Sveikinimai (2012m. - 2013m.)


 

2012-2013 m. m. tarpklasinio tinklinio turnyras

I vieta  „IZABELINA“  

 

Izabelę Činčytę, 4T1

Liną Panceraitę, 1a

Evaldą Pancerą, 4T1

Aurelijų Kurlavičių, 4T1

Tomą Bernatonį, 4T1

Raimondą Strazdą, 4T1

 


 

Europos egzaminas

I vieta           

Liudmilą Timofejevą,              3S1

II vieta          

Dovilę Poškutę, 4S1

III vieta         

Marių Samuolį, 2g

III vieta         

Mantą Bureiką, 3T1

III vieta         

Luką Ivanauską, 4S3

 


 

Europos viktorina

 

I vieta           

Miglę Vasiliauskaitę,            1c

II vieta          

Liną Panceraitę, 1a

III vieta         

Mantą Žiauberį, 1c

 


 

00onavos rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario kroso varžybos

 

Jaunių grupė-1996-1997 m. g. merginos (1000 m)

 

II vieta Karoliną Jasiulytę, 1c

III vieta Laurą Mockapetrytę, 2b

 

Jaunimo grupė-1993-1995 m. g. merginos (1000 m)

 

III vieta Sigitą Darvidaitę, 3B

 

Jaunių grupė-1996-1997 m. g. vaikinai (1500 m)

 

I vieta Haroldą Liaudanskį, 3B

II vieta Emilį Klimantavičių, 1e

 

Jaunimo grupė-1993-1995 m. g. vaikinai (2000 m)

 

II vieta Lauryną Gedvilą, 4B

III vieta Dalių Cibulską, 3BT

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kroso estafetės varžybos

 

VI vieta

 

Karoliną Jasiulytę, 1c

Haroldą Liaudanskį, 3B

Laurą Mockapetrytę, 2b

Dalių Cibulską, 3BT

Lauryną Gedvilą, 4B

Sigitą Darvidaitę, 3B

Emilį Klimantavičių, 1e

Samantą  Smirnovaitę, 2a

 


 

Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos

 

I vieta

 

Gytį Vitkauską, 4S3

Antaną Gasį, 4B

Igną Kuodelį, 4S2

Beną Vaškevičių, 3S2

Stasį Krikštonaitį, 4S4

Vaidotą Jagminą, 4S1

Tadą Gutauską, 4S4

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio kroso estafetės varžybos

 

I vieta

 

Karoliną Jasiulytę, 1c

Haroldą Liaudanskį, 3B

Modestą Sakalauskaitę, 2a

Laurą Mockapetrytę, 2b

Dalių Cibulską, 3BT

Lauryną Gedvilą, 4B

Sigitą Darvidaitę, 3B

Luką Miščiuką, 4T1

Emilį Klimantavičių, 1e

Samantą  Smirnovaitę, 2a

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio smiginio finalinės varžybos

 

I vieta

Korneliją Lušaitę, 2c

Silviją Pipiraitę, 4T1

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio smiginio varžybos

 

                                                                  

I vieta           

Korneliją Lušaitę, 2c

Silviją Pipiraitę, 4T1

                                          

II vieta          

Aurimą Poškų, 2a

Aurimą Sutkevičių, 4S4

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio krepšinio varžybos

 

II vieta

Deividą Bakanecką, 1d       

Luką Eidukevičių, 1d

Mantą Čiapkauską, 1d

Dovydą Tamašauską, 2a

Povilą Žiegį, 1a

Paulių Ivanauską, 1e

 


 

Komandas, aerobikos šventės „Judėjimas grožiui ir sveikatai“, varžybų laimėtojas

 

I vieta – komanda „Girls United“

            Guodą Mikučionytę, 4S1

            Mildą Auglytę, 3B

            Rūtą Šlepetytę, 2c

            Sabiną Dabužinskaitę, 4S1             

            Ugnę Pinkevičiūtę, 4S1

            Joaną Abramavičiūtę, 4S1

            Simoną Rimkutę, 4S1

            Kotryną Sedleckaitę, 2c                                    

 


 

Į Nacionalinio diktanto finalą patekusią

 

Eveliną Želvytę, 3S1

 


 

Lietuvos Respublikos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

 

III vieta Liudmilą Timofejevą, 3S1

  


 

VDU KTF mokslinių darbų konkursas „Tikėjimas ir mokslas – du sparnai kilti į tiesą“

(9-12 klasių mokinių grupėje) respublikinis etapas

 

I vieta Tadą Jakubauską, 3T2

 


 

Regioninis Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso etapas

 

I vieta Jūratę Martinaitytę, 2b

 

Linkime sėkmės respublikiniame etape!

 


 

Pasaulinio reitingo WDF klasikinio smiginio varžybos

 

III vieta Korneliją Lušaitę, 2c

 


 

Šalies mokinių turizmo technikos varžybos uždarose patalpose

Lietuvos nepriklausomybės metinėm paminėti

 

II vieta turistų komandą:
Benitą Šapauskaitę, 3S2

Emiliją Armonaitę, 3BT

Viktoriją Kunciūtę, 2e

Eglę Dapkevičiūtę, 1b

 

 


 

Tadą Jakubauską, 3T2

VDU KTF mokslinių darbų konkurse „Tikėjimas ir mokslas – du sparnai kilti į tiesą“

(9-12 klasių mokinių grupėje) patekusį į finalą!

 


 

Jonavos rajono mokinių geografijos olimpiados prizininkus

 

II vieta Mantą Fomkiną, 2c

III vieta  Luką Andriulaitį, 3T1

III vieta Arūnę Bardiševičiūtę, 1a

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso laimėtojus

 

1 kl. grupėje

 

I vieta Arūnę Bardiševičiūtę,  1a

II vieta Gabrielę Ruseckaitę, 1a

III vieta Liną Panceraitę, 1a

 

2 kl. grupėje

 

I vieta Mantą Fomkiną, 2c                                 

II vieta Ričardą Sniegiriovą, 2a

III vieta Pauliną Šiurytę, 2c

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių geografijos olimpiados prizininkus

 

1 klasių        

I vieta Arūnę Bardiševičiūtę, 1a

II vieta Kamilę Skorupskaitę, 1b

III vieta Justiną Mieldažytę, 1a

 

2 klasių        

I vieta  Mantą Fomkiną, 2c

II vieta  Ričardą Sniegiriovą, 2a

III vieta Aureliją Vyčaitę, 2c

 

3-4 klasių     

I vieta Luką Andriulaitį, 3T1

II vieta Martą Cirulytę, 3S1

III vieta Liudmilą Timofejevą, 3S1

 


 

Konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ laimėtojus

 

I vieta Jurgitą Petkevičiūtę, 3S1

II vieta Evaldą Pancerą, 4T1

III vieta Liną Ažuką, 4B

 


 

Jonavos rajono mokinių dailės olimpiados III vietos laimėtoją

 

Laurą Gaudutytę, 3T1

 


 

Jonavos rajono mokinių meninio skaitymo konkurso laimėtojus

 

I vieta Jūratę Martinaitytę, 2b

III vieta Poliną Glušniovą, 3S1

 

Už jautrų teksto atskleidimą Kotryną Sedleckaitę, 2c

 


 

Mažojo krepšinio 3x3 varžybų laimėtojus

 

I vieta           

„Pergalių ieškotojai“

Martyną Remeiką, 4S5
Raimondą Macą, 3S4
Modestą Sakalauskaitę, 2a

 

II vieta   

„Baltai“

Dalių Sakalauską, 4S5
Gytį Vitkauską, 4S3
Viltę Jazdauskaitę, 4S1

  

III vieta         

„Mėlynos Žibutės“

Žygimantą Eirošių, 3T1
Povilą Matusevičių, 3S2
Ievą Nekrošiūtę,  3T2

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių svarsčių kilnojimo varžybų prizininkus

 

I vieta (svorio kategorijoje iki 85 kg)

                     

Remigijų Šedį, 3BT

 

II vieta (svorio kategorijoje iki 73 kg)

 

Gedą Dauskurdą, 3T2

 


 

Jonavos rajono mokinių istorijos olimpiados prizininkus

 

1-2 klasių

                     

I vieta  Mantą Fomkiną, 2c

 

3-4 klasių     

 

I vieta   Dovilę Poškutę, 4S1

II vieta  Liną Kopcikaitę, 3S1

III vieta Liną Krašauską, 4B

 


 

Gimnazijos mokinius, išrinktus į Jonavos kūno kultūros ir sporto centro geriausių sportininkų 10-tuką

 

Igną Kuodelį, 4S2

Igną Statkevičių, 3T1

 


 

Gimnazijos mokinius, išrinktus į  Jonavos rajono geriausių sportininkų 10-tuką

 

Mantą Bureiką, 3T1

Viltę Jazdauskaitę, 4S1

Amandą Mickutę, 1c

Eglę Raznauskaitę, 2e

Deividą Skarupską, 4T1

Beną Spietinį, 3BT

Viktoriją Šapokaitę, 3S1

 


 

Gimnazijos mokinius, Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninių svarsčio kilnojimo varžybų II vietos laimėtojus

 

Remigijų Šedį, 3BT

Gedą Dauskurdą, 3T2

Elviną Gruodį, 3T2

Mantą Daškevičių, 3T2

Sergėjų Kirijenką, 3BT

Viačeslavą Šinkūną, 2e

Roką Bardiševičių, 1e

 


 

Turistų komandą, Baltijos šalių turizmo technikos varžybų uždarose patalpose „Nepriklausomybės taurė 2013“, laimėjusią III vietą

 

Aurimą Mačiulį, 3T2

Eglę Dapkevičiūtę, 1b

Viktoriją Kunciūtę, 2e

Matą Avakian, 2e

 


 

Jonavos rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados prizininkes

 

1-2 kl. grupėje                    

 

I vieta  Korneliją Lušaitę, 2c

 

3-4 kl. grupėje

                     

I vieta Liudmilą Timofejevą, 3S1

II vieta Eveliną Želvytę, 3S1

 


 

Gimnazijos 2-3 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojus

 

I vieta    Nataliją Seliuginą, 3S3

II vieta   Sandrą Romanovą, 3S1

III vieta  Poliną Glušniovą, 3S1

IV vieta  Rūtą Kuznecovą, 2f

IV vieta  Edviną Zinkų, 2c

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių istorijos olimpiados prizininkus

 

1-2 klasių

                     

I vieta   Mantą Fomkiną, 2c

II vieta  Eveliną Jankutę, 1c

III vieta Igną Danilevičių, 1c

  

3-4 klasių      

 

I vieta   Liną Kopcikaitę, 3S1

II vieta  Izabelę Činčytę, 4T1

III vieta Dovilę Poškutę, 4S1

 


 

Gimnazijos mokinių atrankos į respublikinį „Žynio“ konkursą laimėtojus

  

I vieta     Matą Grabauską, 4B

II vieta   Liudmilą Timofejevą, 3S1

III vieta  Indrę Usonytę, 3B

IV vieta  Gabrielę Ruseckaitę, 1a

V vieta   Aureliją Vyčaitę, 2c

V vieta   Mantą Fomkiną, 2c

 

Respublikiniame konkurse 2013-02-12 dalyvaus: Matas Grabauskas ir Liudmila Timofejeva.

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio svarsčio kilnojimo varžybų

I vietos laimėtojus

 

Remigijų Šedį, 3BT

Gedą Dauskurdą, 3T2

Elviną Gruodį, 3T2

Mantą Daškevičių, 3T2

Julių Pocių, 3S3

Sergejų Kirijenką, 3BT

Viačeslavą Šinkūną, 2e

Roką Bardiševičių, 1e

 


 

Jonavos rajono mokinių fizikos olimpiados prizininkus

 

11 klasių      

I vieta     Luką Andriulaitį, 3T1

II vieta    Žygimantą Eirošių, 3T1

                                                                

12 klasių      

II vieta    Andrių Filipovą, 4T1

 


 

Jonavos rajono mokinių biologijos olimpiados prizininkus

9 klasių

I vieta    Eriką Davicionaitę, 1c

III vieta  Arūnę Bardiševičiūtę, 1a

 

10 klasių

I vieta    Mantą Fomkiną, 2c

II vieta   Kamilę Počepavičiūtę, 2a

III vieta  Kotryną Sedleckaitę, 2c

 

11 klasių

I vieta     Indrę Usonytę, 3B

 

12 klasių

I vieta    Matą Grabauską, 4B

II vieta   Antaną Gasį, 4B

 


 

Gimnazijos mokinių meninio skaitymo šventės laimėtoją

 

I vieta                                

Jūratę Martinaitytę, 2b

Prizininkus:

Poliną Glušniovą, 3S1

Kotryną Sedleckaitę, 2c

Paulių Bieliauską, 2c

Igną Danilevičių, 1c

 


 

Jonavos mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybų II vietos laimėtojas

  

Gimnazijos merginų komandą:

Liną Panceraitę, 1a            

Vitaliją Andriūnaitę, 1b

Saulę Paulauskaitę, 1b

Kamilę Jeglinskaitę, 1c

Eriką Davicijonaitę, 1c

Anastaziją Zaričenskąją, 1e

Laurą Zagreckaitę, 1e

Gintarę Mackevičiūtę,1f

Gabiją Ivaškevičiūtę, 1f

Jonę Aleksynaitę, 1f

 


 

Jonavos rajono 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados laimėtojus

 

I vieta

Adeliną Glebovą, 3S1

 

II vieta

Tomą Šerveniką, 3T1

 


 

Jonavos rajono mokinių chemijos olimpiados prizininkus

 

9 klasių        

III vieta        Justiną Mieldažytę, 1a        

 

10 klasių      

I vieta           Kamilę Počepavičiūtę, 2a

II vieta          Pauliną Šiurytę, 2c

III vieta        Mantą Fomkiną, 2c

 

11 klasių      

I vieta           Vitaliją Stankunavičiūtę,    3B

III vieta        Vestiną Baltramėnaitę, 3T1

 

12 klasių      

II vieta          Edviną Pečiūrą, 4T1

 


Gimnazijos mokinių fizikos olimpiados laimėtojus

 

I klasių          

I vieta            Kamilę Skorupskaitę, 1b

II vieta           Justiną Venckų, 1b

III vieta          Justiną Mieldažytę, 1a

III vieta          Almantą Sriuogį, 1a

III vieta          Simoną Šlepikaitę, 1a

 

II klasių         

I vieta            Kamilę Počepavičiūtę, 2a

II vieta           Pauliną Šiurytę, 2c

III vieta          Mantą Fomkiną, 2c

III vieta          Kotryną Sedleckaitę, 2c

 

III klasių       

I vieta            Luką Andriulaitį, 3T1

II vieta           Žygimantą Eirošių, 3T1

III vieta          Mantą Dranseiką, 3T1

                                                                

IV klasių       

I vieta            Andrių Filipovą, 4T1

II vieta           Evaldą Pancerą, 4T1

III vieta          Edviną Pečiūrą, 4T1

 

 


 

Televizijos konkurse „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“

(XI klasių mokinių grupėje) laimėjusią II vietą ir patekusią į finalą

 

Liudmilą Timofejevą, 3S1

 


 

Gimnazijos lietuvių kalbos olimpiados laimėtojus ir prizininkus

 

1-2 klasių grupėje               

 

I vieta Aistę Kraptavičiūtę, 2c

II vieta Korneliją Lušaitę, 2c

III vieta Kamilę Počepavičiūtę, 2a

IV vieta  Mildą Saračinskaitę, 1c

V vieta Violetą Grigaliauskaitę, 2a

 

3-4 klasių grupėje

                     

I vieta Liudmilą Timofejevą, 3S1

II vieta Indrę Usonytę, 3B

III vieta Dovilę Poškutę, 4S1

IV vieta  Eveliną Želvytę, 3S1

V vieta Izabelę Činčytę, 4T1

 


 

Raseinių krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje profesoriaus Jono Kubiliaus taurei laimėti dalyvavusią gimnazijos komandą,
laimėjusią I vietą:

 

Mantą Fomkiną, 2c

Pauliną Šiurytę, 2c

Liną Panceraitę, 1a

Kamilę Skorupskaitę, 1b

Agnę Lisauskaitę, 1c

 


 

Lietuvos mokinių  informatikos olimpiados I etapo laimėtojus

 

I vieta Liną Krašauską, 4B

II vieta Edviną Pečiūrą, 4T1

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių chemijos olimpiados prizininkus

 

9 klasių     

I vieta Justiną Mieldažytę, 1a

II vieta Gabrielę Ruseckaitę, 1a

III vieta Gretą Neimontaitę, 1a

III vieta Kamilę Skorupskaitę     , 1b

III vieta Agnę Lisauskaitę, 1c

 

10 klasių    

I vieta Ievą Jeremičiūtę, 2c

II vieta Kamilę Počepavičiūtę, 2a

III vieta Korneliją Lušaitę, 2c

III vieta Pauliną Šiurytę, 2c

 

11 klasių    

I vieta Tomą Šerveniką, 3T1

II vieta Vitaliją Stankunavičiūtę, 3B

III vieta Vestiną Baltramėnaitę, 3T1

III vieta Donatą Gustą, 3T1

 

12 klasių    

I vieta Andrių Filipovą, 4T1

II vieta Antaną Gasį, 4B

III vieta Liną Krašauską, 4B

 


 

Gimnazijos biologijos olimpiados laimėtojus ir prizininkus

 

I klasių          

I vieta Gabrielę Ruseckaitę, 1a

II vieta Eriką Davicijonaitę, 1c

III vieta Arūnę Bardiševičiūtę, 1a

 

II klasių         

I vieta Mantas Fomkinas, 2c

II vieta Kotryną Sedleckaitę, 2c

III vieta Korneliją Lušaitę, 2c

 

III klasių       

I vieta Indrę Usonytę, 3B

II vieta Vestiną Baltramėnaitę, 3T1

III vieta Vitaliją Stakunavičiūtę, 3B

 

IV klasių       

I vieta Matą Grabauską, 4B

II vieta Antaną Gasį, 4B

III vieta Lauryną Jokubauską, 4B

 


 

Lietuvos mokinių  informatikos olimpiados I etapo laimėtojus

 

I vieta Liną Krašauską, 4B

 

II vieta Edviną Pečiūrą, 4T1

 


 

Konkurso „Lietuvos gamtininkas“ III vietos laimėtoją

 

Deimantę Žukauskaitę, 4B

 


 

Konkurso „Geriausia Lietuvos eTwinning mokykla 2012“ nugalėtojus

12-15 m. amžiaus kategorijoje

 

 

Dalyvius:

Elijų Kontrimavičių, 2c

Aistę Kraptavičiūtę, 2c

Lolitą Kvačachiją, 2c

Korneliją Lušaitę, 2c

Ievą Mockutę, 2c

Kristijoną Rainį, 2c

Ugnę Šeimytę, 2c

Pauliną Šiurytę, 2c

Rūtą Šlepetytę, 2c

Aureliją Vyčaitę, 2c

Martyną Vilemą, 2c

Edviną Zinkų, 2c

Eglę Šerėnaitę, 2g

 


 

Senamiesčio gimnazijos molekulių lygos konkurso laimėtojus:

 

I vieta Liną Krašauską, 4B

I vieta Edviną Pečiūrą, 4T1

II vieta Matą Grabauską, 4B

II vieta  Viktoriją Buklajevą, 4B

III vieta Tomą Šerveniką, 3T1

III vieta Mantą Bureiką, 3T1

III vieta Povilą Kuliešių, 3B

III vieta Luką Andriulaitį, 3T1

 


 

Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos rudens kroso varžybų prizininkus

 

I vieta Dalių Cibulskį, 3BT

II vieta Haroldą Liaudanskį, 3B

            Lauryną Gedvilą, 4B

 


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos krepšinio turnyro „Rudens taurė“ laimėtojus:

 

Povilą Žiegį, 1a

Gvidą Mirinauską, 1c

Deividą Bakanecką, 1d

Luką Eidukevičių, 1d

Mantą Čapkauską, 1d

Paulių Ivanauską, 1e

Dovydą Tamašauską, 2a

 


 

Konkurso „Geriausias Senamiesčio gimnazijos istorijos žinovas“ laimėtojus

 

I vieta Kamilę Počepavičiūtę, 2a

II vieta Simoną Klevinskaitę, 2b

III vieta Eglę Dapkevičiūtę, 1b

III vieta Indrę Lukminaitę, 1b

III vieta Kotryną Sedleckaitę, 2c

 


Mokinius, laikiusius Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą, ir patekusius į 2-ąjį etapą:

 

Jurgitą Bičkauskaitę, 4S3

Mantą Bureiką, 3T1

Miglę Ceinorytę, 4T1

Liną Krašauską, 4B