Sveikiname 2014 - 2015 m. m.

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių tinklinio varžybų

III vietos laimėtojas:

 

Rugilę Stankevičiūtę, 1a

Vilmą Sanikovaitę, 1a

Miretą Jurgelevičiūtę, 1b

Austėją Bersėnaitę, 1c

Agnę Bieliajevaitę, 2a

Eglę Gutauskaitę, 2a

Gabiją Kasperavičiūtę, 2a

Gintarę Mackevičiūtę, 3f

Agnę Vaičiulytę, 3f

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio stalo teniso

finalinių varžybų

 II vietos laimėtojus:

 

Aleksą Aleniną, 1a

Darių Krakinauską, 1f

Rimą Lesiv, 2f

 


 

 

Jonavos mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos

 

II vieta                     

Puišytę Eleną, 2a

Burčikaitę Emiliją, 3a

Pranevičiūtę Viltę, 3b

Mockapetrytę Laurą, 4S1

Sakalauskaitę Modestą, 4S1

Damauskaitę Augustę, 4T2

 

Keliauską Miglių, 1a

Čepkauską Redą, 1d

Balčių Osvaldą, 2a

Pankevič Edviną, 2a

Klimantavičių Emilį, 3e

Kubiliūną Simoną     , 4T1

               


 

Jonavos rajono mokinių „Giesmių šventė“

 

I vieta

 

Kotryną Bapkauskaitę, 2e

Beatričę Gustaitę, 2e

Simoną Jakutytę, 2e

Juliją Kulakovaitę, 2e

Saulutę Palivonaitę, 2e

Simoną Stanislavavičiūtę,  2e

Gabiją Svipaitę, 2e

Eveliną Šadytę, 2e

Instrumentais pritarusius mokinius:

Emanuelį Valatką, 2b

Kiprą Černiauską, 2c

 


 

XV nacionalinis mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

 

Arūnę Bardiševičiūtę, 3a

Tarp 136 dalyvių ji laimėjo 12–ąją vietą.

 


 

Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Žygūno“ taurei laimėti

III vieta

Osvaldą Stanevą, 1g

Ingridą Jakubauskaitę, 2a

Eglę Dapkevičiūtę, 3b

Vladlen Akelaitį, 4B3

 


 

Senamiesčio gimnazijos tinklinio lygos varžybos

I vieta

„Rinktiniai“:

Ernestą Belską, 2f

Ernestą Ryselį, 3b

Veroniką Zmitraitę, 4B3

Justiną Jeremičių, 4B3

Vidą Leškytę , 4S3

Gytautą Žičkų, 4T1

 


 

Senamiesčio gimnazijos krepšinio lyga

 

I vieta

Dovydą Tamašauską, 4S1

Tomą Straupį, 4T1

Rūtenį Rasimavičių, 4T1

Džiugą Biržietį, 4T1

Ričardą Sniegiriovą, 4T1

Eimantą Tamašauską, 4S1

Ernestą Liulį, 4T1

Emilį Uscilą, 4S1

Deimantą Orlovą, 4S1

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo varžybos

I vieta
Matą Ažuką,

Deividą Bakanecką,

Ernestą Belską,

Kristijoną Kacevičių,

Konstantin Klimov,

Vytautą Kursevičių,

Tadą Straupį,

Tomą Uknevičių.

 


 

Lietuvos svarsčio kilnojimo čempionatas, 

Atvirasis Lenkijos svarsčio kilnojimo čempionatas

I vieta           Ruslaną Kirijenka

 


 

Jonavos mokinių pavasario kroso varžybos

II vieta          Redą Čepkauską

III vieta         Osvaldą Balčių

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio šaškių varžybos

I vieta          

Korneliją Lušaitę,

Ernestą Ryselį,

Deividą Bakanecką,

Paulių Ivanauską.

 


 

Konkursas, skirtas Grigorijaus Kanovičiaus premijai laimėti

 

I vieta            Aistę Kraptavičiūtę,  4B2

III vieta          Indrę Kontrimavičiūtę, 3a

 


 

Jonavos rajono mokinių dorinio ugdymo (tikybos) olimpiada

 

2 klasių

I vieta              Aurelijų Pūką, 2c

II vieta             Joną Stepšį, 2c

 

3 klasių         

I vieta              Liną Panceraitę, 3a

 

4 klasių

I vieta              Aistę Kraptavičiūtę, 4B2

I vieta              Pauliną Šiurytę, 4B2

 


 

Jonavos rajono mokinių rusų kalbos meninio skaitymo konkursas

 

9 klasių         

II vieta           Dovydą Korabliovą, 1e

III vieta          Miretą Jurgelevičiūtę, 1b

                                                                

10 klasių       

I vieta            Modestą Jakaitį, 2c

II vieta           Ievą Gezevičiūtę, 2e

 

11 klasių       

II vieta           Ernestą Ryselį, 3b

III vieta          Igną Danilevičių, 3c

III vieta          Viktorą Karčikovą, 3c

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio smiginio varžybų  laimėtojus

 

Merginas:                                                                      

I vieta            Korneliją Lušaitę, 4B2

I vieta            Eriką Davicijonaitę, 3c

                                          

Vaikinus:       

I vieta            Aurimą Poškų, 4S2

I vieta            Lauryną Bėlską, 4T2

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio stalo teniso tarpzoninių varžybų laimėtojus

 

I vieta

Rimą Lesiv, 2f

Aleksą Aleniną, 1a

Darių Krakinauską, 1f

 


 

Jonavos rajono mokinių matematikos olimpiados prizininkus

 

9 klasių         

I vieta            Arą Rafanavičių, 1a

II vieta           Emiliją Mariją Zakardonskytę, 1c

 

10 klasių       

I vieta            Liutaurą Gaidamavičių, 2a

II vieta           Evitą Karietaitę, 2a

III vieta          Rasą Lisauskaitę, 2c

                       

12 klasių       

I vieta            Pauliną Šiurytę, 4B2

 


 

Jonavos rajono mokinių geografijos olimpiados prizininkus

 

I vieta    Arą Rafanavičių, 1a

I vieta    Arūnę Bardiševičiūtę, 3a

III vieta  Kamilę Skorupskaitę, 3b 

 


 

Jonavos rajono mokinių dailės olimpiados laimėtojus

 

II vieta   Solveigą Rokaitę,   2f

II vieta   Gabrielę Palaimaitę,  2b

 


 

Teisinių žinių konkurso „Temidė“ laimėtojų komandas

 

I vieta  1a klasė:                          

      Urtė Rimšaitė

      Viktorija Sergejevaitė

      Karolina Bielskytė

      Vilma Sanikovaitė

      Ieva Sadauskaitė

II vieta  2c klasė:

      Andrejus Voitovas

      Marius Libas

      Kipras Černiauskas

      Paulina Simėnaitė

      Kristijonas Kacevičius

III vieta  2a klasė:

      Liutauras Gaidamavičius

      Evita Karietaitė

      Evelina Malinauskaitė

      Gita Kerševičiūtė

      Ingrida Jakubauskaitė

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių Česlovo Kudabos konkurso prizininkus

 

I vieta    Arą Rafanavičių, 1a

II vieta   Karolį Šereiką, 1a

III vieta  Ramintą Ramanauskaitę, 1a

IV vieta  Kiprą Janonį, 1a

V vieta   Karoliną Gribauskaitę, 1c

 


 

Jonavos rajono 10-11 klasių mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje laimėjusius prizines vietas

 

Olimpiados ir meninio skaitymo konkursas

II vieta   Andrejų Voitovą, 2c

 

Meninio skaitymo konkursas

I vieta   Igną Danilevičių, 3c        

 


 

Jonavos rajono mokinių fizikos olimpiados laimėtojus ir prizininkus

 

9 klasių      

III vieta   Arą Rafanavičių, 1a

 

10 klasių    

I vieta     Daumantą Minkų, 2c

III vieta   Justą Simanavičių, 2a

III vieta   Liutaurą Gaidamavičių, 2a

 

11 klasių     

II vieta    Kamilę Skorupskaitę, 3b

 

12 klasių    

II vieta   Aurimą Tichonovą, 4T1

III vieta  Pauliną Šiurytę, 4B2

           


 

Zoninis Meninio skaitymo konkursas

 

II vieta

Kotryną Sedleckaitę, 4B2

  


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada

 

I vieta             Julija Sidorova, 2c

II vieta           Andrejus Voitovas, 2c

III vieta          Ignas Danilevičius, 3c

IV vieta          Karina Seliugina, 3c

V vieta           Indrė Ugonauskaitė, 2d

 


 

Gimnazijos mokinius, patekusius į Lietuvos mokinių olimpiadų šalies etapus:

chemijos        

Arą Rafanavičių, 1a

Kamilę Počepavičiūtę, 4B1

 

biologijos

Rugilę Kazlauskaitę, 1c        

                                                       


 

„Žynio“ konkurso laimėtojus

 

I vieta       Liną Panceraitę, 3a

II vieta     Gabrielę Ruseckaitę, 3a

III vieta    Aureliją Vyčaitę, 4B2

IV vieta    Justiną Mieldažytę, 3a

V vieta      Karolį Šereiką, 1a

VI vieta    Tomą Vyčą, 2c

VII vieta   Andrejų Voitovą, 2c

VIII vieta  Ievą Mockutę, 4B2

IX vieta    Robertą Miškinytę, 4B1

X vieta     Paulių Prakapavičių, 4B1

Respublikiniame „Žynio“ konkurse dalyvaus Lina Panceraitė ir Gabrielė Ruseckaitė.

 


 

Jonavos rajono 11 klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiados prizininkus

 

I vieta      Kamilę Skorupskaitę 3b

II vieta     Kariną Zigmantavičiūtę 3d

III vieta    Justiną Venckų 3b

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių istorijos olimpiados prizininkus

 

1-2 klasių

I vieta       Ramintą Ramanauskaitę, 1a

II vieta      Evitą Karietaitę, 2a

III vieta     Tomą Vyčą, 2c

IV vieta     Justiną Rizgelį, 2c

V vieta      Kiprą Janonį, 1a

VI vieta     Karolį Šereiką, 1a

VII vieta    Austėją Bersėnaitę, 1c

 

3-4 klasių      

I vieta        Ievą Mockutę, 4B2

II vieta       Aureliją Vyčaitę, 4B2

III vieta      Robertą Miškinytę, 4B1

IV vieta      Mantą Fomkiną, 4B2

V vieta       Igną Šabaną,  4B1

VI vieta      Simoną Šlepikaitę, 3a

VII vieta     Aistę Kraptavičiūtę, 4B2

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių geografijos olimpiados prizininkus

 

I vieta         Evaldą Krasauską, 4T1

II vieta        Arūnę Bardiševičiūtę, 3a

III vieta       Arą Rafanavičių, 1a

IV vieta       Kamilę Skorupskaitę, 3b

V vieta        Rūtą Kuznecovą, 4B2

V vieta        Moniką Kaleininkaitę, 4B2

VI vieta       Aureliją Vyčaitę, 4B2

VII vieta      Karolį Šereiką, 1a

VII vieta      Tomą Vyčą,   2c

VIII vieta     Ramintą Ramanauskaitę, 1a

 


 

Jonavos rajono mokinių meninio skaitymo konkurso laimėtojus

 

I vieta             Kotryną Sedleckaitę, 4B2

II vieta            Aureliją Vyčaitę, 4B2

III vieta           Rugilę Kazlauskaitę, 1c

Už nominaciją  Ernestą Ryselį, 3b

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių matematikos olimpiados prizininkus

 

9 klasių

                                          

I vieta           Emiliją Mariją Zakardonskytę, 1a

I vieta           Aleksą Aleniną, 1a

II vieta          Arą Rafanavičių, 1a

III vieta         Rugilę Kazlauskaitę, 1c

 

10 klasių     

 

I vieta          Liutaurą Gaidamavičių, 2a

II vieta         Justą Simanavičių, 2a

III vieta        Evitą Karietaitę, 2a

                       

11 klasių

 

I vieta          Kamilę Skorupskaitę, 3b

II vieta         Liną Panceraitę, 3a

II vieta         Gretą Neimontaitę, 3a

III vieta        Ugnę Vičinskaitę, 3a

                       

12 klasių     

 

I vieta          Pauliną Šiurytę, 4B2

II vieta         Ievą Jeremičiūtę, 4B2

III vieta        Mantą Fomkiną, 4B2

 


 

Jonavos rajono mokinių biologijos olimpiados prizininkus

9 klasių

I vieta           Rugilę Kazlauskaitę, 1c

III vieta        Arą Rafanavičių, 1a

 

10 klasių

I vieta           Aurelijų Pūką, 2c

III vieta        Ugnių Neimantą, 2b

 

11 klasių

II vieta          Eriką Davicijonaitę, 3c

III vieta        Justiną Pūką, 3a

 

12 klasių

I vieta           Kamilę Počepavičiūtę, 4B1

II vieta          Mantą Fomkiną, 4B2

 


 

Jonavos rajono mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojus ir prizininkus

1-2 kl. grupėje                    

II vieta  Ramintą Ramanauskaitę, 1a

IV vieta  Arą Rafanavičių, 1a

                                          

3-4 kl. grupėje                    

I vieta  Kamilę Počepavičiūtę, 4B1

II vieta Aistę Kraptavičiūtę, 4B2

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio stalo teniso zoninių varžybų laimėtojus

I vieta

Rimą Lesiv, 2f

Aleksą Aleniną, 1a

Darių Krakinauską, 1f

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio krepšinio varžybų  laimėtojus

II vieta

Liutaurą Gaidamavičių, 2a               

Andrių Nikonovą, 1e

Matą Balčiūną, 1c

Minvydą Prochorovą, 1e

Roką Vilkaitį, 1d

Domą Belicką, 1c

Edviną Šimonį, 1f          

Kristupą Pluką, 1b

Marką Klapovščiuk, 1c

Artūrą Zdanavičių, 1d

Osvaldą Stanevą, 1g

 


 

Jonavos rajono mokinių anglų kalbos olimpiados prizininkus

II vieta

Kamilę Skorupskaitę, 3b

 

III vieta

Miglę Vasiliauskaitę, 3c

 

III vieta

Gvidą Mirinauską, 3c

                     

III vieta

Justiną Mieldažytę, 3a      

 


 

Gimnazijos Raiškaus žodžio šventės laimėtojus

Kotryną Sedleckaitę, 4B2

Aureliją Vyčaitę, 4B2

Ernestą Ryselį, 3b

Igną Danilevičių, 3c

Rugilę Kazlauskaitę, 1c

Ir „Vilties“ nominantę  Eveliną Ruseckaitę, 1a

 


 

Jonavos rajono mokinių chemijos olimpiados prizininkus

9 klasių        

II vieta          Arą Rafanavičių, 1a

III vieta        Rugilę Kazlauskaitę, 1c    

 

10 klasių      

II vieta          Liutaurą Gaidamavičių, 2a

III vieta        Rasą Lisauskaitę, 2c

 

11 klasių      

I vieta           Justiną Venckų, 3b

II vieta          Justiną Mieldažytę, 3a

III vieta        Kamilę Skorupskaitę, 3b

 

12 klasių      

I vieta           Kamilę Počepavičiūtę, 4B1

II vieta          Mantą Fomkiną, 4B2

III vieta        Akvilę Mataraitę, 4B2

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninių tinklinio varžybų laimėtojas

 

I vieta

 

Rugilę Stankevičiūtę, 1a

Benitą Žėglaitytę, 1a

Vilmą Sanikovaitę, 1a

Miretą Jurgelevičiūtę, 1b

Korneliją Valiukaitę, 1c

Austėją Bersėnaitę, 1c

Agnę Bieliajevaitę, 2a

Gabiją Kasperavičiūtę, 2a

Eglę Gutauskaitę, 2a

Sandrą Bieliauskaitę, 2f

Gintarę Mackevičiūtę, 3f

Agnę Vaičiulytę, 3f

 


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinių svarsčio kilnojimo varžybų laimėtojus

V vieta

Samantą Davalgaitę, 4S1

Rasą Stonkutę, 4T2

Viačeslavą Šinkūną, 4T2

Paulių Ivanauską, 3e

Vytautą Kursevičių,3e

Giedrių Kriaunevičių, 3f

Karolį Ivanauską, 2e

Ruslaną Kirijenką, 1b

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybų laimėtojas

I vieta

Agnę Bieliajevaitę, 2a

Gabiją Kasperavičiūtę, 2a

Eglę Gutauskaitę, 2a

Emiliją Varanavičiūtę, 2f

Sandrą Bieliauskaitę, 2f

Rugilę Stankevičiūtę, 1a

Benitą Žėglaitytę, 1a

Vilmą Sanikovaitę, 1a

Miretą Jurgelevičiūtę, 1b

Korneliją Valiukaitę, 1c

Austėją Bersėnaitę, 1c

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinius, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojus ir prizininkus

 

1-2 kl. grupėje                  

                      I vieta          Rugilę Stankevičiūtę, 1a

                      II vieta         Ramintą Ramanauskaitę, 1a

                      III vieta        Rasą Lisauskaitę, 2c

                      IV vieta        Indrę Segalovičiūtę, 2a

                      V vieta         Arą Rafanavičių, 1a

                      VI vieta        Simoną Gavelytę, 2c

                      VII vieta       Brigitą Brazauskaitę, 2c

                      VII vieta       Osvaldą Balčių, 2a

                      VII vieta       Austėją Kontrimaitę, 2a

 

3-4 kl. grupėje                  

                      I vieta          Aistę Kraptavičiūtę, 4B2

                      II vieta         Korneliją Lušaitę, 4B2

                      III vieta        Kamilę Počepavičiūtę, 4B1

                      IV vieta        Gabrielę Ruseckaitę, 3B1

                      V vieta         Karoliną Trasykytę, 4B1   

                      VI vieta        Kamilę Skorupskaitę, 3T1

                      VII vieta       Ugnę Miškinytę, 4T1

 


 

Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etapo laimėtoją

 

I vieta

Beną Nekrošių, 4T2

 


 

Jonavos rajono mokinių rusų (užsienio) kalbos meninio skaitymo konkurso, skirto Michailo Lermontovo 200 metinėms įprasminti, laimėtoją

 

III vieta

Viktorą Karčikovą, 3a

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio svarsčio kilnojimo varžybų laimėtojus:

 

I vieta

Samantą Davalgaitę, 4S1

Karolį Ivanauską, 2e

Paulių Ivanauską, 3e

Vytautą Kursevičių, 3e

Viačeslavą Šinkūną, 4T2

Eimantą Praškevičių, 1b

Deividą Bakanecką, 3d

Ruslaną Kirijenką, 1b

Almį Gaurilovą, 4B3

Giedrių Kriaunevičių, 3f

Eriką Volodin, 2e

 


Senamiesčio gimnazijos mokinių biologijos olimpiados prizininkus

 

I klasių          

I vieta            Arą Rafanavičių, 1a

II vieta           Rugilę Kazlauskaitę, 1c

III vieta          Ramintą Ramanauskaitę, 1a

III vieta          Emiliją Mariją Zakardonskytę, 1a

 

II klasių         

I vieta            Aurelijų Pūką, 2c

II vieta           Liutaurą Gaidamavičių, 2a

III vieta          Ugnių Neimontą, 2b

 

III klasių       

I vieta            Justiną Venckų, 3b

II vieta           Justiną Mieldažytę, 3a

III vieta          Justiną Pūką, 3a

III vieta          Eriką Davicijonaitę, 3c

 

IV klasių       

I vieta            Ievą Jeremičiūtę, 4B2         

II vieta           Mantą Fomkiną, 4B2          

III vieta          Kamilę Počepavičiūtę, 4B1

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių chemijos olimpiados prizininkus

 

I klasių                               

I vieta            Ramintą Ramanauskaitę, 1a

II vieta           Arą Rafanavičių, 1a

II vieta           Aleksą Aleniną, 1a

II vieta           Rugilę Kazlauskaitę, 1c

III vieta          Miglių Keliauską, 1a

 

II klasių         

I vieta            Liutaurą Gaidamavičių, 2a

II vieta           Simoną Satkūną, 2a

II vieta           Kristijoną Kacevičių, 2c

III vieta          Austėją Kontrimaitę, 2a

III vieta          Vestiną Paliulytę, 2b

 

III klasių

I vieta            Agnę Lisauskaitę, 3c

II vieta           Justiną Mieldažytę, 3a

II vieta           Gabrielę Ruseckaitę, 3a

III vieta          Kamilę Skorupskaitę, 3b

III vieta          Indrę Lukminaitę, 3b

 

IV klasių       

I vieta            Andrių Fomkiną, 4B2

II vieta           Kamilę Počepavičiūtę, 4B1

III vieta          Robertą Miškinytę, 4B1

 


 

Raseinių krašto jaunųjų matematikų olimpiadoje profesoriaus Jono Kubiliaus taurei laimėti dalyvavusią gimnazijos komandą

I vieta

 

Rugilę Kazlauskaitę, 1c

Arą Rafanavičių, 1a

Ramintą Ramanauskaitę, 1a

Liutaurą Gaidamavičių, 2a

Justą Simanavičių, 2a

 


 

Tarpmokyklinio krepšinio turnyro „Rudens taurė“ laimėtojų komandą

 

Kristupą Pluką, 1b              

Matą Balčiūną, 1c

Marką Klapovščiuk, 1c

Domą Belicką, 1c

Artūrą Zdanavičių, 1d

Roką Vilkaitį, 1d

Andrejų Nikonovą,1e

Minvydą Prochorovą, 1e    

Edviną Šimonį,1f

Osvaldą Stanevą, 1g

Liutaurą Gaidamavičių, 2a

 


 

SGKL 17-ojo sezono atidarymo šventės metu vykusių konkursų laimėtojus

 

Baudų metimų konkursas

Luką Armoną, 2d

 

Tritaškių metimų konkursas

Vadim Gončiarenką, 2d

 

Kamuolio dėjimo iš viršaus “Dėjimų į krepšį” konkursas

Dovydą Tamašauską, 4S1

 


 

Gimnazijos rankų lenkimo varžybų laimėtojus

1-2 klasių grupė

I vieta Indrė Segalovičiūtė, 2a

II vieta Evelina Ramoškevičiūtė, 1c

III vieta Miglė Krasauskaitė, 1d

 

I vieta Tomas Talalas, 1f

II vieta Tadas Straupis, 2f

III vieta Vytautas Medeckas, 2f

 

3-4 klasių grupė

I vieta Samanta Davalgaitė, 4S1

II vieta Modesta Sakalauskaitė, 4S1

III vieta Lina Krikštaponytė, 4T1

 

I vieta Deividas Bakaneckas,          3d

II vieta Justinas Venckus, 3b

III vieta Martynas Gulbinas, 4S1

 


 

 

Mokinius, patekusius į 2-ąjį Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino etapą

Karolį Šereiką, 1a

Ramintą Ramanauskaitę, 1a