Sveikinimai (2011-2012 m. m.)

 

Tarpklasinių 2012 m. sezono gimnazijos tinklinio varžybų III vietos laimėtojus:

Eimantę Ūselytę, 4a

Neringą Laurinaitytę, 4a

Iną Ponamariovą, 4h

Luką Nekrošių, 4a

Justiną Jansevičių, 4a

Džiugą Biržietį, 1b

Gytį Vitkauską, 3S3

 


Tarpklasinių 2012 m. sezono gimnazijos tinklinio varžybų II vietos laimėtojus:

Žydronę Stankevičienę

Moniką Autukaitę, 4c

Šarūnę Mulevičiūtę, 4c

Luką Parėdnį, 4c

Luką Balaboną, 4c

Dovydą Laurinavičių, 4c

 


Tarpklasinių 2012 m. sezono gimnazijos tinklinio varžybų čempionus:

Agnę Daunytę, 2g

Martą Dudoit, 2g

Brigitą Nemeikaitę, 2g

Mindaugą Urbutį, 4g

Darių Mačiulį, 4g

Aristiną Guogį, 4g

Igną Adamonį, 4b

Egidijų Jakimovą, 4g

 


Europos egzamino finalinio etapo V vietos laimėtoją

MATĄ GRABAUSKĄ, 3B klasės mokinį.

 


Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių turizmo technikos varžybų laimėtojus:

I vieta

                    Vestiną Ekšą, 4b

                    Aistę Kukytę, 4b

                    Emiliją Armonaitę, 2e

                    Benitą Šapauskaitę, 2e

 

IV vieta

                    Aurimą Mačiulį, 2e

                    Vaidą Medvedevą, 4f

                    Matui Avakian,  1e

                    Nikitą Vasiljevą, 4f

 


Šalies mokinių turizmo technikos varžybų „Bražuolė 2012“ III vietos laimėtojus:

Benitą Šapauskaitę, 2e

Matą Avakian, 1e

Viačeslavą Šinkūną, 1e

Eriką Obuchovą, 2e

 


Jonavos rajono 8-9 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkurso laimėtojus:

I vieta KAMILĘ POČEPAVIČIŪTĘ, 1a

I vieta SIGITĄ BAKANECKAITĘ, 1a

II vieta LOLITĄ KVAČIACHIJĄ, 1c

 


Jonavos rajono mokinių pavasario kroso varžybose laimėjusius prizines vietas gimnazistus!

II vietos laimėtojus:

                     Povilą Kuliešių, 2c

III vietos laimėtojus:

                    Laurą Mockapetrytę, 1b

                    Vestiną Ekšą, 4b

                    Haroldą Liaudanskį, 2a

                            Luką Greičių, 4g     

 


Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio kroso estafetės varžybų I vietos laimėtojus:

Eglę  Komičiūtę,  4d

Haroldą Liaudanskį,  2a

Laurą Mockapetrytę, 1b

Aristiną Guogį, 4g

Viktoriją Stukonytę, 4h

Luką Greičių, 4g

Sigitą Darvidaitę, 2b

Lauryną Gedvilą, 3T2

 


Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio turizmo technikos varžybų laimėtojus:

I vieta Nikitą Vasiljevą 4f

II vieta Vaidą Medvedevą 4f

III vieta  Igną Statkevičių 2c

 

I vieta   Emiliją Armonaitę 2e

II vieta Vestiną Ekšą 4b

III vieta Benitą Šapauskaitę 2e

 


Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos XIV čempionato laimėtoją – komandą ,,Norčiopingo dolphins“:

Vytautą Grigaravičių, 4g

Darių Mačiulį, 4e

Aristiną Guogį, 4g

Igną Adamonį, 4g

Mindaugą Urbutį, 4g

Luką Visockį, 4g

Gytį Vasiliauską, 4e

Egidijų Jakimovą, 4g

 


Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos XIV čempionato II vietos laimėtoją – komandą ,,Shaanxi Chanba“:

Luką Parėdnį, 4c

Dovydą Laurinavičių, 4c

Edviną Žazeckį, 4h

Titą Vaicekauską, 4b

Arną Ivinskį, 4h

Erviną Marčinską, 4d

Vaidą Zmejauską, 4d

 


Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos XIV čempionato III vietos laimėtoją – komandą ,,Kaštonai“:

Gretę Ambrazevičiūtę, 4a

Eimantę Ūselytę, 4a

Karolį Jotautą, 4a

Lauryną Čekanavičių, 4a

Justiną Jansevičių, 4a

Tomą Balčiūną, 4b

Rimvydą Pačkauską, 4b

Luką Nekrošių, 4a

 


Respublikinės mokinių dailės olimpiados III vietos laimėtoją

VAIDĄ ŠIKŠNYTĘ, 4f klasės mokinę.

 


Lietuvos mokinių technologijų olimpiados I vietos laimėtoją

GYTĮ KRIKŠTONAITĮ, 4f klasės mokinį.

 


Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninių stalo teniso varžybų II vietos laimėtojus:

Mantą Bureiką, 2a

Edviną Kulakauską, 2e

Gytautą Žičkų, 1d

 


Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių smiginio varžybų laimėtojus:

III vieta             

                    Viktoriją Jasiūnaitę, 4g

                    Korneliją Lušaitę, 1c

 

IX vieta   

                    Nikitą Vasiljevą, 4f

                    Aurimą Poškų, 1a

 


Jonavos rajono 10 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados laimėtojus

I vieta Tomą Šerveniką, 2a

II vieta Adeliną Glebovą, 2c

 


Jonavos rajono mokinių geografijos olimpiados prizininkus:

II vieta Šarūną Šereiką, 4c

III vieta Juliją Činčytę, 4c

 


Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio smiginio varžybų
I vietos laimėtojus:

Viktoriją Jasiūnaitę, 4g

Korneliją Lušaitę, 1c

Nikitą Vasiljevą, 4f

Aurimą Poškų, 1a

 


Aerobinės gimnastikos pereinamosios lygos čempionato, vykusio 2012 m. kovo 10 d., 
 I vietos laimėtojus:

Vyrų vieneto rungtyje  

(15-19 m. amžiaus grupė)          

                    GIEDRIŲ MICKEVIČIŲ, 4b klasės mokinį

 

Mišrios poros rungtyje          

(15-19 m. amžiaus grupė)        

                    JOANĄ ABRAMAVIČIŪTĘ, 3S1 klasės mokinę

                     GIEDRIŲ MICKEVIČIŲ, 4b klasės mokinį

 


Senamiesčio gimnazijos mokinių viktorinos „Aš ir mano valstybė“, skirtos Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, laimėtojus:

I vieta Matą Grabauską, 3B

I vieta Vestiną Ekšą, 4b

II vieta Šarūną Šereiką, 4c

III vieta  Solveigą Bukauskaitę,  4a

 


Regioninio Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso etapo I vietos laimėtoją

TADĄ JAKUBAUSKĄ, 2d klasės mokinį.

                    Linkime sėkmės respublikiniame etape!

 


                    Senamiesčio gimnazijos mokinių geografijos olimpiados prizininkus:

1 kl. grupėje         

                    I vieta Ričardą Sniegiriovą 1a

                    II vieta Aureliją Vyčaitę 1c

                    III vieta Donatą Gorban 1g

 

2-4 kl. grupėje          

                    I vieta Šarūną Šereiką  4c

                    II vieta Juliją Činčytę 4c

                    III vieta Liudmilą Timofejevą 2a

 


Jonavos rajono 11 kl. mokinių vokiečių kalbos olimpiadoje I vietą laimėjusią

RAMINTĄ JELINSKAITĘ, 3S2 klasės mokinę.

 


                    Jonavos rajono mokinių matematikos olimpiados prizininkus:

9 klasių         

                    I vieta  Mantą Fomkiną 1c

                    II vieta Pauliną Šiurytę 1c

                    III vieta Kotryną Sedleckaitę 1c

         

10 klasių          

                    I vieta Luką Andriulaitį 2c

                    II vieta Mantą Dranseiką 2c

                    II vieta Mantą Bureiką 2a

 

11 klasių          

                    II vieta Liną Krašauską 3B

                    III vieta Edviną Pečiūrą 3T1

                    III vieta Justiną Laževniką 3S3

 

12 klasių          

                    I vieta Lauryną Čekanavičių 4a

                    II vieta Agnę Krašauskaitę 4a

 


                    Jonavos rajono mokinių technologijų olimpiados I vietos laimėtoją

 

GYTĮ KRIKŠTONAITĮ, 4f klasės mokinį.

 


                    Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių svarsčio kilnojimo varžybų komandos narius-individualių rungčių laimėtojus:

I vieta

                    Deividą Jarašūną, 4d

II vieta

                    Gedą Dauskurdą, 2f

 


                    Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių svarsčio kilnojimo varžybų VI vietos laimėtojus:

Gedą Dauskurdą, 2f

Deividą Jarašūną, 4d

Kirilą Galijevskį, 4d

Julių Pocių, 2g

Mantą Kupčiūną, 4c

Viktorą Baltrušaitį, 1e

Deividą Kulakauską, 4d

 


LIUDMILĄ TIMOFEJEVĄ,

 „Lietuvos tūkstantmečio vaikų“ dešimtų klasių mokinių finaliniame žaidime

LAIMĖJUSIĄ II VIETĄ!

 


Respublikinio „Žynio“ konkurso IV vietos laimėtoją

MATĄ GRABAUSKĄ, 3B  klasės mokinį.

 


                    Jonavos rajono mokinių istorijos olimpiados prizininkus:

9-10 klasių

                I vieta Donatą Gustą 2a

                II vieta Donatą Telišauskaitę 2a

 

11-12 klasių

                I vieta Dovilę Poškutę 3S1

                II vieta  Artūrą Morkūną  3S4 

          

          Dovilei linkime sėkmės šalies   mokinių istorijos olimpiadoje!

 


                    Jonavos rajono mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojas

I vieta

                Dovilę Poškutę, 3S1

 

III vieta

                Oksaną Adomaitytę, 2a

 

Dovilei linkime sėkmės šalies mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje!

 


                    Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninių svarsčio kilnojimo varžybų I vietos laimėtojus:

Gedą Dauskurdą, 2f

Deividą Jarašūną, 4d

Algirdą Čižiūną, 4h

Kirilą Galijevskį, 4d

Julių Pocių, 2g

Mantą Kupčiūną, 4c

Viktorą Baltrušaitį,  1e

Deividą Kulakauską, 4d

 


                    Gimnazistų atrankos į respublikinį „Žynio“ konkursą I-V vietų laimėtojus:

I vieta                

                Matą Grabauską, 3B

II vieta              

                Šarūną Šereiką, 4c

III vieta            

                Juliją Činčytę, 4c

IV vieta             

                Eveliną Kilimaitę, 4c

IV vieta             

                Mantą Bureiką, 2a

V vieta                     

                Liudmilą Timofejevą, 2a

 


                    Jonavos rajono mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados prizininkes:

I vieta

                Eveliną Želvytę, 2c

  

III vieta

                Agnę Jankauskaitę,    2a

  

Evelinai linkime sėkmės šalies mokinių lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros  olimpiadoje!

 


                    Senamiesčio gimnazijos mokinių istorijos olimpiados prizininkus:

1-2 klasių

                I vieta  Donatą Gustą 2a

                II vieta Donatą Telišauskaitę 2a

                III vieta Laurą Kasčiokaitytę 2d

   

3-4 klasių  

                I vieta  Izabelę Činčytę 3T1

                II vieta Dovilę Poškutę 3S1

                III vieta Gabrielę Kloniūnaitę 4a

 


                    Jonavos rajono 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados laimėtojas

I vieta

                Izabelę Činčytę, 3T1

 

II vieta

                Eglę Goštautaitę, 3S2

  

     Izabelei linkime sėkmės šalies mokinių anglų kalbos olimpiadoje !

 


                    Jonavos rajono mokinių biologijos olimpiados prizininkus:

9 klasių  

                I vieta Pauliną Šiurytę 1c

                II vieta Mantą Fomkiną 1c

 

10 klasių   

                I vieta Indrę Usonytę 2a

                II vieta Vestiną Baltramėnaitę 2b

                III vieta Adeliną Glebovą 2c

 

11 klasių  

                I vieta Liną Krašauską 3B

                II vieta Matą Grabauską 3B

                III vieta Rūtą Kumpikaitę 3B

 

12 klasių   

                I vieta Aistę Kragnytę 4a

                II vieta Eveliną Kilimaitę 4c

                III vieta Marių Voložaniną 4a

 


                    Jonavos rajono mokinių meninio skaitymo konkurso laimėtojus

I vieta Tadą Jakubauską, 2d

II vieta  Jūratę Martinaitytę, 1b

III vieta  Kotryną Sedkeckaitę, 1c

 

Tadui linkime sėkmės regioniniame konkurse!

 


                    Jonavos rajono mokinių fizikos olimpiados prizininkus:

9 klasių    

                I vieta Pauliną Šiurytę 1c
                II vieta Kamilę Počepavičiūtę 1a

 

10 klasių 

                II vieta Luką Andriulaitį 2c
                III vieta Vestiną Baltramėnaitę 2b
                III vieta Tomą Šerveniką 2a

 

11 klasių 

                I-II vieta Evaldą Pancerą 3T1

                III vieta Andrių Filipovą 3T1

                               

12 klasių  

                I vieta Agnę Krašauskaitę 4a

                III vieta Marių Voložaniną 4a

 


Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio svarsčių kėlimo varžybų

I vietos laimėtojus:

                Gedą Dauskurdą, 2f

                Deividą Jarašūną, 4d

                Algirdą Čižiūną, 4h

                Kirilą Galijevskį, 4d

                Julių Pocių, 2g

                Mantą Kupčiūną,  4c

                Viktorą Baltrušaitį, 1e

                Deividą Kulakauską, 4d

 


                    Jonavos rajono mokinių chemijos olimpiados prizininkus:

 

9 klasių     

                I vieta Kamilę Počepavičiūtę 1a

                II vieta Mantą Fomkiną 1c

                III vieta Ievą Jeremičiūtę 1c

 

10 klasių  

                I vieta Vestiną Baltramėnaitę 2b

                II vieta Luką Andriulaitį 2c

                III vieta Kristiną Kirnaitę 2c

 

11 klasių  

                I vieta Liną Krašauską 3B

                II vieta Andrių Filipovą 3T1

                III vieta Mantą Grabauską 3B

                III vieta Edviną Pečiūrą 3T1

 

12 klasių  

                I vieta Aistę Kragnytę 4a

                I vieta  Agnę Krašauskaitę 4a

 


Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninių stalo teniso varžybų I vietos laimėtojus:

Mantą Bureiką, 2a

Edviną Kulakauską, 2e

Gytautą Žičkų, 1d

 


Jonavos rajono mokinių dailės olimpiados laimėtoją

VAIDĄ ŠIKŠNYTĘ,

4f klasės mokinę.

 


Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio stalo teniso varžybų

 

II vietos laimėtojas:

                Viktoriją Soboliovaitę, 1d

                Ievą Mockutę, 1c

                Ievą Naruševičiūtę, 2f

 


                Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio stalo teniso varžybų

 

I vietos laimėtojus:

                Mantą Bureiką, 2a

                Edviną Kulakauską, 2e

                Gytautą Žičkų, 1d

 


Gimnazijos mokinių meninio skaitymo šventės, skirtos Maironio 150-osioms metinėms paminėti, laimėtojus:

 

I vieta Tadą Jakubauską 2d

II vieta  Ievą Ragaišytę  3T1

III vieta Donatą Telišauskaitę 2a

IV vieta Kotryną Sedleckaitę 1c

V vieta Jūratę Martinaitytę 1b

            Linkime sėkmės rajoniniame konkurse!

 


Senamiesčio gimnazijos mokinių matematikos olimpiados prizininkus:

 

9 klasių

                I vieta Pauliną Šiurytę 1c

                II vieta Mantą Fomkiną 1c

                III vieta Kotryną Sedleckaitę 1c

                III vieta  Moniką Kaleininkaitę 1c

 

10 klasių

                I vieta Mantą Dranseiką 2c

                II vieta Luką Andriulaitį 2c

                III vieta Vestiną Baltramėnaitę 2b

                III vieta Mantą Bureiką 2a

 

11 klasių 

                I vieta Liną Krašauską  3B

                II vieta Artūrą Gulbiną 3S3

                II vieta Edviną Pečiūrą 3T1

                III vieta  Izabelę Činčytę 3T1

                III vieta Justiną Laževniką 3S3

 

12 klasių 

                I vieta Agnę Krašauskaitę 4a

                II vieta Dovydą Laurinavičių 4c

                III vieta Pauliną Petruninaitę  4g

                III vieta Lauryną Čekanavičių  4a

 


 

LIUDMILĄ TIMOFEJEVĄ,

               

2a klasės mokinę, laimėjusią I vietą ir patekusią į LRT konkurso „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ finalą!

        

                                           Laidos įrašą planuojama

                                                                 rodyti vasario 3 d.

 


II-III klasių gimnazijos mokinių rusų kalbos mokyklinės olimpiados laimėtojus ir prizininkus:

I vieta Dovilę Poškutę, 3S1

II vieta Oksaną Adomaitytę, 2a

III vieta Liudmilą Timofejevą, 2a

 


Jonavos rajono mokinių informacinių technologijų olimpiados prizininkus:

II vieta Mantą Dranseiką, 2c

III vieta Edviną Alenską, 4d

 


Gimnazijos lietuvių kalbos olimpiados laimėtojus ir prizininkus:

1-2 kl. grupėje   

I vieta Eveliną Želvytę 2c

II vieta Indrę Usonytę 2a

III vieta Agnę Jankauskaitę 2a

 

3-4 kl. grupėje

I vieta Rūtą Kumpikaitę 3B

II vieta Matą Grabauską 3B

III vieta Gabrielę Kloniūnaitę 4a

 


II klasių gimnazijos mokinių anglų kalbos mokyklinės olimpiados laimėtojus ir prizininkus:

 

I vieta Tomą Šerveniką, 2a (86 t.)

 II vieta Luką Andriulaitį, 2c (81 t.)

 III vieta Mantą Bureiką, 2a (77 t.)

 III vieta Donatą Dranseiką, 2c (77 t.)

 III vieta Adeliną Glebovą, 2c (77 t.)

 III vieta Povilą Kuliešių, 2c (77 t.)

 


Raseinių krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje profesoriaus Jono Kubiliaus taurei laimėti dalyvavusią gimnazijos komandą, laimėjusią

 

I vietą:

    Luką Andriulaitį 2c

    Mantą Bureiką 2a

    Pauliną Šiurytę 1c

    Kotryną Sedleckaitę 1c

    Mantą Fomkiną 1c

 


Raseinių krašto jaunųjų matematikų olimpiados laimėtojus:

 

II vieta

           Luką Andriulaitį, 2c

 

III vieta

           Mantą Bureiką, 2a

 


Gimnazijos mokinių fizikos olimpiados laimėtojus

I klasių

    I vieta Pauliną Šiurytę 1c

    II vieta Kamilę Počepavičiūtę 1a

    III vieta Agnę Bučiūnaitę 1a

 

II klasių

    I vieta Luką Andriulaitį 2c

    II vieta Vestiną Baltramėnaitę 2b

    III vieta Haroldą Liaudanskį 2a

    III vieta Tomą Šerveniką 2a

 

III klasių

    I vieta Evaldą Pancerą 3T1

    I vieta Edviną Pečiūrą 3T1

    II vieta Izabelę Činčytę 3T1

    III vieta Andrių Filipovą 3T1

 

IV klasių

    I vieta  Agnę Krašauskaitę 4a

    II vieta Patriciją Kavaliauskaitę 4c

    III vieta Marių Voložaniną 4a

 


Trečiojo respublikinio meninio skaitymo konkurso „Gimtoji kalba 2011“ dalyves:

 

III vietos laimėtoją

    Dovilę Poškutę, 3-S1

 

Paskatinamuoju raštu apdovanotą

    Poliną Glušniovą,2c

 


Jonavos rajono mokinių chemijos olimpiados prizininkus:

 

9 klasių

    I vieta Kamilę Počepavičiūtę 1a

    I vieta Matą Fomkiną 1c

    II vieta Ievą Jeremičiūtę 1c

    III vieta Kotryną Sedleckaitę 1c

 

10 klasių

    I vieta Tomą Šerveniką 2a

    I vieta Luką Andriulaitį 2c

    II vieta Kristiną Kirnaitę 2c

    III vieta Vestiną Baltramėnaitę 2b

 

11 klasių

    I vieta Liną Krašauską 3B

    II vieta Matą Grabauską 3B

    III vieta Edviną Pečiūrą 3B

 

12 klasių

    I vieta Aistę Kragnytę 4a

    II vieta Paulių Akelaitį 4d

    III vieta Agnę Krašauskaitę 4a

 


Techno meno dienų – 2011 „Prieš srovę“

muzikos šou laimėtojus

I vieta – grupė „Čiurkšlė“

 

    Dovydas Gečys 4c

    Povilas Gečys 3T1

    Jurgis Gečys 2c

 


Techno meno dienų – 2011 „Prieš srovę“

madų šou laimėtojus

 

I vieta kolekcija „Trikampė erdvė“

 

    Kūrė: Viktorija Rozenbergaitė 2b

    Demonstravo: Marta Cirulytė 2c

    Neda Armonaitytė 2c

    Silvija Klimašauskaitė 2b

    Elena Arlauskaitė 2c

 


Techno meno dienų – 2011 „Prieš srovę“

instaliacijų konkurso laimėtojus

 

I vieta – „Žavumas slypi paprastume“

 

    Kūrė: Liveta Petraškaitė 3T2

    Rasa Stankutė 3T2

    Mantas Ambrazevičius 3T2

    Šarūnas Užmiškis 3T2

    Deividas Skapas 3T2

    Aušrinė Strumilaitė 3T2

 


Techno meno dienų – 2011 „Prieš srovę“

šokių šou laimėtojus

 

Didysis prizas  - šokis „Bollywood“

 

    Ieva Gabševičiūtė 3S1

    Vitautė Vareikaitė 4a

    Donata Marija Milimavičiūtė 4c

    Enrika Baltrimavičiūtė 4a

    Žygimantas Eirošius 2c

    Aristinas Guogis 4g

 


Techno meno dienų – 2011 „Prieš srovę“

šokių šou laimėtojus

I vieta -˗  šokis „Afrika“

 

    Agnė Sapitavičiūtė  3S1

    Sabina Dabužinskaitė 3S1

    Guoda Mikučionytė 3S1

    Simona Rimkutė 3S1

    Monika Besevičiūtė 3S1

    Lina Steponavičiūtė 3S1

    Milda Auglytė 2a

    Kotryna Sedleckaitė 1c

    Joana Abramavičiūtė 3S1

    Monika Juknevičiūtė 3T1

    Gabrielė Aleksynaitė 3S5

    Vaidilė Vensevičiūtė 3B

 


Gimnazijos biologijos olimpiados

laimėtojus ir prizininkus

 

I klasių

    I vieta Korneliją Lušaitę 1c

    II vieta Mantą Fomkiną 1c

    III vieta Kotryną Sedleckaitę 1c

    III vieta Pauliną Šiurytę 1c

 

II klasių 

    I vieta Indrę Usonytę 2a

    II vieta Poliną Glušniovą 2c

    II vieta Adeliną Glebovą 2c

    III vieta Vestiną Baltramėnaitę 2b

 

III klasių

    I vieta Matą Grabauską 3b

    II vieta Liną Krašauską 3b

    III vieta Rūtą Kumpikaitę 3b

    III vieta Dovilę Poškutę 3s1

 

IV klasių

    I vieta Aistę Kragnytę 4a

    II vieta Mariją Bendikaitę 4b

    III vieta Agnę Krašauskaitę 4a

    III vieta Eveliną Kilimaitę 4c

 


Senamiesčio gimnazijos futbolo lygos 2011 m. rudens varžybų

I vietos laimėtojus:

Luką Parėdnį, 4c

Titą Vaicekauską, 4b

Mindaugą Urbutį, 4g

Džiugą Gramatą, 4c

Juozą Žentelį, 4e

Aristiną Guogį, 4g

Giedrę Baltrukėnaitę, 4c

Darių Songailą, 4e

Dovydą Laurinavičių, 4c

 


Sėkmingai respublikinėje gamtos mokslų olimpiadoje pasirodžiusius mokinius:

 

Indrę Usonytę,2a (laimėjusią bronzos medalį)

Mantą Fomkiną, 1c (apdovanotą pagyrimo raštu)

 


Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos rudens kroso varžybų 2011-09-20 prizininkus:

 

I vieta Haroldą Liaudanskį, 2a

II vieta Luką Greičių, 4g

 

 

2006-2007 m.m. sveikinimai

2007-2008 m.m. sveikinimai

2008-2009 m.m. sveikinimai

2009-2010 m. m. sveikinimai

2010-2011 m. m. sveikinimai