Sveikiname 2015 - 2016 m. m.


 

Nominacijos ,,AMAT VICTORIA CURAM” laimėtojus 2015-2016 mokslo metais

 

I klasių mokinių grupėje     

Paulių Grigoravičių, I c

 

II klasių mokinių grupėje

Arą Rafanavičių, II a

Ramintą Ramanauskaitę, II a

 

IV klasių mokinių grupėje                      

Simoną Šlepikaitę, IV a

 


 

2015-2016 mokslo metų Senamiesčio gimnazijos

geriausių sportininkų penketuką

 

I                    Deividą Bakanecką, IV d

II                   Ruslaną Kirijenką, II b

III                 Giedrių Kriaunevičių,  IV f

IV                 Mantą Steponavičių, IV c

V                   Gintarę Mackevičiūtę, IV f

 


 

Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės turizmo technikos varžybos

 

II vieta - vaikinų komanda:

Mantą Steponavičių, IV c

Martyną Garnį, II d

Martyną Urbaitį, II d

Osvaldą Stanevą, II g

 

III vieta - merginų komanda:

Eglę Dapkevičiūtę, IV b

Skaistę Macaitytę, IV b

Ingridą Jakubauskaitę, III a

Gabiją Libonaitę, III a

 

Dėkojame kūno kultūros mokytojai ekspertei Vytai Orlovienei !

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio atskirų rungčių mokyklų žaidynių varžybos

I vietą:

Aurimą Danilevičių, II a

Mantą Steponavičių, IV c

Deividą Bakanecką, IV d

Emilį Klimavičių, IV e

Edviną Pankevič, III c

Luką Kmitą, I a

 

II vietą:

Samantą Možajevaitę, I b

Inetą Lajauskaitę, I d

Vitą Akelaitytę, I e

Simoną Bružaitę, I e

Deimantę Griesiūtę, II f

Eleną Puišytę, III a

 


 

Jonavos rajono mokyklų kroso estafetės varžybos

II vieta

 

Vitą Akelaitytę, I e

Simoną Bružaitę, I e

Agnę Medvedevaitę, II e

Samantą Mažojevaitę, I b

Eriką Galinį, II a

Martyną Garnį, II d

Luką Kmitą, I a

Mantą Steponavičių, IV c

 


 

Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario kroso varžybos

 

 

I vieta jaunių grupėje (500 m.) - Samantą Možajevaitę, I b

II vieta jaunimo grupėje (2000 m.) - Redą Čepkauską, II d

 


 

Jonavos rajono I-IV klasių mokinių Protų mūšis, skirtas Europos dienai paminėti

 

I vieta

Urtę Rimšaitę, I a

Ramintą Ramanauskaitę, II a

Arą Rafanavičių, II a

Emanuelį Valatką, III b

Aurelijų Pūką, III c

Tomą Vyčą, III c

 

Dėkojame istorijos mokytojai metodininkei Laimai Statkevičienei.

 


 

XXVI respublikinė istorijos olimpiada

III vieta

Simoną Šlepikaitę, IVa

 

Dėkojame Giedrei Bazilevičienei, istorijos mokytojai metodininkei

 


 

Jonavos rajono virvės traukimo varžybos

 

I vieta

Senamiesčio gimnazijos komandą:

Deividą Bakanecką, IV d

Vytautą Kursevičių, IV e

Kristijoną Kacevičių, III c

Matą Ažuką, III d

Erlandą Chanecką, III e

Tomą Uknevičių, III f

Tadą Straupį, III f

 

Linkime sėkmės gegužės 7 dieną finalinėse varžybose Šiaulių rajone!

 


 

Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos (SGKL) - 2016 finalas

 

Čempionus - komandos „Knowledge of opportunity” žaidėjus

Luką Armoną, III d

Ernestą Belską, III f

Tautvydą Duliebą, III f

Domantą Gaučą, III b

Nerijų Matonį, III d

Aurelijų Pūką, III c

Povilą Žiegį, IV a

 

II vietos laimėtojus – komandos „Dviratis” žaidėjus

 

Deividą Bakanecką, IV d

Luką Eidukevičių, IV d

Vadimą Gončiarenko, III d

Simą Kamandulį, II g

Giedrių Kriaunevičių, IV f

Donatą Matačiūną, III b

Ugnių Uscilą, IV d

Edviną Valasevičių, IV f

 

III vietos laimėtojus – komandos „Apaštaliukai” žaidėjus

 

Arną Ažuką, IV c

Dovydą Korabliovą, II e

Gvidą Mirinauską, IV c

Beną Nekrošių, IV b

Antaną Ramanauską, I a

Mantą Steponavičių, IV c

Tadą Straupį, III f

Martyną Vyšniauską, II e

 


 

XXIII Lietuvos mokinių rusų (gimtosios ir užsienio) kalbos olimpiada

 

Piotrą Degtiariovą, III b

apdovanotą Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos pagyrimo raštu

„Už puikų kalbėjimo užduoties atlikimą“.

 

 

Dėkojame rusų kalbos vyresniajai mokytojai Violetai Vareikienei.

 


 

Į Lietuvos mokinių XXVIII geografijos olimpiados etapą pakviestą

 

Arūnę Bardiševičiūtę, IV a

 

Linkime jai sėkmės gegužės 5-7 d. Ignalinoje!

Dėkojame direktorės pavaduotojai ugdymui, geografijos mokytojai Svetlanai Glušniovai.

  


 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalinės smiginio varžybos

 

I vieta

Edgarą Smirnovą, I d

Mantą Steponavičių, IV c

 

Dėkojame kūno kultūros mokytojai ekspertei Vytai Orlovienei.

 


 

Jonavos rajono mokyklų konkursas ,,Savo talentą dovanoju Lietuvai”

 

III vieta - I-III klasių šokėjų grupė už šokį  ,,Valso sukūry”. 

 

Dėkojame šokių mokytojai Vilmai Širkaitei.

 


 

Geografijos V olimpiados ,,Mano gaublys” rajoninis etapas 9-12 (I-IV gimn.) klasių grupė

 

9 (I gimn.) klasių grupėje:

I vieta - Paulių Grigoravičių, I c

II vieta - Moniką Palaimaitę, I a

 

10 (II gimn.) klasių grupėje:

II vieta - Karolį Šereiką, II a

III vieta - Ramintą Ramanauskaitę, II a

III vieta - Emiliją Mariją Zakardonskytę, II a

 

11 (III gimn.) klasių grupėje:

II vieta - Enriką Ugianskaitę, III a

III vieta - Silviją Budriūnaitę, III a

III vieta - Gabiją Libonaitę, III a

 

12 (IV gimn.) klasių grupėje:

I vieta – Arūnę Bardiševičiūtę, IV a

II vieta – Gabrielę Ruseckaitę, IV a

III vieta – Justiną Pūką, IVa

III vieta – Kamilę Skorupskaitę, IVb

 


 

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinių rusų (II-osios užsienio) kalbos meninio skaitymo konkursas „Menu akimirką žavingą...“

 

1-ųjų gimnazijos klasių grupėje:

I vieta –Viktoriją Malanovą, I a

 

9-ųjų ir 2-3 gimnazijos klasių grupėje:

III vieta – Laurą Lesiūtę Mažeikaitę, II b

 

 

Jonavos rajono 10-11 kl. mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados meninio skaitymo konkursas

 

2 vieta - Andrejus Voitovas, III c

3 vieta - Vilma Sanikovaitė, II a

 


 

Beną Nekrošių, IV b  

 

laimėjusį teisę dalyvauti respublikinio informacinių technologijų olimpiados etapo baigiamojoje dalyje!

 


 

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams

 

II vieta - Ramintą Ramanauskaitę, IIa

 


 

Jonavos mokinių olimpinio festivalio tinklinio varžybos

 

II vieta

Agnę Tamošiūnaitę, I a

Rugilę Stankevičiūtę, II a

Vilmą Sanikovaitę, II a                       

Austėją Bersėnaitę, II c                      

Korneliją Valiukaitę, II c                                         

Viltę Duobaitę, II d                             

Sandrą Bieliauskaitę, III f

Emiliją Varanavičiūtę, III f

 


 

Jonavos rajono 9-12 kl. mokinių geografijos olimpiada

 

I - II klasių mokinių grupė:

2 vieta – Arą Rafanavičių, II a kl.

 

III - IV klasių mokinių grupė:

1 vieta - Arūnę Bardiševičiūtę, IV a

2 vieta - Kamilę Skorupskaitę, IV b

 


 

Jonavos rajono 10-11 kl. mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiada

 

1 vieta - Piotr Degtiariov, III b

2 vieta – Andrejų Voitovą, III c 

 

Linkime sėkmės Piotr Degtiariov šalies mokinių olimpiadoje 2016 m. balandžio 7 - 9 d.!

 


 

Respublikinis geografijos konkursas ,,Olympis”

 

II klasių mokinių grupė

5 vieta - Ramintą Ramanauskaitę, II a

6 vieta - Arą Rafanavičių, II a

 

III klasių mokinių grupė

5 vieta - Silviją Budriūnaitę, III a

 

IV klasių mokinių grupė

4 vieta - Arūnę Bardiševičiūtę, IV a

 


 

Jonavos rajono 9-12 klasių mokinių matematikos II etapo olimpiada

 

I klasių mokinių grupė

1 vieta - Mantą Suslavičių, I a

3 vieta - Mantvydą Korsaką, I c

 

II klasių mokinių grupė

2 vieta - Arą Rafanavičių, II a

3 vieta - Rugilę Kazlauskaitę, II c

 

III klasių mokinių grupė

1 vieta - Evitą Karietaitę, III a

2 vieta - Liutaurą Gaidamavičių, II a

 

IV klasių mokinių grupė

1 vieta - Simoną Šlepikaitę, IV a

 


 

 

Jonavos rajono 10-12 klasių mokinių istorijos olimpiada

 

I-II klasių mokinių grupė

1 vieta – Ramintą Ramanauskaitę, II a

3 vieta - Limantę Bespalovaitę, II b

 

 

III-IV klasių mokinių grupė

1 vieta — Simoną Šlepikaitę, IV a

                                             

 

Linkime sėkmės Simonai Šlepikaitei Lietuvos mokinių istorijos olimpiadoje

2016 m. balandžio 22-23 d.

 


 

 

 

Senamiesčio gimnazijos mokinių istorijos olimpiada

 

I—II klasių mokinių grupė

1 vieta – Ramintą Ramanauskaitę, II a

2 vieta -  Kiprą Janonį, II a

3 vieta -  Limantę Bespalovaitę, II b

 

III—IV klasių mokinių grupė

1 vieta - Simoną Šlepikaitę, IV a

2 vieta - Viltę Pranevičiūtę, IV b

3 vieta - Mantą Žiauberį, IV c

 

 

Linkime sėkmės Jonavos rajono mokinių istorijos olimpiadoje 2016 m. vasario 11 d.

 


 

Jonavos rajono 9-12 klasių mokinių fizikos olimpiados II etapas

 

I klasių mokinių grupė

2 vieta — Ievą Liktaravičiūtę, I a

 

II klasių mokinių grupė

2 vieta — Arą Rafanavičių, II a

 

III klasių mokinių grupė

2 vieta — Simoną Satkūną, III a

Justą Simanavičių, III a

3 vieta — Liutaurą Gaidamavičių, III a

 

IV klasių mokinių grupė

3 vieta — Kamilę Skorupskaitę, IV b

 


 

 

 

Senamiesčio gimnazijos mokinių geografijos olimpiada

 

I klasių mokinių grupė

1. Matą Suslavičių, I a

2. Augustę Bagdonavičiūtę, I c

3. Paulių Grigoravičių, I c

 

II klasių mokinių grupė

1. Arą Rafanavičių, II a

2. Kiprą Janonį, II a

3. Ramintą Ramanauskaitę, II a

 

III klasių mokinių grupė

1. Silviją Budriūnaitę, III a

2. Enriką Ugianskaitę, III a

3. Gabiją Libonaitę, III a

 

IV klasių mokinių grupė

1. Arūnę Bardiševičiūtę, IV a

2. Kamilę Skorupskaitę, IV b

3. Nedą Jankauskaitę, IV c

 


 

,,Žynio“ konkursas

 

Geriausiųjų dešimtuką

 

Ramintą Ramanauskaitę, II a

Emanuelį Valatką, III b

Liną Panceraitę, IV a

Ugnių Neimontą, III b

Karolį Šereiką, II a

Simoną Satkūną, III a

Moniką Palaimaitę, I a

Kiprą Janonį, II a

Simoną Šlepikaitę, IV a

Justiną Venckų, IV b

 

I klasių mokinių grupę

 

1. Moniką Palaimaitę, I a

2. Paulių Grigoravičių, I c

3. Ievą Liktaravičiūtę, I a

 


 

Jonavos rajono 9-12 (I-IV gimn.) klasių mokinių chemijos olimpiados II etapas

 

 

I klasių mokinių grupėje:

I vieta - Mantvydą Korsaką, I c

             Mantą Suslavičių, I a

III vieta - Antaną Ramanauską, I a

 

II klasių mokinių grupėje:

II vieta - Arą Rafanavičių, II a

III vieta - Ramintą Ramanauskaitę, II a

 

III klasių mokinių grupėje:

III vieta -  Rasą Lisauskaitę, III c

 

IV klasių mokinių grupėje:

I vieta - Agnę Lisauskaitę, IV a

II vieta - Justiną Venckų, IV b

III vieta - Justiną Mieldažytę, IV a

 


 

Jonavos rajono 9-10 (I-II gimn.) klasių mokinių anglų kalbos konkursas

 

II vieta 

Arą Rafanavičių, II a

 

III vieta

Emiliją Gečytę, II c

 


 

Gimnazijos raiškaus žodžio šventė

 

Eglę Janionytę, I a

Antaną Ramanauską, I a

Vasarį Statkevičių, I c

Eveliną Ruseckaitę, II a

Ernestą Ryselį, IV b

 

Linkime sėkmės sausio 28 d. Jonavos rajono mokinių meninio skaitymo konkurse!

 


 

Jonavos rajono 9-12 (I-IV gimn.) klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada

 

I vieta

 

Ramintą Ramanauskaitę,  II a

 

 

Linkime sėkmės šalies mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje 2016 m. kovo 3-4 d

 


 

Jonavos rajono 9-12 (I-IV gimn.) klasių mokinių biologijos olimpiados II etapas

 

I klasių grupėje:

I vieta - Martyną Gezevičių, I a

III vieta - Paulių Grigoravičių, I c

 

II klasių grupėje:

I vieta - Rugilę Kazlauskaitę, II c

III vieta - Arą Rafanavičių, II a

 

III klasių grupėje:

I vieta -  Aurelijų Pūką, III c

II vieta - Vestiną Paliūlytę, III b

 

IV klasių grupėje:

I vieta -  Eriką Davicijonaitę, IV c

III vieta - Liną Panceraitę, IV a

 


 

Jonavos rajono 11 (III gimn.) klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

 

I vieta

 

Aleksandrą Pantelejenkovą, III b

  

Linkime sėkmės šalies mokinių anglų kalbos olimpiadoje 2016 m. vasario 20 d.

 


 

Jonavos rajono 11 (III gimn.) klasių mokinių vokiečių kalbos olimpiada

 

II vieta

 

Gabrielę Palaimaitę, III b

 


 

Gimnazijos mokinius, kurie po 1-ojo etapo rezultatų kviečiami dalyvauti 2-ajame konkurso “Bebras” etape

 

Augustę Bagdonavičiūtę

Mantvydą Korsaką

Gabiją Kasperavičiūtę

Beną Nekrošių

Karolį Venckų

 

 

Linkime sėkmės sausio 31 d. 2-ajame konkurso etape Panevėžyje.

 

 


 

Jonavos rajono mokinių meninio skaitymo konkurso, skirto poeto Sergejaus Jesenino 120 metų jubiliejui įprasminti, laimėtojus ir prizininkus

 

9-10 (I-II gimn.) klasių grupėje:

 

I vieta Viktoriją Malanovą, I a kl.

II vieta Vasarį Statkevičių, I c kl.

 

11-12 (III-IV gimn.) klasių grupėje:

 

I vieta Igną Danilevičių, IV c kl.

III vieta Modestą Jakaitį, III c kl.

 

  

Dėkojame vyresniosioms rusų kalbos mokytojoms Violetai Vareikienei, Loretai Montvilienei

 


 

 

Senamiesčio gimnazijos mokinių rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojus bei prizininkus

 

I vieta            Andrejų Voitovą, III c

II vieta           Juliją Sidorovą, III c

III vieta          Vilmą Sanikovaitę, II a

IV vieta          Piotr Degtiariov, III b

                      Miloradą Nikonovą, II a

 

  

Linkime sėkmės Jonavos rajono mokinių olimpiadoje 2016 m. vasario 23 d.!

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojus bei prizininkus

 

9-10 (I-II gimn.) klasių grupėje:

 

I  vieta          Arą Rafanavičių, II a

II vieta          Urtę Rimšaitę, II a

III vieta        Ramintą Ramanauskaitę, II a

IV vieta        Rugilę Stankevičiūtę, II a

V vieta          Benitą Žėglaitytę, II a

VI vieta        Mantvydą Korsaką, I c

VII  vieta      Emiliją Mariją Zakardonskytę, II a

 

11-12 (III-IV gimn.) klasių grupėje:

 

I vieta           Viltę Pranevičiūtę, IV b

II vieta          Indrę Kontrimavičiūtę, IV a

III vieta        Arūnę Bardiševičiūtę, IV a

IV vieta        Gitą Kerševičiūtę, III a

                      Miglę Vasiliauskaitę, IV c

V vieta          Simoną Gavelytę, III c

VI vieta              Karoliną Daliūnaitę, III c

 

 

Linkime sėkmės Jonavos rajono mokinių  lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje!

 


 

Tarpzoninėse  svarsčio kilnojimo varžybose laimėjusią Senamiesčio gimnazijos komandą

 

 I vieta

Ruslaną Kirijenką, II b

Karolį Ivanauską, III e

Paulių Vestfal, IV e

Deividą Bakanecką, IV d

Giedrių Kriaunevičių, IV f

Justą Grigaitį, I e

Tomą Šniukštą, II e

Justą Arlauską, II e

 

Linkime sėkmės finaliniame turnyre 2016 metų sausio mėnesį!

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių biologijos  olimpiados laimėtojus ir prizininkus

 

I klasių grupėje:

I vieta - Antaną Ramanauską, I a

II vieta - Martyną Gezevičių, I a

III vieta - Paulių Grigoravičių, I c

                Viktoriją Vrubliauskaitę, I c

 

II klasių grupėje:

I vieta - Urtę Rimšaitę, II a

II vieta - Rugilę Kazlauskaitę, II c

III vieta - Arą Rafanavičių, II a

               Emiliją Mariją Zakardonskytę, II a

 

III klasių grupėje:

I vieta - Aurelijų Pūką, III c

II vieta - Vestiną Paliūlytę, III b

III vieta - Eveliną Mėlinauskaitę, III a

 

 IV klasių grupėje:

I vieta -  Justiną Venckų, IV b

II vieta - Liną Panceraitę, IV a

III vieta -  Eriką Davicijonaitę, IV c

  

Linkime sėkmės Jonavos rajono mokinių   chemijos olimpiadoje 2016 m. sausio 15 d.

 


 

Senamiesčio gimnazijos mokinių chemijos olimpiados laimėtojus ir prizininkus

 

I klasių grupėje:

I vieta - Antaną Ramanauską, I a

II vieta - Matą Suslavičių, I a

III vieta - Paulių Grigoravičių, I c

 

II klasių grupėje:

I vieta - Arą Rafanavičių, II a

II vieta - Urtę Rimšaitę, II a

Dominyką Zagrecką, II c

III vieta - Aleksą Aleniną, II a

 

III klasių grupėje:

I vieta -  Simoną Satkūną, III a

II vieta - Vestiną Paliulytę, III b

Aurelijų Pūką, III c

III vieta - Rasą Lisauskaitę, III c

 

IV klasių grupėje:

I vieta -  Justiną Mieldažytę, IV a

II vieta - Gabrielę Ruseckaitę, IV a

III vieta -  Justiną Venckų, IV b

  

Linkime sėkmės Jonavos rajono mokinių  chemijos olimpiadoje 2016 m. sausio 22 d.

 


 

Respublikinio festivalio-konkurso „Knygų pelėda 2015”  9-10 klasių grupėje „gudriausios komandos” nominaciją laimėjusius II a klasės mokinius

 

Karoliną Bielskytę,

Urtę Rimšaitę,

Miglių Keliauską,

Ramintą Ramanauskaitę,

Eveliną Ruseckaitę.

 

Dėkojame mokytojai Jolantai Sedleckienei ir bibliotekos vedėjai Vidai Šereikienei.

 


 

Respublikinės jaunųjų geologų olimpiados laimėtojus

 

II vieta

Arūnę Bardiševičiūtę, IVa

Luką Kmitą, Ia

 

III vieta

Gintarę Kvieskaitę, Ia

Ievą Liktaravičiūtę, Ia

 

Geografijos mokytoją metodininkę Svetlaną Glušniovą

 


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio svarsčio kilnojimo varžybų laimėtojus

 

I vieta

 

Ruslaną Kirijenką, II b

Karolį Ivanauską, III e

Paulių Ivanauską, IV e

Deividą Bakanecką, IV d

Giedrių Kriaunevičių, IV f

Deividą Vitavičių, IV d

Tomą Šniukštą, II e

Justą Grigaitį, I e

Justą Arlauską, II e

 


 

Senamiesčio gimnazijos XVIII sezono atidarymo šventėje konkursų laimėtojus ir prizininkus

 

Taikliausius baudų metikus:

Luką Armoną,

Kristupą Pluką,

Ernestą Belską.

 

Geriausius snaiperius:

Luką Armoną,

Dovydą Korabliovą,

Domą Belicką.

 

Kamuolio varymo slalomu rungties nugalėtojus:

Luką Armoną,

Gabrielių Strišką,

Ernestą Belską.

 


 

Dr. Bronislovo Lubio vardo respublikinio chemijos konkurso  I-II klasių mokiniams prizininkus

 

III vieta

Matą Suslavičių, Ia

Paulių Grigoravičių, Ic

Arą Rafanavičių, IIa

Rugilę Kazlauskaitę, IIc 

 


Konkurso „EuroMedScola“ dalyvius ir koordinatorę, istorijos mokytoją Laimą Statkevičienę,

 

Justiną Mieldažytę, IVa

Urtę Rimšaitę, IIa

Emanuelį Valatką, IIIb

Aurelijų Pūką, IIIc

Tomą Vyčą, IIIc.

 


e-Twinning projekto „Sveikame kūne – sveika siela“ dalyvius ir koordinatorę, anglų kalbos mokytoją Leonorą Večkienę,

 

3a klasės mokinius:

 

Osvaldą Balčių,

Agnę Bieliajavaitę,

Eimantą Bielo-Petravičių,

Liutaurą Gaidamavičių,

Gytį Gudonavičių,

Eglę Gutauskaitę,

Rytį Janionį,

Evitą Karietaitę,

Gabiją Kasparavičiūtę,

Austėją Kontrimaitę,

Rugilę Pilipavičiūtę,

Justą Simanavičių,

Evą Stanevičiūtę.

 


 

Protų kovų renginio "Kalbos labirintas 2015" finalinio etapo prizininkus

 

III vieta

 

Karoliną Bielskytę, IIa
Martyną Čepą, IIa
Miglių Kieliauską, IIa
Redą Rimavičiūtę, IIa
Urtę Rimšaitę, IIa 
Karolį šereiką, IIa
 

Sėkmingai dalyvavusią IIc klasės komandą

Matą Balčiūną,
Austėją Bersėnaitę,
Dominyką Eirošių,
Rugilę Kazlauskaitę,
Godą Mačiulytę,
Armandą Songailą.

 


 

Konstitucijos egzamino, 2015m. rugsėjo 29d. vykusio gimnazijoje, laimėtojus



Evitą Karietaitę, IIIa
Ramintą Ramanauskaitę, IIa
Laurą Špokaitę, IVa
Saulę Paulauskaitę, IVb

 



Jonavos rajono mokinių rudens kroso varžybų prizininkes


II vieta Samanta Možajevaitė (1000 m.),  Ib
III vieta Julija Liadnova (1000 m.),  Ic
II vieta Vita Akelaitytė (500 m.), Ie