Sveikiname 2016 - 2017 m. m.


 

 

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso “Sidabro vainikėlis” baigiamojo turo III vietos laimėtoją

 

Karoliną Rodaitytę, II b klasės mokinę.

 

Dėkojame dailės mokytojai  metodininkei Editai Danielienei!

 


 

Lietuvos mokyklų žaidynių finalinių tinklinio varžybų  III vietos laimėtojas

 

Miglę Kopcikaitę, I b,

Redą Michnevičiūtę, I b,

Augustę Darinskaitę, I c,

Agnę Šaparauskaitę, I d,

Dastiną Železniakaitę, I e,

Agnę Tamošiūnaitę, II a,

Eveliną Vaitkutę, II b.

 

Dėkojame kūno kultūros mokytojai Ritai Lisauskienei!

 


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos tinklinio lygos laimėtojus:

 

I vieta

komanda ,,PATIRTIS“:

Audronė Kuliešienė

Vida Šerėnienė

Rita Lisauskienė

Vyta Orlovienė

Algimantas Kšivickas

Tadas Sebežiovas

Saulius Kuliečius

Sigitas Jurgilas

 

II vieta

Komanda ,,ČIA TIE, KUR TINKLINĮ PAMĖTO“:

Agnė Bieliajevaitė, IV a,

Eglė Gutauskaitė, IV a,

Gabija Kasperiūnaitė, IV a,

Vaiva Valionytė, III a,

Edvinas Pankevič, IV a,

Matas Jozuė Ažukas, IV d,

Rokas Stočkūnas, III e.

 

III vieta

Komanda ,,PATINKA ŠAKOTIS“:

Reda Michnevičiūtė, I b,

Miglė Kopcikaitė, I b,

Marius Libas, IV c,

Donatas Matačiūnas, IV b,

Lukas Armonas, IV d,

Andrejus Voitovas, 4c.

 


 

Lietuvos mokyklų žaidynių turizmo technikos finalinių varžybų

 

III vietos laimėtojas

 

Vitą Akelaitytę, II e

Deimantę Radzevičiūtę, II f

Ingridą Jakubauskaitę, IV a

Gabiją Libonaitę, IV a

  

Dėkojame Vytai Orlovienei, kūno kultūros     mokytojai ekspertei!

 


 

 

Lietuvos mokyklų žaidynių turizmo technikos finalinių varžybų

 

VI vietos laimėtojus

 

Martyną Garnį, III g

Martyną Urbaitį, III g

Tomą Vetlovą, III f

Darių Krakinauską, III f

 

Dėkojame Vytai Orlovienei, kūno kultūros     mokytojai ekspertei!

 


 

Respublikos moksleivių anglų kalbos konkurso prizininką

 

Mantvydą Korsaką,

IIc klasės mokinį,

laimėjusį III vietą!

 

Dėkojame anglų kalbos mokytojai

ekspertei Romualdai Stankevičienei!

 


 

Konkurso „Geriausias Jonavos Senamiesčio gimnazijos istorijos žinovas“ 

 

I vietos laimėtoją

Viktoriją Malanovą, II a klasė mokinę

 


 

Senamiesčio gimnazijos finalinės  krepšinio lygos XIX čempionato laimėtojų ir prizininkų komandas

 

I vieta “Adios amigos”:

Nerijus Matonis, IV d

Ligitas Černiauskas, IV d

Lukas Armonas, IV d

Ernestas Jefremkinas, IV d

Vadimas Gončiarenka, IV d

 

II vieta “Harambe”

Matas Balčiūnas, III c

Armandas Songaila, III c

Dominykas Eirošius, III c

Rokas Vilkaitis, III d

Domas Belickas, III c

Justinas Gužys, III c

Liutauras Gaidamavičius, IV a

 

III vieta ” Lakersai”:

Ernestas Belskas, IV f

Martynas Vyšniauskas, III e

Tadas Straupis, IV f

Remigijus Belopetravičius, II f

Tautvydas Dulieba, IV f

Kipras Černiauskas, IV f

Kristupas Plukas, III b

Dovydas Korabliovas, III e

 


 

Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkurso “Sidabro vainikėlis” I vietos laimėtoją

Karoliną Rodaitytę

(II b klasė)

 

Dėkojame dailės mokytojai metodininkei Editai Danielienei!

 


 

Tarptautinių mokinių turizmo technikos varžybų “Žygūnas 2017” II vietos laimėtojus

 

Martyną Garnį, III g

Martyną Urbaitį, III g

Ingridą Jakubauskaitę, IV a

Gabiją Libonaitę, IV a

 

Dėkojame Vytai Orlovienei, kūno kultūros mokytojai ekspertei!

 


 

Lietuvos mokyklų žaidynių tinklinio tarpzoninių varžybų I vietos laimėtojas

 

Miglę Kopcikaitę, I b

Redą Michnevičiūtę, I b

Augustę Darinskaitę, I c

Gabrielę Kusaitę, I c

Agnę Vaidogaitę, I c

Agnę Šaparauskaitę, I d

Dastiną Železniakaitę, I e

Agnę Tamošiūnaitę, II a

Eveliną Vaitkutę, II b

 

Dėkojame Ritai Lisauskienei, kūno kultūros mokytojai metodininkei!

Linkime sėkmės kitame etape!

 


 

Geografijos olimpiados  „Mano gaublys”  rajoninio etapo laimėtojus:

 

9 klasių grupėje

III vieta Rokas Šeštokas, I c

 

10 klasių grupėje

I vieta Paulius Grigoravičius, II c

II vieta Antanas Ramanauskas, II a

 

11 klasių grupėje

I vieta Aras Rafanavičius, III a

III vieta Emilijas Zakardonskytė, III a

 

12 klasių grupėje

I vieta Gabija Libonaitė, IV a

II vieta Silvija Budriūtė, IV a

 

Dėkojame Svetlanai  Glušniovai, geografijos mokytojai metodininkei!

 


 

Rašytojo Grigorijaus Kanovičiaus premijos skyrimo konkurso

 

I vietos laimėtoją

Simoną Gavelytę, IV c klasės mokinę, (esė „Laiko gijomis“).

 

Dėkojame Rasai Saračinskienei, lietuvių kalbos mokytojai metodininkei!

 


 

Jonavos mokyklų žaidynių tinklinio varžybų I vietos laimėtojus:

 

Miglę Kopcikaitę, I b

Redą Michnevičiūtę, I b

Augustę Darinskaitę, I c

Gabrielę Kusaitę, I c

Agnę Vaidogaitę, I c

Agnė Šaparauskaitę, I d

Dastiną Železniakaitę, I e

Eveliną Vaitkutę, II b

 

Dėkojame Ritai Lisauskienei, kūno kultūros mokytojai!

 


 

Respublikinės Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams 11-12 klasių grupėje

 

III vietos laimėtoją

Arą Rafanavičių, III a klasės mokinį.

 

Dėkojame Jolantai Sedleckienei, lietuvių kalbos mokytojai metodininkei!

 


 

Jonavos rajono 9-12 klasių mokinių geografijos olimpiada

 

9-10 (I-II gimn.) klasių grupėje:

 

II vieta Paulius Grigoravičius, II c

III vieta Matas Suslavičius, II a

 

11-12 (III-IV gimn.) klasių grupėje:

 

I vieta Aras Rafanavičius, III a

III vieta Raminta Ramanauskaitė, III a                                                

 

Dėkojame geografijos mokytojai metodininkei Svetlanai Glušniovai!

 


 

2017 m. vasario 8 d. vykusios Jonavos rajono 9-12 (gimn. I-IV) klasių mokinių fizikos olimpiados laimėtojus:

 

III klasių:

 

II vieta  Aras Rafanavičius, III a

 

III vieta Emilija Marija Zakardonskytė,  III a

 

IV klasių:

 

III vieta Daumantas Minkus, IV c

 

III vieta Justas Simanavičius, IV a

  

Dėkojame Zitai Breimelienei, fizikos

mokytojai metodininkei

 


 

2017 m. vasario 10 d. vykusios Jonavos rajono 9-12 (gimn. I-IV) klasių mokinių matematikos olimpiados laimėtojus:

 

I klasių:

I vieta  Ignas Šeškauskas, I c

II vieta Matas Raila, I c

II klasių:

II vieta Mantvydas Korsakas, II c

III klasių:

II vieta Aras Rafanavičius, III a

III vieta Jaunius Gudas, III b

               Raminta Ramanauskaitė, III a

IV klasių:

I vieta Liutauras Gaidamavičius, IV a

II vieta Evita Karietaitė, IV a

III vieta Justas Simanaičius, IV a

 

Dėkojame mokytojoms metodininkėms

Ramunei Dranseikienei, Teresei Jurevičienei,

Onai Stančiukienei


 

2017 m. vasario 7 d. vykusios Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinių istorijos olimpiados laimėtojus I-II klasių grupėje:

 

I vieta:

Antanas Malevičius II c

 

II vieta:

Eglė Janionytė II a

 

III vieta:

Guoda Mockaitė I a

 

Linkime sėkmės kitame etape!

 


 

2017 m. vasario 7 d. vykusios Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinių istorijos olimpiados laimėtojus III-IV klasių grupėje:

 

I vieta:

Justas Simanavičius IV a

 

II vieta:

Raminta Ramanauskaitė III a

 

III vieta:

Evita Karietaitė IV a

 

Linkime sėkmės kitame etape!

 


 

Jonavos rajono 5-12 klasių moksleivių meninio skaitymo konkurso, vykusio 2017-02-07, laimėtojus:

 

I vieta:

Rugilė Kazlauskaitė, III c

 

III vieta:

Vasaris Statkevičius,II c

 

Dėkojame Jolantai Sedleckienei, lietuvių kalbos mokytojai metodininkei, ir Linai Vaškevičienei, lietuvių kalbos mokytojai ekspertei.

 

Rugilei linkime sėkmės regioniniame konkurso etape vasario 25 dieną.

 


 

2017 m. vasario 6 d. vykusios Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinių geografijos olimpiados nugalėtojus:

 

I klasių:

I  vieta Rokas Šeštokas I c

II vieta Arvydas Krasauskas I a

III vieta Austėja Pečiūraitė I a

             Matas Raila I c

 

II klasių:

I vieta Paulius Grigoravičius II c

II vieta Matas Suslavičius II a

            Monika Palaimaitė II a

III vieta Ieva Liktaravičiūtė II a

 

Linkime sėkmės kitame etape!

 


 

2017 m. vasario 6 d. vykusios Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinių geografijos olimpiados nugalėtojus:

 

III klasių:

I vieta Aras Rafanavičius III a

II vieta Raminta Ramanauskaitė III a

III vieta Emilija Marija Zakardonskytė III a

 

IV klasių:

I vieta Silvija Budriūtė IV a

II vieta Enrika Ugianskaitė IV a

III vieta Gabija Libonaitė IV a

  

Linkime sėkmės kitame etape!

 


 

2017 m. sausio 25 d. vykusios Jonavos rajono 9-12 (gimn. I-IV) klasių mokinių lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojus:

 

I-II klasių grupėje:

 

II vieta Eglė Janionytė, II a

III vieta Mantvydas Korsakas, II c

 

III-IV klasių grupėje:

 

I vieta Aras Rafanavičius, III a

III vieta Raminta Ramanauskaitė, III a

 

Dėkojame lietuvių kalbos mokytojoms

Jolantai Sedleckienei ir Linai Vaškevičienei!

  

Arui linkime sėkmės respublikinėje olimpiadoje!

 


 

2017 m. sausio 23 d. vykusio Jonavos rajono 9-10 (gimn. I-II) klasių mokinių anglų kalbos konkurso nugalėtojus:

 

I vieta:

Mantvydas Korsakas II c

  

III vieta:

Paulius Bulatovas II a

Monika Palaimaitė II a

 


 

2017 m. sausio 20 d. vykusios Jonavos rajono 9-12 (gimn. I-IV) klasių mokinių

chemijos olimpiados nugalėtojus:

 

I klasių:

II vieta Emilija Šeštokaitė I b

III vieta Rokas Šeštokas I c

 

II klasių:

II vieta Matas Suslavičius II a

III vieta Ieva Liktaravičiūtė II a

III klasių:

 

I vieta Aras Rafanavičius III a

III vieta Raminta Ramanauskaitė III a

 

IV klasių:

II vieta Vestina Paliulytė IV b

III vieta Rasa Lisauskaitė IV c

 


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos raiškaus žodžio šventės laimėtojus:

 

Rugilę Kazlauskaitę, III c

Rūtą Viliušytę, III b

Urtę Rimšaitę, III a

Miloradą Nikonovą, III a

Vasarį Statkevičių, II c

 

”Vilties” nominacija įvertintą

Augustę Bagdonavičiūtę, II c

 

Laimėtojams linkime sėkmės

rajoniniame konkurse!

 


 

2017 m. sausio 19 d. vykusios Jonavos Senamiesčio mokinių fizikos olimpiados mokyklinio etapo nugalėtojus:

 

I klasių:

I vieta     Rokas Šeštokas I c

II vieta   Evaldas Katilius I c

III vieta  Deividas Brazauskas I c

 

II klasių:

I vieta     Matas Suslavičius II a

II vieta   Tadas Rasimavičius II c

III vieta  Dominykas Didžiulis II c

 

Linkime sėkmės kitame etape!

 


 

2017 m. sausio 19 d. vykusios Jonavos Senamiesčio mokinių fizikos olimpiados mokyklinio etapo nugalėtojus:

 

III klasių:

I vieta     Jaunius Gudas III b

II vieta    Aras Rafanavičius III a

III vieta  Emilija Marija Zakardonskytė III a

 

IV klasių:

I vieta      Rasa Lisauskaitė IV c

II vieta    Daumantas Minkus IV c

III vieta   Justas Simanavičius IV a

 

Linkime sėkmės kitame etape!

 


 

2017 m. sausio 17 d. vykusios Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinių matematikos olimpiados I etapo nugalėtojus:

 

I klasių:

I vieta Matas Raila I c

II vieta Deividas Brazauskas I c

III vieta Austėja Pečiūraitė I a

 

 

II klasių:

I vieta Paulius Bulatovas II a

II vieta Augustė Bagdonavičiūtė II c

III vieta Ieva Liktaravičiūtė II a

           Matas Suslavičius II a

 

III klasių:

I vieta Jaunius Gudas III b

II vieta Aras Rafanavičius III a

 

 

IV klasių:

I vieta Liutauras Gaidamavičius IV a

II vieta Justas Simanavičius IV a

III vieta Evita Karietaitė IV a

 

 

Linkime sėkmės kitame etape!

 


 

2017 m. sausio 13 d. vykusios Jonavos rajono 9-12 (gimn. I-IV) klasių mokinių biologijos olimpiados II etapo nugalėtojus:

 

I klasių:

I vieta Emilija Šeštokaitė I b

III vieta Mantas Raila I c

 

II klasių:

II vieta Monika Palaimaitė II a

III vieta Antanas Ramanauskas II a

 

III klasių:

I vieta Rugilė Kazlauskaitė III c

II vieta Aras Rafanavičius III a

 

IV klasių:

III vieta Evelina Melinauskaitė IV a

 


 

Lietuvos mokyklų žaidynių svarsčio kilnojimo finalinių varžybų VI vietos laimėtojus:

 

RUSLANĄ KIRIJENKĄ  III b

KAROLĮ IVANAUSKĄ  IV e

ERLANDĄ CHANECKĄ IV e

TOMĄ ŠNIUKŠTĄ  III e

JUSTĄ ARLAUSKĄ III e

JUSTĄ GRIGAITĮ  II e

IMANTĘ ZELTINYTĘ  II e

 


 

Jonavos rajono 11 (III gimn.) klasių mokinių anglų kalbos olimpiados prizininkus:

 

II vieta

Arą Rafanavičių, III a klasės mokinį

 

III vieta

Matą Balčiūną, III c klasės   mokinį

 

Dėkojame Romualdai Stankevičienei, anglų kalbos mokytojai ekspertei!

 


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos III klasių mokinius, anglų kalbos olimpiados laimėtojus ir prizininkus:

 

Kiprą Janonį  III a

Auksę Klimašauskaitę III c

Arą Rafanavičių III a

Emiliją Zakardonskytę III a

Matą Balčiūną III c

Gustę Guliavaitę III b

Armandą Songailą III c

Kristupą Pluką III b

 

Linkime sėkmės rajoniniame etape!

 


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokyklinės rusų (užsienio) kalbos olimpiados laimėtojus ir prizininkus:

I vieta:

Viktoriją Malanovą II a

Agnetą Šakevič II b

II vieta:

Aureliją Alksnytę III a

III vieta:

Vilmą Sanikovaitę III a

IV vieta:

Miloradą Nikonovą III a

Martyną Satkūną II a

 

Linkime sėkmės Jonavos rajono mokinių olimpiadoje!

 


 

Rajoninės informatikos olimpiados, vykusios 2016 m. gruodžio 12 d., laimėtojus:

 

I vieta

Igną Šeškauską I c

II vieta

Luką Večkį I c

 


 

2016 m. gruodžio 8 d. vykusios Jonavos Senamiesčio gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojus ir prizininkus

I-II klasių grupėje:

 

I vieta:

Moniką Palaimaitę II a

II vieta:

Mantvydą Korsaką II c

III vieta:

Viltę Cibutavičiūtę Ib

IV vieta:

Eglę Janionytę  II a

Liviją Vasiljevą I b

V vieta:

Roką Šeštoką I c

VI vieta:

Emiliją Šeštokaitę I b

 


 

2016 m. gruodžio 8 d. vykusios Jonavos Senamiesčio gimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados laimėtojus ir prizininkus

III-IV klasių grupėje:

 

I vieta:

Arą Rafanavičių III B1

II vieta:

Urtę Rimšaitę III B1

III vieta:

Ramintą Ramanauskaitę III B1

IV vieta:

Emiliją Zakardonskytę III B1

V vieta:

Joną Stepšį IV S1

VI vieta:

Gitą Kerševičiūtę IV S1

 


 

2016 m. gruodžio 2 d. vykusios Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinių chemijos olimpiados mokyklinio etapo nugalėtojus:

  

I klasių

 

I vieta Roką Šeštoką Ic

II vieta Ugnę Garuckaitę Ia

III vieta Matą Railą Ic

 

II klasių

 

II vieta Ievą Liktaravičiūtę IIa

III vieta Antaną Ramanauską IIa

Matą Suslavičių IIa

 


 

2016 m. gruodžio 2 d. vykusios Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinių chemijos olimpiados mokyklinio etapo nugalėtojus:

 

III klasių

I vieta Arą Rafanavičių IIIa

II vieta Ramintą Ramanauskaitę IIIc

III vieta Rugilę Kazlauskaitę IIIa

 

IV klasių

I vieta Vestiną Paliulytę IVb

II vieta Austėją Kontrimaitę IVa

III vieta Rasą Lisauskaitę IVc

Eveliną Melinauskaitę IVa

 


 

Informacinio mąstymo konkurso „Bebras“ dalyvius, patekusius į II etapą:

 

LUKĄ KMITĄ II a

KAROLĮ ŠEREIKĄ III a

AISTĮ TARAŠKEVIČIŲ III d

AGNĘ BIELIAJEVAITĘ IV a

EVITĄ KERIETAITĘ IV a

KAROLĮ IVANAUSKĄ IV e

SILVIJĄ JEGOROVAITĘ IV d

Linkime sėkmės kitame etape 2017 m. sausio 28 d.!

 


 

2016 m. gruodžio 6 d. vykusios Jonavos Senamiesčio gimnazijos mokinių biologijos olimpiados mokyklinio etapo nugalėtojus:

III klasių

 

I vieta     Rugilę Kazlauskaitę IIIc

II vieta    Arą Rafanavičių IIIa

III vieta  Ramintą Ramanauskaitę IIIa

 

 

IV klasių

I vieta      Aurelijų Pūką IVc

II vieta     Emanuelį Valatką IVb

III vieta   Eveliną Melinauskaitę Vb

III vieta   Gabrielę Pečeliūnaitę IVb

 


 

2016 m. lapkričio 30 d. vykusiose krepšinio rungtynėse su Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos Ruklos mokomojo pulko kariais, skirtose Lietuvos kariuomenės dienai lapkričio 23 d.—įprasminti, pergalę iškovojusius Senamiesčio gimnazijos krepšininkus:

 

LUKĄ ARMONĄ, IV d, komandos kapitoną

VADIM GONČIARENKĄ, IV d

NERIJŲ MATONĮ, IV d

ERNESTĄ BELSKĄ, IV f

TADĄ STRAUPĮ, IV f

MATĄ BALČIŪNĄ, III c

DOMĄ BELICKĄ, III c

ROKĄ VILKAITĮ, III d

 


 

Jonavos rajono mokyklų žaidynių svarsčio kilnojimo varžybų laimėtojus:

 

JUSTINĄ GRIGAITĮ, II e

IMANTĘ ZELTINYTĘ, II e

RUSLANĄ KIRIJENKĄ, III b

JUSTĄ ARLAUSKĄ, III e

TOMĄ ŠNIUKŠTĄ, III e

ERIKĄ VOLODIN, III E

ERLANDĄ CHANECKĄ, IV e

KAROLĮ IVANAUSKĄ, IV e

DANIELIŲ JANKŪNĄ, IV e

 


 

27-osios Lietuvos jaunųjų geologų olimpiados laimėtoją ir prizininkus.

 

VIII-IX kl. grupeje:

 

I vieta–ARVYDAS KRASAUSKAS, I c

II vieta–AUSTĖJA PEČIŪRAITE, I a

 

 

X-XI kl. grupeje:

 

II vieta–ARAS RAFANAVIČIUS, III a

 

 

Dekojame jaunųjų geologų mokytojai Svetlanai Glušniovai, geografijos mokytojai metodininkei!

 


Respublikiniame konkurse ,,Senų knygų ir rankraščių lobiai bibliotekoje’’
už apybraižą “Nepamirškime savojo kelio” 

 

II vietą laimėjusį

 

Karolį Šereiką, III a

 

                           Dėkojame bibliotekos vedėjai, istorijos mokytojai Vidai Šereikienei!

 


 

Raseinių krašto jaunųjų matematikų XVII-oji olimpiada  profesoriaus
Jono Kubiliaus taurei laimėti

 

II vietą užėmusį

Mantvydą Korsaką, II c

 

II vietą laimėjusią Senamiesčio gimnazijos komandą:

Ugnę Garuckaitę, I a

Evaldą Katilių, I c

Roką Šeštoką, I c

Antaną Ramanauską, II a

Mantvydą Korsaką, II c

 

                                Dėkojame matematikos mokytojai Teresei Jurevičienei!

 


 

EUROSCOLA  konkurso finalas

 

 II vietą užėmusią Senamiesčio gimnazijos komandą:

Arą Rafanavičių, III a

Ramintą Ramanauskaitę, III a

Urtę Rimšaitę, III a

Rugilę Stankevičiūtę, III a

Justą Simanavičių, IV a

Gabrielę Palaimaitę, IV b

Emanuelį Valatką, IV b

Aurelijų Pūką, IV c

Justiną Rizgelį, IV c

Tomą Vyčą, IV c

                                Dėkojame istorijos mokytojai Laimai Statkevičienei!

 


 

Konstitucijos egzamino I etapo laimėtojus

 

Ramintą Ramanauskaitę, III a      

Gintautę Černiauskaitę, III b

Justiną Rizgelį, IV c

Evitą Karietaitę, IV a

 

 

                                                            Sėkmės II etape spalio 11 d.!