Sveikinimai (2013m. - 2014m.)


 

Respublikiniame vokiškos dainos konkurse laimėjusią

I vieta

solistę Poliną Glušniovą, 4S1

ir instrumentais pritarusius mokinius

Marių Libą, 1c

Natą Zuikauską, 1b

Vaidą Jakutį, 1c

 


 

Rajoniniame konkurse „Ištiesk pagalbos ranką“ laimėjusią komandą

III vieta

Kiprą černiauską, 1c                               

Kristijoną Kacevičių, 1c    

Gabiją Kazlauskaitę, 1c    

Vaidą Vancevičiūtę, 1c     

Andrejų Voitovą, 1c         

 


 

Senamiesčio gimnazijos tinklinio lygos varžybų prizininkus

II vieta „LEMPA“

Matą Ažuką, 1a

Eglę Gutauskaitę, 1a

Agnę Bieliajevaitę, 1a

Gabiją Kasperavičiūtę, 1a

Gintarę Mackevičiūtę, 2f

Ernestą Ryselį, 2b

Gabiją Sučinskaitę, 1e

 

III VIETA „BE TABU“

Viktoriją Fiodorovą, 2c

Eriką Davicijonaitę, 2c

Mantą Steponavičių, 2c

Mantą Žiauberį, 2c

Emilę Olendraitę, 2c

Arną Ažuką, 2c

Igną Danilevičių, 2c

 


 

Senamiesčio gimnazijos tinklinio lygos varžybų laimėtojus

 

I vieta

„KULIEŠIUKAI“

Povilą Kuliešių, 4B

Irmą Maslenikovaitę, 4B

Karolį Raubuną, 4T1

Mindaugą Stepšį, 4T2

Ievą Nekrošiūtę, 4T2

Vidą Leškytę, 3S3

Audronę Kuliešienę,  mokytoją

 


 

Šalies mokytojų teorinio – praktinio turizmo seminare – sąskrydyje

AUKŠTADVARIS-2014 Senamiesčio gimnazijos komandą

 

I vieta

Svetlaną Glušniovą,

Jolitą Klapovščiuk,

Audronę Kuliešienę,

Vytą Orlovienę.

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių turizmo technikos varžybų laimėtojus

 

I vieta

 

Deividą Bakanecką, 2d                            

Matą Avakian,                     3T2                                   

Aurimą Mačiulį, 4T1

Igną Statkevičių, 4T1

 


 

XIV nacionalinio Česlovo Kudabos geografijos konkurso (10 klasių mokinių grupėje) laimėtoją

 

VII vieta (tarp 108 dalyvių)

Arūnę Bardiševičiūtę, 2a

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio atskirų rungčių varžybų laimėtojus

 

I vieta

Osvaldą Balčių, 1a

Edviną Pankevič, 1a

Emilį Klimantavičių, 2e

Deividą Bakanecką, 2d

Haroldą Liaudanskį, 4B

Dalių Cibulską, 4BT

Gytį Leonavičių, 4S3

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio atskirų rungčių varžybų prizininkes

 

III vieta

Gabiją Libonaitę, 1a

Modestą Sakalauskaitę, 3S1

Eglę Raznauskaitę, 3S2

Augustę Damauskaitę, 3T2

Sigitą Darvidaitę, 4B

Irmą Maslenikovaitę, 4B\

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo varžybų laimėtojus

 

I vieta

Matą Ažuką, 1a

Kristijoną Kacevičių, 1c

Tadą Straupį, 1f

Ernestą Belską, 1f

Vytautą Medecką, 1f

Konstantiną Klimovą, 3T1

Sigitą Darvidaitę, 4B

Modestą Sakalauskaitę, 4B

Igną Statkevičių, 4T1

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio klasikinio smiginio finalinėse varžybose

IX vietą laimėjusius gimnazistus

 

Aurimą Poškų, 3B1

Mantą Steponavičių, 2c

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių stalo teniso varžybų laimėtojus

 

III vieta

Rimą Lesiv, 1f

Jovydą Dundulį, 1d

Beną Besevičių, 1d

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio smiginio varžybų laimėtojas

 

I vieta

 

Korneliją Lušaitę, 3B2

Eriką Davicijonaitę, 2c

 


 

Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos laimėtojus

I vieta

Karolį Raubūną, 4T1

Joną Lukoševičių, 4T1

Raimondą Macą, 4S4

Žilviną Pocių, 4S3

Beną Vaškevičių, 4S2

Augustiną Rozenbergą, 4T1

Saulių Balandį, 4T1

Deividą Maliuką, 4S2

 


 

Pasaulio ledo ritulio jaunių čempionato II diviziono A grupės aukso medalio laimėtoją

Luką Žukauską,    2c

 


 

 

Mokines, patekusias į Nacionalinio diktanto konkurso finalą

 

 

Eveliną Želvytę, 4S1

Liudmilą Timofejevą, 4S1

Violetą Grigalauskaitę, 3S1

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybų laimėtojas

 

II vieta

Agnę Bieliajevaitę, 1a                

Gabiją Kasperavičiūtę, 1a

Eglę Gutauskaitę, 1a

Ingridą Jakubauskaitę, 1a

Pauliną Simėnaitę, 1c

Kamilę Zelenkevičiūtę, 1c

Juliją Sidorovą, 1c

Emiliją Varanavičiūtę, 1f

Sandrą Bieliauskaitę, 1f

Viktoriją Fiodorovą, 2c

Gintarę Mackevičiūtę, 2f

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio stalo teniso tarpzoninių varžybų laimėtojus

II vieta

Rimą Lesiv, 1f

Jovydą Dundulį, 1d

Eimantą Ilmoną, 1f

 


Jonavos rajono mokinių dailės olimpiados laimėtojus

II vieta Laurą Gaudutytę, 4T1
            Ugnę Miškinytę, 3T1

III vieta  Emiliją Garnytę, 4S1

 


 

Regioninio Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso etapo laimėtoją

III vieta  Jūratę Martinaitytę, 3S1

 


 

Jonavos rajono mokinių geografijos olimpiados prizininkus

I vieta Justiną Ratkevičiūtę, 4S4

II vieta Arūnę Bardiševičiūtę, 2a

III vieta Eveliną Želvytę, 4S1

 


 

 

Senamiesčio gimnazijos mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso laimėtojus

I vieta Silviją Budriūtę, 1a

II vieta Evitą Karietaitę, 1a

III vieta  Aurelijų Pūką, 1c

 


 

Nacionalinio diktanto konkurso I etapo, vykdyto ir gimnazijoje, laimėtojas

Liudmilą Timofejevą, 4S1

Violetą Grigalauskaitę, 3S1

 Kamilę Počepavičiūtę, 3B1

 


 

Jonavos rajono mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojus

III vieta Rūtą Kuznecovą, 3B2

 


 

Olimpiados meninio skaitymo konkurso laimėtojus

I vieta Igną Danilevičių, 2c

II vieta Sigitą Bakaneckaitę, 3T1

 


 

Teisinių žinių konkurso „Temidė“ laimėtojus

I vieta

1a klasės komandą             

II vieta          

1e klasės komandą

III vieta

2c klasės komandą

 


 

Jonavos rajono mokinių technologijų olimpiados laimėtoją

III vieta  Indrę Lukminaitę, 2b

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių geografijos olimpiados prizininkus

1 klasių         

 

I vieta Justą Simanavičių, 1a

II vieta Simoną Satkūną,1a

III vieta Brigitą Brazauskaitę, 1c

III vieta  Aurelijų Pūką, 1c

 

2 klasių

                     

I vieta Arūnę Bardiševičiūtę,  2a

II vieta Liną Panceraitę, 2a

III vieta Kamilę Skorupskaitę, 2b

III vieta Gabrielę Ruseckaitę, 2a

 

3-4 klasių      

 

I vieta  Justiną Ratkevičiūtę, 4S4

II vieta Liudmilą Timofejevą, 4S1

III vieta  Eveliną Želvytę, 4S1

III vieta Aureliją Vyčaitę, 3B2

 


 

Jonavos rajono mokinių matematikos olimpiados prizininkus

 

9 klasių        

I vieta Liutaurą Gaidamavičių, 1a

II vieta  Rasą Lisausakitę, 1c

III vieta Justą Simanavičių, 1a

 

10 klasių      

III vieta Kamilę Skorupskaitę, 2b

III vieta Gretą Neimontaitę, 2a

                       

11 klasių      

I vieta  Pauliną Šiurytę, 3B2

                       

12 klasių      

I vieta  Luką Andriulaitį,  4T1

II vieta  Mantą Bureiką, 4T1

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojus

 

I vieta Rūtą Kuznecovą, 3B2

II vieta Igną Danilevičių, 2c

III vieta Eveliną Pinčiukaitę, 3B2

III vieta Veroniką Zmitraitę, 3B3

 


 

Jonavos rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados prizininkes

 

3-4 kl. grupėje

I vieta  Liudmilą Timofejevą, 4S1

II vieta  Eveliną Želvytę, 4S1

 


 

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ zoninio turo nugalėtoją

 

Poliną Glušniovą, 4S1

 

ir muzikos mokytoją Audrą Noreikaitę.

 


 

Jonavos rajono mokinių istorijos olimpiados prizininkus

 

9-10 klasių

I vieta Mantą Žiauberį, 2c

 

11-12 klasių

I vieta Mantą Bureiką, 4T1

II vieta Justiną Ratkevičiūtę, 4S4

 


 

Gimnazijos mokinių atrankos į respublikinį „Žynio“ konkursą laimėtojus:

 

I klasių mokinių grupėje:

I vieta Evitą Karietaitę, 1a

II vieta Luką Armoną, 1d

III vieta Modestą Jakaitį, 1a

IV vieta Osvaldą Balčių, 1a

V vieta Andrejų Voitovą, 1c

 

II-III klasių mokinių grupėje:

I vieta Mantą Fomkiną, 3B2

II vieta Gabrielę Ruseckaitę, 2a

III vieta Korneliją Lušaitę, 3B2

IV vieta Aureliją Vyčaitę, 3B2

V vieta  Liną Panceraitę, 2a

 


 

Jonavos rajono mokinių dorinio ugdymo (tikybos) olimpiados prizininkus

 

1-2 klasių     

II vieta Liną Panceraitę, 2a

III vieta Joną Stepšį, 1c

 

3-4 klasių     

I vieta Aistę Kraptavičiūtę, 3B2

 


 

Jonavos rajono 9-12 kl. mokinių fizikos olimpiados laimėtojus

I klasių

III vieta Rasą Lisauskaitę, 1c

 

III klasių       

II vieta  Pauliną Šiurytę, 3B2                                 

                     

IV klasių       

I vieta Luką Andriulaitį, 4T1

 


 

Jonavos rajono 11 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiados prizininką

 I vieta Simoną Kubiliūną,  3T1

 


 

Mažojo krepšinio 3x3 varžybų „Sportas indėlis į tavo sveikatą“ laimėtojus

 

1-2 klasių

I vieta     –     „GUSTĖ“

Domantą Gaučą, 1b

Donatą Matačiūną, 1b

Beatričę Gustaitę, 1a

 

3-4 klasių

I vieta     –     „DEIMANTAI“

Dovydą Tamašauską, 3S1

Deimantą Orlovą, 3S1

Modestą Sakalauskaitę, 3S1

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių meninio skaitymo šventės laimėtojus

 

Ernestą Ryselį, 2b

Igną Danilevičių, 2c

Aureliją Vyčaitę, 3B2

Jūratę Martinaitytę, 3S1

Poliną Glušniovą, 4S1

Gabrielių Gabužį, 4B

 


 

Jonavos rajono 10-11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiados laimėtojus

 

II vieta Paulių Prakapavičių, 3B1

III vieta Moniką Kaleininkaitę, 3B2

 


 

Jonavos rajono mokinių biologijos olimpiados prizininkus

9 klasių

II vieta Emanuelį Valatką, 1b

 

10 klasių

I vieta Viltę Pranevičiūtę, 2b

II vieta Eriką Davicijonaitę, 2c

 

11 klasių

I vieta  Kamilę Počepavičiūtę, 3B1

II vieta Mantą Fomkiną, 3B2

 

12 klasių

I vieta Indrę Usonytę, 4B

II vieta  Povilą Kuliešių, 4B

III vieta Vestiną Baltramėnaitę, 4T1

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių biologijos olimpiados prizininkus

I klasių         

I vieta Gabiją Kazlauskaitę, 1c

          Aurelijų Pūką, 1c

II vieta  Liutaurą Gaidamavičių, 1a

III vieta Emanuelį Valatką, 1b

 

II klasių       

I vieta Eriką Davicijonaitę, 2c

II vieta Arūnę Bardiševičiūtę, 2a

           Viltę Pranevičiūtę, 2b

III vieta Ernestą Ryselį, 2b

 

III klasių      

I vieta Mantą Fomkiną, 3B2

II vieta Kamilę Počepavičiūtę, 3B1

III vieta Akvilę Mataraitę, 3B2

             Kotryną Sedleckaitę, 3B2

 

IV klasių      

I vieta Povilą Kuliešių, 4B

II vieta Indrę Usonytę, 4B

III vieta Vestiną Baltramėnaitę, 4T1

 


 

Jonavos rajono mokinių chemijos olimpiados prizininkus

 

9 klasių        

I vieta Rasą Lisauskaitę, 1c

III vieta Liutaurą Gaidamavičių, 1a

 

10 klasių      

II vieta Agnę Lisauskaitę, 2c

III vieta Kamilę Skorupskaitę, 2b

 

11 klasių      

I vieta Kamilę Počepavičiūtę, 3B1

II vieta Mantą Fomkiną, 3B2

III vieta Ievą Jeremičiūtę, 3B2

 

12 klasių      

I vieta Povilą Kuliešių, 4B

II vieta Mantą Bureiką, 4T1

III vieta Vitaliją Stankunavičiūtę, 4B

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio krepšinio varžybų lamėtojus

I vieta

Luką Armoną, 1d               

Domantą Gaučą, 1b

Mantą Čiapkauską, 2d

Vadimą Gončiarenko, 1b

Mantą Gorochovskį, 1e

Donatą Matačiūną, 1b

Tautvydą Duliebą, 1f        

Ernestą Belską, 1f

Matą Ažuką, 1a

Osvaldą Balčių, 1a

Liutaurą Gaidamavičių, 1a

Nerijų Matonį, 1d

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio svarsčio kilnojimo finalinių varžybų lamėtojus

II vieta

Remigijų Šedį, 4BT

Gedą Dauskurdą, 4T2

Deividą Bakanecką, 2d

Modestą Sakalauskaitę, 3S1

Samantą Davalgaitę, 3S1

Sergėjų Kirijenką, 4BT

Viačeslavą Šinkūną, 3T2

Roką Bardiševičių, 2e

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių lietuvių kalbos olimpiados lamėtojus ir prizininkus

 

1-2 kl. grupėje                    

 

I vieta Kamilę Skorupskaitę, 2b

II vieta Arūnę Bardiševičiūtę, 2a

III vieta Gabrielę Ruseckaitę, 2a

 

3-4 kl. grupėje

                     

I vieta Liudmilą Timofejevą, 4S1

II vieta  Eveliną Želvytę, 4S1

III vieta Mariją Valatkaitę, 4B

III vieta  Aistę Kraptavičiūtę, 3B2

 


 

Respublikinio „Dainų dainelės“ konkurso Jonavos turo dalyvę

 

Puikiai dainavusią solistę

Poliną Glušniovą, 4S1

 


 

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapo lamėtojus

 

I vieta

Luką Andriulaitį, 4T1

 

II vieta

Beną Nekrošių, 2b

Deimantą Šaltį, 4T1

 

III vieta

 

Mantą Dranseiką, 4T1

 


 

Gimnazijos mokinių fizikos olimpiados laimėtojus

 

I klasių          

I vieta Liutaurą Gaidamavičių, 1a

I vieta Evitą Karietaitę, 1a

II vieta Rasą Lisauskaitę, 1c

III vieta Pauliną Simėnaitę, 1c

 

II klasių         

I vieta Justiną Venckų, 2b

II vieta Almantą Sriuogį, 2a

III vieta Justiną Mieldažytę, 2a

 

III klasių       

I vieta Pauliną Šiurytę, 3B2

II vieta Aurimą Tichonovą, 3T1

III vieta Ričardą Sniegiriovą, 3T1

                                                                

IV klasių       

I vieta Luką Andriulaitį, 4T1

II vieta  Vestiną Baltramėnaitę, 4T1

III vieta Žygimantą Eirošių, 4T1

 


 

Lietuvos klasikinio smiginio čempionato laimėtoją

 

I vieta

Korneliją Lušaitę, 3B2

 


 

Jonavos rajono mokinių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkursas, skirtas Fiodoro Tiutčevo 210 metinėms įprasminti

 

II vieta

Poliną Glušniovą, 4S1

 

III vieta

Sigitą Bakaneckaitę, 3T1

 

Paskatinamasis Prizas

Viktoriją Basiulytę, 4S2

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių biologijos olimpiados prizininkus

I klasių          

I vieta                                 

Gabiją Kazlauskaitę, 1c

Aurelijų Pūką, 1c

II vieta          

Liutaurą Gaidamavičių, 1a

III vieta         

Emanuelį Valatką, 1b

 

II klasių         

I vieta                                 

Eriką Davicijonaitę, 2c

II vieta          

Arūnę Bardiševičiūtę, 2a

Viltę Pranevičiūtę, 2b

III vieta         

Ernestą Ryselį, 2b

 

III klasių       

I vieta                                 

Mantą Fomkiną, 3B2

II vieta          

Kamilę Počepavičiūtę, 3B1

III vieta         

Akvilę Mataraitę, 3B2

Kotryną Sedleckaitę, 3B2

 

IV klasių       

I vieta           

Povilą Kuliešių, 4B

II vieta          

Indrę Usonytę, 4B

III vieta         

Vestiną Baltramėnaitę, 4T1

 


 

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados I etapo laimėtojus

I vieta

Luką Andriulaitį, 4T1

II vieta

Mantą Dranseiką, 4T1

III vieta

Beną Nekrošių, 2b

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių chemijos olimpiados prizininkus

 

 

I klasių          

 

I vieta Liutaurą Gaidamavičių, 1a

II vieta Evitą Karietaitę, 1a

III vieta Indrę Segalovičiūtę, 1a

 

II klasių         

I vieta  Agnę Lisauskaitę, 2c

II vieta  Justiną Mieldažytę, 2a

III vieta Kamilę Skorupskaitę, 2b

 

III klasių       

I vieta Mantą Fomkiną, 3B2

I vieta Kamilę Počepavičiūtę, 3B1

II vieta  Ievą Jeremičiūtę, 3B2

III vieta Kotryną Sedleckaitę, 3B2

 

IV klasių       

I vieta  Povilą Kuliešių, 4B

II vieta  Tomą Šerveniką, 4T1

III vieta Mantą Bureiką, 4T1

 


 

Respublikinė jaunųjų geologų olimpiados laimėtojus

I vieta

Korneliją Lušaitę, 3B2        

 

III vieta

Aurą Greičiūtę, 3B2

 


 

Europos Parlamento Informacijos biuro konkursas

EUROSCOLA Lietuvos gimnazijoms prizininkę

 

Prizininkę – gimnazijos komandą:

Justiną Mieldažytę, 2a                 

Emanuelį Valatką, 1b                                      

Mantą Fomkiną, 3B2                                                         

Ievą Mockutę, 3B2                                                         

Aureliją Vyčaitę, 3B2

 ir istorijos mokytoją Laimą Statkevičienę!

 


 

Baltijos ir Lietuvos smiginio reitingų varžybų čempionę

 

Korneliją Lušaitę, 3B2

 


 

eTwinning projekto „Būkime kartu – trys kartos vienoje šeimoje“ dalyvius

 

koordinatorę, anglų kalbos mokytoją Leonorą Večkienę

2d klasės mokinius:

Laurą Špokaitę,

Rūtą Vaškevičiūtę, 

Gintarę Tylaitę,

Deividą Vitavičių, 

Gabiją Švobaitę,

Dženetą Radziukaitę,

Kariną Zigmantavičiūtę,

Simoną Tarasevičiūtę.

 


 

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas

 

Sveikiname mokines, patekusius į 2-ąjį etapą:

Justiną Ratkevičiūtę, 4S4              

Indrę Segalovičiūtę,  1a

 


 

Piešinių konkurso Europos kalbų dienai paminėti

 

laureatę Emiliją Garnytę, 4S1
 


 

2012-2013 m. m. tarpklasinio tinklinio turnyras

I vieta  „IZABELINA“  

 

Izabelę Činčytę, 4T1

Liną Panceraitę, 1a

Evaldą Pancerą, 4T1

Aurelijų Kurlavičių, 4T1

Tomą Bernatonį, 4T1

Raimondą Strazdą, 4T1