Sveikinimai (2008-2009 m.m.)

 

Konkursas KENGŪRA-2009

Labai gerai pasirodė:
Karolis Jotautas, 1a
Paulius Akelaitis, 1d


 

Respublikinis moksleivių dainuojamosios poezijos konkursas (ansamblio nominacija)

I vieta
Gabrielė Goštautaitė, 1a
Skaistė Petrošiūtė, 1a
Ieva Kuodelytė, 3h
Margarita Lenktaitytė, 3c  


 

IX Respublikinis moksleivių Česlovo Kudabos geografijos konkuras

9 klasė
II vieta - Julija Činčytė, 1c
 
10 klasė
IV vieta - Ugnė Andriulaitytė, 2c

11-12 klasė
XVIII vieta -Margarita Pūkaitė, 4g


 

Kauno apskrities BLM mokinių lietuvių kalbos olimpiada

II klasė
I vieta – Augusta Andriūnaitė, 2c
 
I klasė
II vieta – Aistė Kragnytė, 1a


 

BLM olimpinio festivalio respublikos mokinių finalinės turizmo technikos varžybos

III vieta
Dominykas Lukoševičius, 3c
Jonas Večkys, 2f 
Eitvidas Jakučiūnas, 2g
Vilius Sutkus, 2g


 

Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario kroso varžybos

1000 m. (jaunės)
III vieta – Simona Janavičiūtė, 2b
1000m. (merginos)
I vieta – Justina Sadauskaitė, 4f
II vieta – Eglė Gailevičiūtė, 3d
2000m. (vaikinai)
I vieta – Karolis Dėdinas, 3h


 

Lietuvos mokinių dailės olimpiada

II vieta - Kotryna Strelčiūnaitė, 3b


 

Regioninis meninio skaitymo konkursas

I vieta - Miglė Talalytė, 3a


 

Jonavos rajono lietuvių kalbos olimpiada

  I vieta – Aistė Kragnytė, 1a
               Augusta Andriūnaitė, 2c
 II vieta – Gabrielė Kloniūnaitė, 1a
               Gabrielė Kloniūnaitė, 1a
               Martyna Jančaitytė, 2a
               Agnė Petrauskaitė, 3a
               Justė Rukšėnaitė, 4a
III vieta – Solveiga Bukauskaitė, 1a
               Rūta Jadzevičiūtė, 2a
               Aistė Virkutytė, 4a


 

Jonavos rajono konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

I vieta - Karolis Abramavičius, 2c
II vieta – Ugnė Barasnevičiūtė, 2f


 

Jonavos rajono geografų olimpiada

I vieta - Ugnė Andriulaitytė, 2c
III vieta – Šarūnas Šereika, 1c


 

Jonavos rajono rusų kalbos olimpiada

I vieta - Andrius Kvietkauskas, 3b


 

Jonavos rajono bendrojo lavinimo mokyklų dailės olimpiada

I vieta - Kotryna Strelčiūnaitė, 3b
III vieta – Romas Kačiulis, 1d


 

Jonavos rajono 11 klasių mokinių anglų kalbos olimpiada

I vieta - Erika Petravičiūtė, 3e
II vieta - Algirdas Žmuidzinas, 3c


 

Jonavos rajono jaunųjų istorikų olimpiada

1-2 klasės
I vieta – Živilė Sušinskaitė, 2c
III vieta – Eglė Dudžinskytė, 2g

3-4 klasės
I vieta - Greta Urbonaitė, 3b
II vieta – Ieva Greblikaitė, 3a


 

Jonavos rajono mokinių meninio skaitymo konkursas

I vieta - Miglė Talalytė, 3a


 

Mažojo krepšinio turnyras „Sportas – indėlis į tavo sveikatą“

1 – 2 klasės
 
I vieta - 1 g klasės komanda:
Mindaugas Urbutis,
Ignas Adamonis,
Raimonda Storpirštytė.
 
II vieta1 c klasės komanda:
Dovydas Laurinavičius,
Lukas Parėdins,
Ieva Gudonavičiūtė,
Monika Autukaitė.
 
III vieta1 a klasės komanda:
Justinas Jansevičius,
Lukas Nekrošius,
Gretė Ambrazevičiūtė.

3 – 4 klasės
 
I vieta - 4 d klasės komanda:
Jonas Damidavičius,
Paulius Kazlauskas,
Andrius Katinas,
Adrija Butkevičiūtė.
 
II vieta4 h klasės komanda:
Artūras Solovjovas,
Martynas Vitkauskas,
Agnė Povilaitytė.
 
III vieta4 b klasės komanda:
Giedrius Bubinas,
Rimgaudas Mogenis,
Ligita Paulauskytė,
Lina Vencevičiūtė.


 

Jonavos rajono chemijos olimpiada

1 klasė
I vieta – Aistė Kragnytė
II vieta – Agnė Krašauskaitė
III vieta – Samanta Baltauskaitė

2 klasė
I vieta – Jonas Montvilas
II vieta – Giedrius Rapsikevičius

3 klasė
I vieta – Arnas Rafanavičius
II vieta – Agnė Petrauskaitė
III vieta – Edita Lileikytė

4 klasė
I vieta – Mantas Jurevičius
II vieta – Vytenis Ratkūnas


 

Jonavos rajono biologijos olimpiada

1 klasė
I vieta – Aistė Kragnytė
II vieta – Agnė Krašauskaitė

2 klasė
I vieta – Augustina Andriūnaitė
II vieta – Birutė Smetonaitė
III vieta – Andrius Dapševičius

3 klasė
I vieta – Agnė Petrauskaitė
III vieta – Eglė Kielaitė

4 klasė
I vieta – Mindaugas Šatkauskas
II vieta – Vytenis Ratkūnas
III vieta – Elita Malinovskytė


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos vokiečių kalbos olimpiada

I vieta – Ona Orlovaitė, 3b
II vieta – Ieva Kuodelytė, 3h
III-IV vieta – Aušrinė Mockaitė, 3e
                     Greta Urbonaitė, 3b


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos
1-2 klasių informacinių technologijų konkursas

I vieta – Deivydas Lekavičius, 1e
              Gentvilė Grigaitytė, 2b
II vieta – Oskaras Gudas, 1e
              Tomas Puzeris, 2c
III vieta – Agnė Krašauskaitė, 1a


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos rusų kalbos olimpiada

I vieta – Andrius Kvietkauskas, 3b
II vieta – Marius Kaminskas, 2c
III vieta – Artūras Kisielius, 2b


 

Jonavos rajono fizikos olimpiados II etapas

1 klasė
I vieta – Agnė Krašauskaitė, 1a
III vieta – Laurynas Čekanavičius, 1a

2 klasė
I vieta – Ugnė Andriulaitytė, 2c
II vieta - Jonas Montvilas, 2c

3 klasė
I vieta – Greta Urbonaitė, 3b
III vieta – Arnas Rafanavičius, 3a

4 klasė
I vieta – Mantas Jurevičius, 4a


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos matematikos olimpiada

1 klasė
I vieta - Lukas Balabonas, 1c
II-III vieta - Solveiga Bukauskaitė, 1a
II-III vieta - Agnė Krašauskaitė, 1a
 

2 klasė
I vieta - Jonas Montvila, 2c
II vieta - Ieva Suslavičiūtė, 2d
III vieta - Monika Stančiukaitė, 2c

3 klasė
I vieta - Justina Juškaitė, 3a
II-III vieta - Agnė Petrauskaitė, 3a
II-III vieta - Živilė Sangailaitė, 3a
II-III vieta - Jūratė Vaznytė, 3d

4 klasė
I vieta - Mantas Jurevičius, 4a
II vieta - Mindaugas Šatkauskas, 4a
III vieta - Aistė Virkutytė, 4a


 

Šalies mokinių turizmo technikos varžybų Alytuje prizininkai

II vieta – jaunučių komanda:
Vestina Ekša, 1b
Ona Orlovaitė, 3b
Eitvidas Jakučiūnas, 2g

III vieta – jaunių komanda:
Jūratė Vaznytė, 3d
Dominykas Lukoševičius, 3c
Tomas Dauskurdas, 2a
Jonas Večkys, 2f


 

Raseinių krašto jaunųjų matematikų IX olimpiada Jono Kubiliaus taurei laimėti

II vieta – 1 kl. komanda:
Aistė Kragnytė, 1a
Agnė Krašauskaitė, 1a
Lukas Balabonas, 1c


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos chemijos olimpiada

1 klasė
I vieta - Agnė Krašauskaitė, 1a
              Karolis Jotauta, 1a
II vieta - Samanta Baltauskaitė, 1a
              Šarūnas Šereika, 1c
III vieta - Aistė Kragnytė, 1a
              Greta Gaučaitė, 1c

2 klasė
I vieta - Jonas Montvilas, 2c
II vieta - Giedrius Rasikevičius, 2a
III vieta - Augusta Andriūnaitė, 2c

3 klasė
I vieta - Arnas Rafanavičius, 3a
II vieta - Agnė Petrauskaitė, 3a
III vieta - Edita Lileikytė, 3a
 
 
 

4 klasė
I vieta - Mantas Jurevičius, 4a
II vieta - Mindaugas Šatkauskas, 4a
III vieta - Vytenis Ratkūnas, 4a


 

19-oji Respublikinė jaunųjų geologų olimpiada

III vieta – Živilė Sušinskaitė, 2c
IV vieta – Ugnė Andriulaitytė, 2c
IV vieta – Giedrė Baltrukėnaitė, 1c
V vieta – Jūratė Vaznytė, 3d


 

Jonavos Senamiesčio gimnazijos biologijos olimpiada

1 klasė
I vieta - Aistė Kragnytė, 1a
II vieta - Agnė Krašauskaitė, 1a
III vieta - Julija Činčytė, 1c

2 klasė
I vieta - Andrius Dapkevičius, 2b
II vieta - Augustina Andriūnaitė, 2c
III vieta - Birutė Smetonaitė, 2a

3 klasė
I vieta - Agnė Petrauskaitė, 3a
II vieta - Justina Barzdaitė, 3b
III vieta - Eglė Kielaitė, 3d

4 klasė
I vieta - Vytenis Ratkūnas, 4a
II vieta - Mindaugas Šatkauskas, 4a
III vieta - Elita Malinovskytė, 4a


 

Šalies mokinių turizmo technikos varžybos „Auksinis ruduo“

II vieta
Jaunučių komanda:
Gintarė Vaznytė, 2f
Ona Orlovaitė, 3b
Vestina Ekša, 1b
Tomas Dauskurdas, 2a
Eitvidas Jakučiūnas, 2g

III vieta
Jaunių komanda:
Jūratė Vaznytė, 2d
Evelina Steponavičiūtė, 2e
Edita Lileikytė, 3a
Dominykas Lukoševičius, 3c
Vilius Sutkus, 2g
Jonas Večkys, 2f


 

 

 


 

2006-2007 m.m. sveikinimai

2007-2008 m.m. sveikinimai