Sveikinimai (2007-2008 m.m.)

 

Tarptautinis jubiliejinis KENGŪROS konkursas

Labai gerai – Mantas Jurevičius, 3a
Labai gerai – Dominykas Sedleckas, 1c


 

VIII respublikinis moksleivių Česlovo Kudabos geografijos konkursas

III vieta – Ugnė Andriulaitytė, 1c


 

Kauno apskrities moksleivių lietuvių kalbos olimpiada

II vieta – Rūta Jadzevičiūtė, 1a


 

Šalies mokinių olimpinio festivalio turizmo technikos varžybos

V vieta
Evelina Steponavičiūtė, 1c
Gintarė Vazytė, 1f
Edita Lileikytė, 2a
Ona Orlovaitė, 2b
Jūratė Vaznytė, 2d


 

Lietuvos vandens tiekėjų asociacijos respublikinis pieštų atvirukų konkursas

Specialusis prizas – Kotryna Strelčiūnaitė, 2b


 

Jonavos rajono mokinių olimpinio festivalio kroso estafečių varžybos

II vieta
Tomas Dauskurdas, 1a
Vilmantas Taraškevičius, 1f
Gabija Blažytė, 2a
Aušrinė Kazlauskaitė, 2a
Eglė Gailevičiūtė, 2d
Mantas Jurevičius, 3a
Šarūnas Navickas, 3b
Justina Sadauskaitė, 3f


 

Jonavos olimpinio festivalio mokinių turizmo technikos varžybų laimėtojas

Edita Lileikytė, 2a
Ona Orlovaitė, 2b
Jūratė Vaznytė, 2d
Evelina Steponavičiūtė, 1c

Asmeninių varžybų prizininkes:
I vieta - Ona Orlovaitė, 2b
II vieta - Edita Lileikytė, 2a
III vieta - Jūratė Vaznytė, 2d


 

2008m. Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario kroso varžybų prizininkus

1000 m. (jaunės)
I vieta - Eglė Gailevičiūtė, 2d
III vieta - Simona Janavičiūtė, 1b

1000 m. (merginos)
I vieta - Justina Sadauskaitė, 3f

2000 m. (vaikinai)
II vieta - Mantas Jurevičius, 3a


 

KTU Informatikos fakulteto Dr. J.P.Kazicko moksleivių kompiuterininkų forumo programavimo konkursas

III vieta – Mantas Jurevičius, 3a


 

2008 m. Jonavos Senamiesčio gimnazijos krepšinio lygos čempionai

4re komanda:
Evaldas Vazakauskas
Mantas Morkūnas
Audrius Naidzinavičius
Marius Rožukas
Edvardas Mukas (3a)
Petras Pankratjevas


 

46-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada

Pagyrimo raštas – Dominykas Sedleckas, 1c


 

Regioninis meninio skaitymo konkursas

II vieta – Aistė Eimontaitė, 3ra


 

Jonavos mokinių lietuvių kalbos olimpiada

9 klasė
I vieta - Rūta Jadzevičiūtė, 1a
II vieta - Ieva Pakštytė, 1c

10 klasė
I vieta - Agnė Petrauskaitė, 2a
III vieta - Alvyda Derbutaitė, 2c

11 klasė
I vieta - Aistė Virkutytė, 3a
II vieta - Sinita Šermukšnytė, 3a

12 klasė
I vieta - Ieva Šegždaitė, 4ra
II vieta - Brigita Adomavičiūtė, 4rb
III vieta - Vilija Žebrauskaitė, 4rb


 

11-tų klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

I vieta – Aistė Eimontaitė, 3a
 
III vieta – Aistė Virkutytė, 3a


 

Respublikinis „Žynio“ konkursas

IV vieta – Aistė Eimontaitė, 3a


 

Lietuvių (gimtosios) kalbos gimnazijos olimpiada

1 klasė
I vieta - Rūta Radzevičiūtė, 1a
II vieta - Monika Stančikaitė, 1c
III vieta - Dominykas Sedleckas, 1c

2 klasė
I vieta - Agnė Petrauskaitė, 2a
II vieta - Alvyda Derbutaitė, 2c
III vieta - Ernesta Kušeliauskytė, 2d

3 klasė
I vieta - Justė Rukšėnaitė, 3a
II vieta - Sinita Šermukšnytė, 3a
III vieta - Aistė Eimontaitė, 3a
III vieta - Aistė Virkutytė, 3a

4 klasė
I vieta - Vilija Žebrauskaitė, 4rb
II vieta - Ieva Šegždaitė, 4ra
III vieta - Brigita Adomavičiūtė, 4rb


 

Jonavos rajono mokinių dailės olimpiada

II vieta – Titas Tadeušaitis, 2f
 
III vieta – Skaistė Gritėnaitė, 2d


 

Gimnazijos geografijos olimpiada „Žemė – žmonijos buveinė“

I vieta – Ugnė Andriulaitytė, 1c
 
II vieta – Justinas Brazauskas, 4ha
 
III vieta – Margarita Pūkaitė, 3g


 

Konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

II vieta – Tomas Brazauskas, 4ha


 

Jonavos rajono moksleivių istorijos olimpiada 

9-10 klasės
II vieta - Viktorija Šandarytė, 2d
III vieta - Edita Lileikytė, 2a
 
11-12 klasės
I vieta - Andrius Fomkinas, 4ra
II vieta - Justė Rukšėnaitė, 3a


 

XVIII Lietuvos jaunųjų geologų olimpiada

III vieta – Deividas Kukys, 2d


 

Raseinių krašto VIII olimpiada akademiko Jono Kubiliaus taurei laimėti

III vieta – Jurgita Knygauskaitė, 2c


 

Jonavos rajono moksleivių informatikos olimpiada

5-9 klasės
I vieta - Dominykas Sedleckas, 1c
 
10-12 klasės
I vieta - Mantas Jurevičius, 3a
II vieta - Vytautas Galaunia, 4 rc


 

Jonavos rajono 9-12 klasių chemijos olimpiada

1 klasė
I vieta - Dominykas Sedleckas 1c
II vieta - Jonas Montvilas, 1c
III vieta - Ugnė Andriulaitytė, 1c

2 klasė
I vieta - Gintautė Žebrauskaitė, 2c
II vieta - Agnė Petrauskaitė, 2c
III vieta - Jurgita Knygauskaitė, 2c

3 klasė
I vieta - Mantas Jurevičius, 3a
II vieta - Vytenis Ratkūnas, 3a

4 klasė
I vieta - Linas Samardokas, 4rc
II vieta - Justas Nekrašas, 4rb
III vieta - Benas Urbonavičius, 4rb


 

Jonavos rajono fizikos olimpiada

1 klasė
II vieta - Jonas Montvilas, 1c
III vieta - Ugnė Andriulaitytė, 1c

2 klasė
I vieta - Agnė Petrauskaitė, 2c
II vieta - Jurgita Knygauskaitė, 2c

3 klasė
I vieta - Vytenis Ratkūnas, 3a

4 klasė
I vieta - Vytautas Galaunia, 4 rc
III vieta - Justas Nekrašas, 4rb


 

Jonavos rajono rusų (užsienio) kalbos olimpiada

II vieta – Anastasija Mišarina, 3a


 

Jonavos rajono meninio skaitymo konkursas

9-12 klasių laureatė - Aistė Eimontaitė, 3a
II vieta - Ringailė Papartytė, 4rb
III vieta - Aistė Virkutytė, 3a


 

Jonavos rajono biologijos olimpiada

1 klasė
I vieta - Andrius Dapševičius, 1b

2 klasė
II vieta - Agnė Petrauskaitė, 2c
III vieta - Eglė Kielaitė, 2d

3 klasė
I vieta - Vytenis Ratkūnas, 3a
II vieta - Mindaugas Šatkauskas, 3a

4 klasė
I vieta - Eivydas Krikštaponis, 4rb
II vieta - Vilija Žebrauskaitė, 4rb
III vieta - Roberta Jankauskaitė, 4rb


 

Jonavos rajono matematikos olimpiada

1 klasė
I vieta - Dominykas Sedleckas, 1a
III vieta - Dalius Autukas, 1a

2 klasė
I vieta – Živilė Sangailaitė, 2a
III vieta – Jurgita Knygauskaitė, 2c

3 klasė
I vieta – Mantas Jurevičius, 3a
II vieta - Vytenis Ratkūnas, 3a
III vieta - Mindaugas Šatkauskas, 3a

4 klasė
I vieta – Linas Samardokas, 4 rc
II vieta – Vytautas Galaunia, 4 rc
III vieta - Justas Nekrašas, 4 rb


 

Gimnazijos meninio skaitymo šventės laimėtojus

Miglė Talalytė, 2a
Aistė Eimontaitė, 3a
Aistė Virkutytė, 3a
Danutė Masiukaitė, 3g
Ringailė Papartytė, 4b


 

Rajono 9-10 klasių mokinių anglų kalbos laiško rašymo konkurso laimėtojus

I vieta – Živilė Sangailaitė, 2a
 
II vieta – Algirdas Žmuidzinas, 2c


 

Gimnazijos kūrėjų konkurso „Ir ant sniego prasiskleidžia žiedas“ laimėtojus

Erika Petravičiūtė, 2e
Justė Rukšėnaitė, 3a
Gintarė Krušinskaitė, 3a
Elita Malinovskytė, 3a


 

BLM olimpinio festivalio stalo teniso varžybų I vietos laimėtojus

Artūras Kisielius, 1b
Artūras Lesiv, 1f
Justinas Mieliauskas, 1e
Evaldas Paulauskas, 1e


 

Rajono BLM olimpinio festivalio šaškių varžybų
II vietos laimėtojus

Eisvinas Utyra, 3ha
Andrius Dapševičius, 1b
Deividas Eitminavičius, 1b
Dovydas Gedvilas, 2d
Indrė Rutkauskaitė, 2d


 

Rajono BLM olimpinio festivalio virvės traukimo varžybų
II vietos laimėtojus

Mantvydas Mirinauskas, 4ra
Justas Vėžys, 4ra
Žilvinas Gailius, 4ra
Edgaras Diržinskas, 4hb
Povilas Vaičius, 4rd
Audrius Naidzinavičius, 4re
Donatas Mikonis, 3d
Maksimas Tarasovas, 3e


 

Lietuvos mokinių Olimpinio festivalio smiginio
varžybų nugalėtojus 2008-01-19

VII vieta (iš 28 šalies mokyklų)
Berniukų komanda:
Ernestas Ligeika, 4re
Gediminas Petrauskas, 4re
Martynas Skodas, 4re


 

Jonavos rajono mokinių Olimpinio festivalio smiginio
varžybų nugalėtojus 2008-01-15

I vieta
Berniukų komanda:
Ernestas Ligeika, 4re
Gediminas Petrauskas, 4re
Martynas Skodas, 4re

II vieta
Mergaičių komanda:
Sandra Pipiraitė, 3a
Rasa Marčiukaitė, 3a
Vytautė Seinauskaitė, 3d


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos
jaunųjų matematikų I etapo olimpiados,
vykusios 2008-11-16, laimėtojus

1 klasė
1 vieta - Dominykas Sedleckas
2 vieta - Andrius Dapševičius
3 vieta - Jonas Montvilas

2 klasė
1 vieta - Jūratė Vaznytė
2-3 vieta - Jurgita Knygauskaitė
2-3 vieta - Agnė Petrauskaitė

3 klasė
1 vieta - Mantas Jurevičius
2 vieta - Aistė Virkutytė
3 vieta - Mindaugas Šatkauskas

4 klasė
1 vieta - Andrius Fomkinas
2 vieta - Justas Vėžys
3 vieta - Justas Nekrašas


 

„Dainų dainelės“ konkurso rajoninės atrankos
laimėtojus – mišrų vokalinį ansamblį,
vadovė Audronė Noreikaitė, akompaniatorė Roma Balienė.

Celiešiūtė Žiedrūnė 4ra
Damidavičiūtė Justina 2d
Gailiavičiūtė Eglė 2d
Goštautaitė Ieva 1b
Gudonavičius Ignas 1c
Kymantaitė Gintarė 1c
Lisauskas Nerijus 1c

Rockina Natalija 2e
Roličius Edgaras 4ra
Sadzevičius Justas 4ra
Stanevičiūtė Jovita 1d
Stanevičiūtė Šarūnė 3c
Zinkevičiūtė Dovilė 2d


 

Jonavos bendrojo lavinimo mokyklų olimpinio festivalio
vaikinų krepšinio čempionato II vietos laimėtojus:

Gerdą Retį 1f,
Deividą Baliukevičių 1f,
Joną Montvilą 1c,
Elviną Tamošiūną 1e,
Justiną Mieliauską 1e,

Edgarą Gaižauską 1c,
Artūrą Lesiv 1f,
Aivarą Čekanavičių 1g,
Ernestą Miliauską 1b.


 

Gimnazijos Mažojo krepšinio turnyras
„Sportas – indėlis į tavo sveikatą“

1-2 klasių turnyro nugalėtojai

I vieta 2d klasė
Aistė Černiauskaitė
Šarūnas Sabatauskas
Lukas Zvanauskas

II vieta 1c klasė
Ieva Pakštytė
Jonas Montvilas
Edgaras Gaižauskas

III vieta 2a klasė
Jolita Vorošilaitė
Aurelijus Karnevičius
Justas Gasparovičius

3-4 klasių turnyro nugalėtojai

I vieta 3h klasė
Rosita Abromavičiūtė
Paulius Bivilius
Eisvinas Utyra

II vieta 4rd klasė
Agnė Bartušytė
Povilas Vaičius
Artūras Solovjovas

III vieta 3f klasė
Justina Sadauskaitė
Artūras Kuodelis
Vismantas Povilionis


 

Gimnazijos mokinių fizikos olimpiados
2007-12-11 laimėtojus

1 klasė
1 vieta - Ugnė Andriulaitytė
2 vieta - Lukas Jelisejevas
3 vieta - Ugnė Kazlauskaitė

2 klasė
1 vieta - Jurgita Knygauskaitė
2 vieta - Danas Merkelis
3 vieta - Agnė Petrauskaitė

3 klasė
1 vieta - Vytenis Ratkūnas
2 vieta - Aistė Virkutytė
3 vieta - Aistė Eimontaitė

4 klasė
1 vieta - Vytautas Galaunia
2 vieta - Benas Urbonavičius
3 vieta - Konstantinas Zakalskis


 

Gimnazijos mokinių chemijos olimpiados
2007-12-07 laimėtojus

1 klasė
1 vieta - Dominykas Sedleckas
2 vieta - Ieva Pakštytė
3 vieta - Lukas Jelisejevas

2 klasė
1 vieta - Jurgita Knygauskaitė
2 vieta - Ieva Greblikaitė
3 vieta - Agnė Petrauskaitė

3 klasė
1 vieta - Mindaugas Šatkauskas
2 vieta - Vytenis Ratkūnas
             Mantas Jurevičius
3 vieta - Julius Šikšnianas

4 klasė
1 vieta - Justas Nekrašas
2 vieta - Benas Urbonavičius
3 vieta - Linas Samardokas


Gimnazijos mokinių biologijos olimpiados
2007-11-27 laimėtojus

1 klasė
1 vieta - Ugnė Andriulaitytė
2 vieta - Andrius Dapševičius
3 vieta - Ieva Jonaitytė

2 klasė
1 vieta - Agnė Petrauskaitė
2 vieta - Eglė Kielaitė
3 vieta - Miglė Goštautaitė

3 klasė
1 vieta - Mindaugas Šatkauskas
2 vieta - Vytenis Ratkūnas
3 vieta - Elita Malinovskytė

4 klasė
1 vieta - Vilija Žebrauskaitė
2 vieta - Eividas Krikštaponis
3 vieta - Roberta Jankauskaitė



„Mes prieš AIDS“ konkurso laureatė - Viktorija Vosyliūtė

Konkurse „Mes prieš AIDS“ dalyvavo 62 mokiniai. Socialinę reklamą kūrė 10 klasių komandos (1a, 1d, 1g, 1f, 2b, 2e, 2g, 3b, 3d, 3e). Gimnazijos konkurse nugalėjo 3b klasė (socialinės reklamos blokas „Būk lyderiu. Apsaugok savo šeimą“) ir 3d („Neleisk, kad tai sugriautų tavo šeimą“).

Piešinio konkurse jėgas išbandė 9 mokiniai. Originaliausius piešinius pateikė Kotryna Strelčiūnaitė (2b) ir Inga Vilkaitytė (2d).

Rašinio konkurse dalyvavo 4 mokiniai. Laureate tapo Viktorija Vosyliūtė, 3d klasės mokinė. Jos rašinys „Rašiniūiūiūkas arba infekuotas varlius“ pripažintas vienu geriausių respublikoje.

Kompiuterinio piešinio konkursui darbą sukūrė 4rc klasės mokinys Vytautas Galaunia.

 

 


 

2006-2007 m.m. sveikinimai

2008-2009 m.m. sveikinimai