krašauską   2a

III vieta   Evaldą Pancerą   2a

 

III klasių I vieta   Agnę Krašauskaitę  3a

II vieta  Patriciją Kavaliauskaitę 3c

III vieta  Solveigą Bukauskaitę 3a

III vieta  Lauryną Čekanavičių  3a

III vieta  Rūtą Krenciūtę   3a

   

IV klasių I vieta    Ievą Suslavičiūtę   4a

I vieta    Moniką Stančiukaitę  4c

III vieta   Marių Kaminską   4c

IV vieta   Joną Montvilą    4c    

 


 

Gimnazijos mokinių lietuvių kalbos olimpiados 2010-12-08 laimėtojus:

 

I klasių I vieta Eveliną Želvytę 1c

II vieta Kristiną Kirnaitę 1c

III vieta Liudmilą Timofejevą 1a

 

II klasių I vieta Dovilę Poškutę 2a

II vieta Izabelę Činčytę 2b

III vieta Edviną Pečiūrą 2a

 

III klasių I vieta Juliją Činčytę 3c

II vieta Aistę Kragnytę 3a

III vieta Eveliną Kilimaitę 3c

 

IV klasių I vieta Augustą Andriūnaitę 4c

II vieta Ievą Pakštytę 4c

III vieta Rūtą Jadzevičiūtę 4a

 


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinių informacinių technologijų olimpiados prizininkus:

 

I vieta Giedrių Rapsikevičių 4a

II vieta Justę Noreikaitę 4b

III vieta Paulių Tatarūną 4d

 


 

Respublikinės jaunųjų geologų olimpiados laimėtojus

 

V vieta Matą Grabauską 2b

VI vieta Liudmilą Timofejevą 1a

VII vieta Patriciją Kavaliauskaitę 3c

 


 

 

Lietuvos gamtos mokslo olimpiados 15 vietos ir bronzos medalio laimėtoją

 

LINĄ KRAŠAUSKĄ,

 

2a klasės mokinį

Pastaba: dalyvavo 390 mokinių.

 


 

Gimnazijos mokinių fizikos olimpiados laimėtojus

 

I klasių I vieta   Liudmilą Timofejevą 1a
I vieta   Luką Andriulaitį   1c
II vieta  Vestiną Baltramėnaitę 1b
III vieta  Donatą Gustą 1a

 

II klasių I vieta Liną Krašauską 2a
II vieta Matą Grabauską 2b
III vieta Izabelę Činčytę 2b

 

III klasių I vieta  Dovydą Laurinavičių 3c
II vieta Marių Voložaniną 3a
III vieta Adomą Kizogianą  3a

   

IV klasių I vieta Ugnę Kazlauskaitę 4a
II vieta Ievą Suslavičiūtę 4a
III vieta Gintarę Vitovaitę 4c
III vieta Aušrinę Skarupskaitę 4c

 


 

Projekto „Mokinių jaunųjų tyrėjų atskleidimas ir ugdymo sistemos sukūrimas“ renginio „Eruditų turnyras“ III vietą laimėjusios komandos dalyvį

TOMĄ ŠERVENIKĄ,

1a klasės mokinį


 

Jonavos rajono mokinių chemijos olimpiados prizininkus:

 

9 klasių I vieta   Kristiną Kirnaitę  1c
I vieta Luką Andriulaitį 1c
II vieta Tomą Šerveniką 1a
III vieta Eveliną Želvytę 1c

 10 klasių I vieta Liną Krašauską 2a
I vieta Matą Grabauską 2b
II vieta Antaną Gasį 2a
III vieta Edviną Pečiūrą 2a
III vieta Izabelę Činčytę 2b
III vieta Andrių Filipovą 2c

 11 klasių I vieta Agnę Krašauskaitę 3a
II vieta Aistę Kragnytę 3a
II vieta Šarūną Šereiką 3c
III vieta Karolį Jotautą 3a

 12 klasių I vieta Giedrių Rapsikevičių 4a
II vieta Joną Montvilą 4c
III vieta  Ievą Jonaitytę 4a
III vieta Augustą Andriūnaitę 4c


 

Gimnazijos biologijos olimpiados laimėtojus ir prizininkus 

 

I klasių I vieta (59t) Poliną Glušniovą 1c
II vieta (53t) Indrę Usonytę 1a
III vieta (52t) Liudmilą Timofejevą 1a  

 

II klasių I vieta (60t) Liną Krašauską 2a
II vieta (57t) Matą Grabauską 2b
III vieta (50t) Rūtą Kumpikaitę 2a 

 

III klasių I vieta (89t) Aistę Kragnytę 3a
II vieta (79t) Agnę Krašauskaitę 3a
III vieta (71t) Marių Voložaniną 3c 

 

IV klasių I vieta (92t) Augustą Andriūnaitę 4c
II vieta (77t) Marių Kaminską 4c
III vieta (71t) Birutę Smetonaitę 4a

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių tarpklasinės tinklinio varžybos

I vieta
3e klasės mokiniai:
Simona Ciegytė
Enrika Strazdaitė
Andrius Skorupskas
Justinas Sebežovas
Justinas Mieliauskas
Egidijus Bubnys
Martynas Montvila


 

X respublikinis Česlovo Kudabos geografijos konkursas

9 kl. grupė (173 dalyviai)
8 vieta - Matas Grabauskas, 1b

10 kl. grupė (128 dalyviai)
9 vieta - Julija Činčytė, 2c

11-12 kl. grupė (153 dalyviai)
8 vieta - Ugnė Andriulaitytė, 3c


 

Jonavos rajono 10 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

I vieta - Julija Činčytė, 2c


 

Konkurso „Dainuojame vokiškai“ dalyvės,
patekusios į respublikinį vokiškų dainų festivalį Klaipėdoje

2a klasė:
Aistė Akunytė
Gretė Ambrazevičiūtė
Karolina Derbutaitė
Raminta Karalevičiūtė
Deimantė Kasčiokaitytė
Gabrielė Kloniūnaitė
Rūta Krenciūtė
Ineta Martusevičiūtė
Martyna Narkevičiūtė
Skaistė Petrošiūtė
Viktorija Ulickaitė
Eimantė Ūselytė
Vitautė Vareikaitė


 

Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Bražuolė-2010“

II vieta
Vestina Ekša, 2b
Nikita Vasiljevas, 2f
Eitvidas Jakučiūnas, 3g
Jūratė Vaznytė, 4d


 

Rajono 6-11 kl. mokinių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkursas

8-9 klasių
I vieta - Orinta Daugėlaitė, 1e
II vieta - Viktorija Buklajeva, 1f

10-11 klasių
II vieta - Aušra Pacevičiūtė, 2b


 

Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos kroso estafetės varžybos

I vieta
Simona Janavičiūtė, 3b
Eglė Gailevičiūtė, 4d
Eglė Komičiūtė, 2d
Židrūnė Rukuižaitė, 2d
Anatolijus Babyrė, 4h
Jonas Jonaitis, 4f


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio turizmo varžybos

III vieta
Dominykas Lukoševičius, 4c
Eitvydas Jakučiūnas, 3g
Tomas Dauskurdas, 3a
Nikita Vasiljevas, 2f

IV vieta
Vestina Ekša, 2b
Ona Orlovaitė, 4b
Edita Lileikytė, 4a
Jūratė Vaznytė, 4d


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio smiginio varžybos

I vieta
Jonas Jonaitis, 4f
Marius Razma, 4c

II vieta
Vaida Šikšnytė, 2f
Gabija Gudliauskaitė, 2f


 

Jonavos mokinių olimpinio festivalio sportinės aerobikos varžybos

I vieta
Monika Stančiukaitė, 3c
Justina Sinkevičiūtė, 3c
Virginija Leonavičiūtė, 3d
Karolina Kudrešovaitė, 3e
Gintarė Kymantaitė, 3c
Ugnė Steponavičiūtė, 3g
Joana Abramavičiūtė, 1a
Giedrius Mickevičius, 2b


 

SGKL 2009-2010 m. m. sezonas

I vieta
Komanda „Įspūdingai“:
Titas Vaicekauskas, 2b
Lukas Parėdnis, 2c
Lukas Nekrošius, 2a
Gytis Vasiliauskas, 2e
Lukas Visockis, 2b
Mindaugas Urbutis, 2g
Dovydas Laurinavičius, 2c
Justinas Jansevičius, 2a
Gytis Vitkauskas, 1d


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo varžybos

I vieta
Evaldas Kuprys, 4f
Modestas Talačka, 3a
Tomas Dauskurdas, 3a
Deividas Jarašūnas, 2d
Eitvidas Jakučiūnas, 3g
Kirilas Galijevskis, 2d
Benas Kazakevičius, 2d
Mantas Kupčiūnas, 2c


 

Aerobikos šventė „Judėjimas grožiui ir sveikatai“

I vieta
Ieva Gabševičiūtė, 1a
Joana Abramavičiūtė, 1a
Guoda Mikučionytė, 1a
Agnė Sapitavičiūtė, 1a
Ugnė Pinkevičiūtė, 1a

II vieta
Agnė Gudonavičiūtė, 2c
Donata Milimavičiūtė, 2c
Greta Gaučaitė, 2c
Skaistė Petrošiūtė, 2a
Martyna Narkevičiūtė, 2a
Monika Autukaitė, 2c
Karolina Derbutaitė, 2a
Vitautė Vareikaitė, 2a
Enrika Baltrimavičiūtė, 2b

III vieta
Roman Tolstokorov, 1d
Alvyda Derbutaitė, 4c
Simona Ambrasaitė, 4a


 

BLM svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos

I vieta
Evaldas Kuprys, 4f
Modestas Talačka, 3a
Tomas Dauskurdas, 3a
Deividas Jarašūnas, 2d
Eitvidas Jakučiūnas, 3g
Kirilas Galijevskis, 2d
Benas Kazakevičius, 2d
Mantas Kupčiūnas, 2c


 

Teisinių žinių konkursas „Temidė“

I vieta
Skaistė Petrošiūtė, 2a
Eimantė Ūselytė, 2a
Martyna Narkevičiūtė, 2a
Vitautė Vareikaitė, 2a
Karolina Derbutaitė, 2a


 

Jonavos rajono 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

II vieta - Augusta Andriūnaitė, 3c


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo varžybos

II vieta
Justinas Mieliauskas, 3e
Benas Čekanavičius, 4c
Eitvydas Jakučiūnas, 3g
Tomas Dauskurdas, 3a
Deividas Eitminavičius, 3b
Karolis Saudargas, 3g
Deividas Jarašiūnas, 2d
Karolis Dėdynas, 4h
Raimondas Margis, 3h


 

Lietuvos moksleivių meninio skaitymo konkursas

III vieta
Rytė Montvilaitė, 2c
Indrė Merkelytė, 2d
Rosita Ambrazevičiūtė, 3a
Ugnė Kazlauskaitė, 3a
Marius Motiejūnas, 3a
Jovita Razmaitė, 3d
Rapolas Karužas, 3e
Dovilė Mockutė, 4d


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio svarsčių kilnojimo tarpzoninės varžybos

I vieta
Evaldas Kuprys, 4f
Modestas Talačka, 3a
Tomas Dauskurdas, 3a
Deividas Jarašūnas, 2d
Eitvidas Jakučiūnas, 3g
Kirilas Galijevskis, 2d
Benas Kazakevičius, 2d
Mantas Kupčiūnas, 2c


 

Jonavos rajono mokinių geografijos olimpiada

I vieta - Ugnė Andriulaitytė, 3c
II vieta - Linas Krašauskas, 1a
III vieta - Julija Činčytė, 2c


 

Jonavos rajono mokinių matematikos olimpiada

9 klasių
I vieta - Evaldas Panceras, 1a
II vieta - Linas Krašauskas, 1a
 

10 klasių
I vieta - Agnė Krašauskaitė, 2a
III vieta - Solveiga Bukauskaitė, 2a
 
 

11 klasių
II vieta - Monika Stančiukaitė, 3c
III vieta - Ieva Suslavičiūtė, 3a
III vieta - Marius Kaminskas, 3c

12 klasių
I vieta - Inga Vilkaitytė, 4d
II vieta - Živilė Belejevaitė, 4a
III vieta - Živilė Mačiulytė, 4a
III vieta - Agnė Petrauskaitė, 4a


 

Jonavos rajono mokinių istorijos olimpiada

9-10 klasių
I vieta - Viktorija Ulickaitė, 2a
II vieta - Ieva Ragaišytė, 1c
III vieta - Rūta Kumpikaitė, 1a

11-12 klasių
I vieta - Greta Urbonaitė, 4b
II vieta - Rytis Rapsikevičius, 4a
II vieta - Ieva Greblikaitė, 4a


 

Jonavos rajono mokinių chemijos olimpiada

9 klasių
I vieta - Matas Grabauskas, 1b
II vieta - Linas Krašauskas, 1a
III vieta - Evaldas Panceras, 1a

10 klasių
I vieta - Aistė Kragnytė, 2a
II vieta - Samanta Baltauskaitė, 2a
 

11 klasių
I vieta - Giedrius Rapsikevičius, 3a
II vieta - Jonas Montvilas, 3c
III vieta - Marius Kaminskas, 3c

12 klasių
I vieta - Agnė Petrauskaitė, 4a
II vieta - Arnas Rafanavičius, 4a
III vieta - Edita Lileikytė, 4a


 

Jonavos rajono mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada

II vieta - Marina Tarasova, 3a
III vieta - Vera Rybakova, 3a


 

Senamiesčio gimnazijos Č. Kudabos geografijos konkursas

I vieta - Matas Grabauskas, 1b
II vieta - Izabelė Činčytė, 1b
III vieta - Linas Krašauskas, 1a


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tinklinio tarpzoninės varžybos

III vieta
Viltė Jazdauskaitė, 1a
Lina Steponavičiūtė, 1a
Vaidilė Vencevičiūtė, 1b
Izabelė Činčytė, 1b
Julija Kersnauskaitė, 1c
Eimantė Ūselytė, 2a
Domantė Jazdauskaitė, 2d


 

Respublikinis „Žynio“ konkursas

III vieta - Ugnė Andriulaitytė, 3c


 

Jonavos rajono mokinių fizikos olimpiada

I vieta
Matas Grabauskas, 1b
Agnė Krašauskaitė, 2a

II vieta
Linas Krašauskas, 1a
Greta Urbonaitė, 4b

III vieta
Arnas Rafanavičius, 4a


 

Jonavos rajono mokinių biologijos olimpiada

9 klasių
I vieta - Linas Krašauskas, 1a
II vieta - Rūta Kumpikaitė, 1a
III vieta - Izabelė Činčytė, 1b

10 klasių
I vieta - Aistė Kragnytė, 2a
II vieta - Paulius Akelaitis, 2d
III vieta - Julija Činčytė, 2c

11 klasių
I vieta - Marius Kaminskas, 3c
II vieta - Birutė Smetonaitė, 3a
III vieta - Augusta Andriūnaitė, 3c

12 klasių
II vieta - Agnė Petrauskaitė, 4a
 
 


 

Rajoninis mokinių meninio skaitymo konkursas

Sveikiname meninės kompozicijos „Grafiti“ dalyvius, patekusius į regioninį konkursą
 
II vieta - Miglė Talalytė, 4a
III vieta - Karolis Šalčiūnas, 3g


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinių istorijos olimpiada

1-2 klasių
I vieta - Viktorija Ulickaitė, 2a
II vieta - Rūta Kumpikaitė, 1a
III vieta - Ieva Ragaišytė, 1c

3-4 klasių
I vieta - Rytis Rapsikevičius, 4a
II vieta - Greta Urbonaitė, 4b
III vieta - Dovilė Rumševičiūtė, 4c


 

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio BLM zoninės stalo teniso varžybos

II vieta
Darija Vasiljevaitė, 1f
Greta Rastauskaitė, 1c
Viktorija Buklajeva, 1f


 

„Žynio“ konkurso atrankoje geriausius rezultatus pasiekę mokiniai

1. Ugnė Andriulaitytė, 3c (146 t.)
2. Agnė Petrauskaitė, 4a (127 t.)
3. Šarūnas Šereika, 2c (118 t.)


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių meninio skaitymo konkursas

Laimėtojai:
Miglė Talalytė, 4a
Tomas Dauskurdas, 3a
Karolis Šalčiūnas, 3g
Rosita Abromavičiūtė, 3a


 

Mažojo krepšinio „Sportas – indėlis į tavo sveikatą“ varžybos

I vieta
Autukaitė Monika, 2c
Gudonavičiūtė Ieva, 2c
Parėdnis Lukas, 2c
Laurinavičius Dovydas, 2c

II vieta
Černiauskaitė Aistė, 4d
Sabatauskas Šarūnas, 4d
Ivanauskas Lukas, 4d

III vieta
Ambrazevičiūtė Gretė, 2a
Nekrošius Lukas, 2a
Jansevičius Justinas, 2a
 

IV vieta
Petrenčiuk Karolina, 4b
Gudonavičius Regimantas, 4b
Kvietkauskas Andrius, 4b


 

BLM zoninis tinklinio turnyras

Laimėtojos:
Eimantė Ūselytė, 2a
Vaidilė Vencevičiūtė, 1b
Lina Steponavičiūtė, 1a
Viltė Jazdauskaitė, 1a
Gabrielė Aleksynaitė, 1e
Ingrida Arlauskaitė, 1d
Izabelė Činčytė, 1b


 

Jonavos rajono BLM stalo teniso varžybos

I vieta – merginų komanda:
Darija Vasiljevaitė, 1f
Greta Rastauskaitė, 1c
Viktorija Buklajeva, 1f

II vieta – vaikinų komanda:
Dominykas Bartusevičius, 1e
Aurelijus Serdcevas, 1d
 


 

Jonavos rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

9-10 kl. grupėje
I vieta - Aistė Kragnytė, 2a
III vieta - Julija Činčytė, 2c

11-12 kl. grupėje
I vieta - Agnė Petrauskaitė, 4a
III vieta - Rūta Jadzevičiūtė, 3a


 

Raseinių krašto jaunųjų matematikų olimpiada
profesoriaus Jono Kubiliaus taurei laimėti

I vieta
Rūta Kumpikaitė, 1a
Linas Krašauskas, 1a
Evaldas Panceras, 1a


 

Gimnazijos lietuvių kalbos olimpiada

1 klasė
I vieta - Matas Grabauskas, 1b
II vieta - Rūta Kumpikaitė, 1a
III vieta - Edvinas Pečiūra, 1a
 

2 klasė
I vieta - Aistė Kragnytė, 2a
II vieta - Solveiga Bukauskaitė, 2a
III vieta - Julija Činčytė, 2c
 

3 klasė
I vieta - Rūta Radzevičiūtė, 3a
II vieta - Ugnė Andriulaitytė, 3c
III vieta - Violeta Kuncytė, 3b
III vieta - Ieva Pakštytė, 3c

4 klasė
I vieta - Agnė Petrauskaitė, 4a
I vieta - Justė Karpavičiūtė, 4a
II vieta - Ieva Greblikaitė, 4a
III vieta - Živilė Mačiulytė, 4a


 

Gimnazijos fizikos olimpiada

1 klasė
I vieta - Linas Krašauskas, 1a
I vieta - Edvinas Pečiūra, 1a
III vieta - Izabelė Činčytė, 1b
III vieta - Artūras Gulbinas, 1c

2 klasė
I vieta - Agnė Krašauskaitė, 2a
II vieta - Šarūnas Šereika, 2c
III vieta - Laurynas Čekanavičius, 2a

3 klasė
I vieta - Ugnė Kazlauskaitė, 3a
I vieta - Giedrius Rapsikevičius, 3a
III vieta - Jonas Montvilas, 3c
 

4 klasė
I vieta - Andrejus Zavtrikovas, 4e
II vieta - Greta Urbonaitė, 4b
III vieta - Arnas Rafanavičius, 4a


 

Gimnazijos biologijos olimpiada

1 klasė
I vieta - Linas Krašauskas, 1a
II vieta-Rūta Kumpikaitė, 1a
II vieta - Izabelė Činčytė, 1b
III vieta - Inga Poškutė, 1c

2 klasė
I vieta - Aistė Kragnytė, 2a
II vieta - Julija Činčytė, 2c
III vieta - Paulius Akelaitis, 2d

3 klasė
I vieta - Marius Kaminskas, 3c
II vieta - Augusta Andriūnaitė, 3c
III vieta - Birutė Smetonaitė, 3a
 

4 klasė
I vieta - Živilė Mačiulytė, 4a
II vieta - Agnė Petrauskaitė, 4a
III vieta - Eglė Kielaitė, 4d


 

Gimnazijos chemijos olimpiada

1 klasė
I vieta – Matas Grabauskas, 1b
II vieta – Linas Krašauskas, 1a
II vieta – Izabelė Činčytė, 1b
II vieta – Ieva Ragaišytė, 1c
III vieta – Jolita Kušeliauskytė, 1a
III vieta – Evaldas Panceras, 1a

2 klasė
I vieta – Aistė Kragnytė, 2a
II vieta – Karolis Jotautas, 2a
III vieta – Agnė Krašauskaitė, 2a
III vieta – Samanta Baltauskaitė, 2a

3 klasė
I vieta – Jonas Montvilas, 3c
II vieta – Marius Kaminskas, 3c
III vieta – Giedrius Rapsikevičius, 3a
 
 
 

4 klasė
I vieta – Arnas Rafanavičius, 4a
II vieta – Agnė Petrauskaitė, 4a
II vieta – Edita Lileikytė, 4a
 


 

Gimnazijos smiginio varžybos

Merginos
I vieta – Justina Poškutė, 3f
II vieta – Agnė Giraitytė, 4b
III vieta – Vaida Šikšnytė, 2f

Vaikinai
I vieta – Jonas Jonaitis, 4f
II vieta – Paulius Tatarūnas, 3d
III vieta – Eitvidas Jakučiūnas, 3g


 

Senamiesčio gimnazijos futbolo lyga

I vieta
„Space jam“ komanda:
Dominykas Lukoševičius, 4c
Erikas Savickis, 4c
Benas Čekanavičius, 4c
Alvyda Derbutaitė, 4c
Donatas Stanislavavičius, 4c
Danas Merkelis, 4c
Andrius Kvietkauskas, 4b
Laurynas Stonkus, 3f
Andrius Skorupskas, 3e
Titas Vaicekauskas, 2b


 

Techno meno dienos - 2009

Muzikos šou
I vieta - Paulius Bizokas, 4b („Viniliniai ledai“)
 
Madų šou
I vieta - „Medžių giesmės“
Dizainerė - Kotryna Strelčiūnaitė, 4b
               Roberta Ambraškaitė, 4b
               Ona Orlovaitė, 4b
               Agnė Giraitytė, 4b
               Guoda Mikučionytė, 1a
 
Šokių konkursas
I vieta - „Gerai kablelis varom šauktukas“
               Indrė Kaminskaitė, 4e
               Erika Petravičiūtė, 4e
               Neringa Mongirdaitė, 4e
               Martyna Narkevičiūtė, 2a
 
Instaliacijų konkursas
I vieta - 3a kl. „1000 paukščių Lietuvos tūkstantmečiui“


 

Jonavos rajono mokinių rudens kroso varžybos

  I vieta – Eglė Komičiūtė, 2d
               Eglė Gailevičiūtė, 4d
 II vieta – Žilvinas Žemaitaitis, 4h
III vieta – Ieva Kuodelytė, 4h
               Jonas Jonaitis, 4f
               Ignas Kuodelis, 1b


 

Tarptautinės Latvijoje (Livanu rajone, Rudzati kaime) vykusios mokinių sportinio turizmo varžybos „Ošos taurė“

III vieta
Eitvidas Jakučiūnas, 3g
Jūratė Vaznytė, 4d 
Vestina Ekša, 2b
Dominykas Lukoševičius, 4c


 

2006-2007 m. m. sveikinimai

2007-2008 m. m. sveikinimai

2008-2009 m. m. sveikinimai

2009-2010 m. m. sveikinimai

2010-2011 m. m. sveikinimai